Odpočinkový pobyt pro dva v centru lázeňského Egeru v komfortním hotelu Minaret***. K tomu polopenze, celodenní vstup do termálního aquaparku Eger a jako bonus k delšímu pobytu také celý den v luxusním wellness a láhev vína.

Relaxační pobyt v hotelu Minaret***


Lázeňské město Eger leží na úpatí pohoří Bükk v jedinečné lokalitě vhodné k pěstování zdejšího vyhlášeného vína. Hotel Minaret najdete přímo v centru Egeru, hned vedle historického tureckého minaretu a nedaleko egerského hradu a poblíž dalších historických zajímavostí. Pokoje, restaurace i celý interiér hotelu jsou vkusně a příjemně zařízeny.

Při procházce městem narazíte na nespočet barokních památek. Za návštěvu rozhodně stojí druhá největší maďarská bazilika na náměstí Esterházy tér s největšími varhany. V létě se ve městě koná festival Býčího vína, což je hned po Tokaji druhá nejznámější odrůda maďarského vína.


Atraktivní lokalita lázeňského Egeru

Lokalita města Eger patří k těm, které byste v Maďarsku rozhodně měli navštívit. V bezprostřední blízkosti města najdete hned troje lázně - lázně Demjén, Egerszálok  a aquapark v Egeru. V Egerszáloku se nachází solný kopec, který je v Evropě naprostý unikát a je zde možné noční koupání. Lázně Demjén leží na kopci a je odtud nádherný výhled do okolí. Aquapark Eger zase poskytuje spoustu zábavy na vodních atrakcích.

Relax ve zdejších vyhlášených lázních rozhodně doporučujeme, stejně jako ochutnávku vína v jednom z tradičních vinných sklípků rozesetých v okolních kopcích.

Park Hotel Minaret ***

Knézich Károly street 2., Eger
Maďarsko

+(36) 36 517 000

info@minarethoteleger.hu

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 11 €/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zahrnuto v ceně

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Restaurace
Půjčovna kol

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,4 km
Vzdálenost od lázní
1 km
Zastávka
0,5 km
Aquapark
1 km