O ubytování

Park Hotel Minaret *** se nachází přímo v centru maďarského města Eger. Hned vedle budovy hotelu se tyčí známá památka z turecké éry – čtyřicetimetrový minaret. Z terasy minaretu uvidíte historické centrum Egeru jako na dlani. Krátkou procházkou dojdete také na hrad Jager (700 m), v jehož sklepení je zajímavá expozice o hradním vězení. Za vidění dále stojí gotický biskupský palác (800 m) či slavná ulička Lajos Kossuth (600 m) s nádhernými barokními paláci. Pokud zatoužíte po klidu a dokonalém relaxu, vydejte se do vyhlášených termálních lázní (1 km).

Kde budete spát?

Ubytováni budete v podkrovním dvoulůžkovém pokoji s výhledem na minaret nebo egerský hrad. Pokoje disponují klimatizaci, televizí, WiFi připojení a vlastní koupelnu s fénem.

Na čem si pochutnáte?

V hotelové restauraci s příjemnou zahrádkou ochutnáte maďarské i mezinárodní speciality. Každé ráno si zde vychutnáte snídani ve formě bufetu. Dále je možné objednávat pokrmy z jídelního lístku. Večer se zde podávají večeře ve formě bufetu. Hotel má svůj vlastní vinný sklípek, kde se pořádají ochutnávky vín s živou hudbou. Okolí Egeru je vyhlášenou vinařskou oblastí. Ochutnejte například nejslavnější místní červené víno Býčí krev. Milovníci vína by neměli vynechat návštěvu vinařského Údolí krásných žen (3 km), kde se nachází spousta vinných sklípků.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Ludmila O.) ( - Česko)

Hotel starý, málo udržovaný, ale výborná poloha - kousek od krásného centra, památek, termálů. Snídaně velmi jednoduchá, večeře v jiném hotelu (příjemná procházka) s dobrým výběrem jídla.

Skvělé (Lenka K.) ( - Česko)

Prostředí hotelu bylo v pořádku, a cena ubytování odpovídala i vybavení hotelu. Koberce byly trochu více prošlapané, židle by potřebovaly také natřít či vyměnit. Snídaně i večeře byly v pořádku, jen bychom uvítali se sestrou příště nahlásit dopředu, že večeře budou v jiném hotelu (ale měly jsme štěstí, při příjezdu do hotelu nás na večeři odvedla jedna paní a i česky hovořící).

Skvělé (Ivan K.) ( - Česko)

Hotel Minaret se nachází v centru města - poloha velmi výhodná. Stravování velmi chutné, bezproblémové. Ubytování bez problémů - ale vzhledem k tomu, že se jedná o hotel, očekávali jsme každodenní (alespoň částečný) úklid pokojů - bohužel nebyly vyneseny ani odpadkové koše. Okolí - skvělé pro milovníky termálních lázní a turistiky. Vřele doporučujeme termály - Saliris Resort Spa.