Odpočinkový pobyt pro dva v centru lázeňského Egeru v komfortním hotelu Minaret***. K tomu polopenze, celodenní vstup do termálního aquaparku Eger a jako bonus k delšímu pobytu také celý den v luxusním wellness a láhev vína.

Relaxační pobyt v hotelu Minaret***


Lázeňské město Eger leží na úpatí pohoří Bükk v jedinečné lokalitě vhodné k pěstování zdejšího vyhlášeného vína. Hotel Minaret najdete přímo v centru Egeru, hned vedle historického tureckého minaretu a nedaleko egerského hradu a poblíž dalších historických zajímavostí. Pokoje, restaurace i celý interiér hotelu jsou vkusně a příjemně zařízeny.

Při procházce městem narazíte na nespočet barokních památek. Za návštěvu rozhodně stojí druhá největší maďarská bazilika na náměstí Esterházy tér s největšími varhany. V létě se ve městě koná festival Býčího vína, což je hned po Tokaji druhá nejznámější odrůda maďarského vína.


Atraktivní lokalita lázeňského Egeru

Lokalita města Eger patří k těm, které byste v Maďarsku rozhodně měli navštívit. V bezprostřední blízkosti města najdete hned troje lázně - lázně Demjén, Egerszálok  a aquapark v Egeru. V Egerszáloku se nachází solný kopec, který je v Evropě naprostý unikát a je zde možné noční koupání. Lázně Demjén leží na kopci a je odtud nádherný výhled do okolí. Aquapark Eger zase poskytuje spoustu zábavy na vodních atrakcích.

Relax ve zdejších vyhlášených lázních rozhodně doporučujeme, stejně jako ochutnávku vína v jednom z tradičních vinných sklípků rozesetých v okolních kopcích.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Eva B.)

Byli jsme velmi spokojeni s pobytem. Moc krásný rodinný hotel v centru Egeru. Služby byly profesionální.

Vynikající (Adrián ?.)

S pobytom sme boli veľmi spokojní, najskôr sme dostali veľmi malú izby v podkroví, asi 10 m2, kde sa dvom osobám nedalo ani pohnúť a šikmý strop bol tak nízky že ked sme sedeli na posteli museli sme byť prikrčení, ale po vyjadrení nespokojnosti s ubytovaním nám recepčná ochotne ponúkla inú izbu, a tá zodpovedala už našim požiadavkám. Polpenzia bola formou bufetu a veľmi pestrá a chutná.

Vynikající (Iveta D.)

S pobytom sme boli veľmi spokojní, splnil naše očakávania. Personál bol veľmi milý, izby čisté, strava chutná. Snáď by sme uvítali, keby nás hneď na začiatku pobytu informovali o tom, že turecké kúpele, do ktorých sme mali voľný vstup, sú otvorené až v podvečerných hodinách. Časovo sa to prekrýva s večerou, ale dá sa to stihnúť.

Skvělé (Daniel M.)

Vzhledem k cenové realaci odpovídající stav. Trochu více úklidu by prospělo. Personál ochotný ale vše udělá až na vyzvání. Velký problém s parkováním Auta! Vlastní parkoviště pouze pro 10 aut. V případě naplnění Maďarští turisti neváhají obstavit auto a jít pryč, v případě že pak chcete odjet máte smůlu! Lázně Eger, Demjén, Egerszalok Super!

Skvělé (Mária S.)

Hotel zodpovedal popisu, ubytovanie dobré, len bolo na izbe veľmi teplo a klíma bola len za poplatok, strava bola výborná a aj wellness zodpovedal ponuke. Neboli sme spokojní s informáciou na recepcii, pretože nás nedostatočne informovali o parkovaní a museli sme zaplatiť pokutu za parkovanie, pretože sme stáli pred hotelom. Ostatné služby boli v poriadku a boli sme spokojní.

Vynikající (Jiří F.)

Hotel Minater doporučuji. Je pravda , že podkrovní pokoje jsou poněkud stísněné, nám to ale v celku vyhovovalo. Kvalitní matrace , lednice, nábytek , televize ... Koupelna trochu komunistická , ale čisto. Personál perfektní. Odmítali ale mluvit německy .. vede angličtina. Jídlo moc a dobré ... V Egeru jsme navštívili Turecké lázně - perfektní. Další den Miškolc - jeskyně - termály. Super.

Vynikající (igor M.)

Nemám žiadne výhrady, všetko bolo OK. No hotel by si mal vstúpiť do svedomia - hlavne upratovanie/čistota. Naš 4-ročný synček raňajkoval v sobotu ráno čokoládové guličky a v pondelok ráno boli ešte stále na svojom mieste - pod stolom. Možno ramienka na oblečenie do skríň by sa tiež hodili. A nezabudnite si pýtať chladničku lebo štandardne nie je všade. Pozor na parkovanie pred hotelom - nie je zdarma. Recepcia Vám to určite pripomenie. Ale ináč nie je problém.

Skvělé (Jan L.)

Personál ochotný. Hotel je starší a tomu zodpovedá stav chodieb. Izby sú však čisté. Malá kúpeľňa a WC.

Skvělé (Petr P.)

Hotel je stylový staršího provedení a vybavení, výborná kuchyně a ochotný usměvavý personál, Co v nabídce nebylo uvedeno, že hotel nemá svoje parkovací místa a obtížně se hledá parkování před hotelem. Stará část města je kouzelná s mnoha stylovými restauracemi i hrad stojí za navštívení, bohužel až za rok, protože se zde letos všechno opravuje. Celkově jsem byl s pobytem spokojen a určitě se ještě vrátím.

Skvělé (Jiri S.)

Veľmi dobre :) Spĺňal predstavy a očakávania. Ubytovanie nebolo najlepšie, ale strava bola výborná a bolo si z čoho vybrať.