Ubytování v centru města s výhledem na minaret

Park Hotel Minaret *** se nachází přímo v centru maďarského města Eger a to hned vedle čtyřicetimetrového minaretu, který pochází z turecké éry a vede na něj 93 schodů. Na náměstí Dobó jste z hotelu za 3 minuty a během 10 minut dojdete k populárním termálním lázním, Egerskému hradu a bazilice.

Ubytováni budete v malém dvoulůžkovém pokoji (10 m²), najdete v něm klimatizaci, satelitní televizi, WiFi připojení a vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem a fénem. Z pokoje je výhled na nádherný minaret nebo Egerský hrad. Za příplatek se můžete ubytovat v prostornějším pokoji Classic (12 m²), třílůžkovém pokoji (14 m²), anebo čtyřlůžkovém pokoji (30 m²), ve kterém je navíc lednička.

Maďarské speciality i vína

V hotelové restauraci ochutnáte maďarské a mezinárodní speciality. Každé ráno se posilníte snídaní formou bufetu, těšit se můžete také na skvělé večeře.

Hotel má i svůj vinný sklípek, kde se často organizují ochutnávky vín s vystoupením kapel. Některé z místních ohnivě červených vín byste neměli vynechat. Zkuste třeba věhlasnou Býčí krev, ať už v hotelu nebo v proslulém vinařském Údolí krásných žen (3 km) se spoustou vinných sklípků.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Lenka K.)

Prostředí hotelu bylo v pořádku, a cena ubytování odpovídala i vybavení hotelu. Koberce byly trochu více prošlapané, židle by potřebovaly také natřít či vyměnit. Snídaně i večeře byly v pořádku, jen bychom uvítali se sestrou příště nahlásit dopředu, že večeře budou v jiném hotelu (ale měly jsme štěstí, při příjezdu do hotelu nás na večeři odvedla jedna paní a i česky hovořící).

Skvělé (Ivan K.)

Hotel Minaret se nachází v centru města - poloha velmi výhodná. Stravování velmi chutné, bezproblémové. Ubytování bez problémů - ale vzhledem k tomu, že se jedná o hotel, očekávali jsme každodenní (alespoň částečný) úklid pokojů - bohužel nebyly vyneseny ani odpadkové koše. Okolí - skvělé pro milovníky termálních lázní a turistiky. Vřele doporučujeme termály - Saliris Resort Spa.

Vynikající (Lucie K.)

Už jsou to 4 roky co jsme v Egeru byli. Úplně jsem zapomněla tehdá napsat recenzi. Pobyt se nám líbil moc. V hotelu vše v pořádku. Poloponze vynikající. Vždy čerstvá zelenina a ovoce od místních farmářů. Při večeři tam byl i dezert. Bylo to formou švédského stolu. Dovezli jsme si z tama vzpomínku na celý život. Teď už dcera má 3 roky.