• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček po předchozí domluvě za poplatek 100 Kč/noc

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou není možná

Ubytování na stylovém ranči v CHKO Moravský kras

Stylový penzion Ranč U Jelena v příjemném country stylu najdete v nádherné přírodě Moravského krasu, je obklopený lesy a nachází se přímo u cyklostezky.

Penzion prošel rekonstrukcí a těšit se tak můžete na příjemně zařízené pokoje s vlastním sociálním zařízením, TV a chladničkou. 

Součástí penzionu je i stylově zařízená restaurace, kde si pochutnáte na domácí kuchyni připravované z kvalitních surovin. Celoročně také můžete narazit na různé gurmánské akce. Nechybí ani posezení v altánku.

Výlet do Brna či k Macoše, pěšky i na kole

Nejen cyklostezky, ale samozřejmě také turistické trasy najdete v blízkém okolí penzionu. Skvělé výlety nabízí CHKO Moravský kras. Rozhodně se vydejte na výlet k Macoše, která je největší propastí tohoto typu jak v Česku, tak ve střední Evropě. 

Další unikát najdete hned vedle a tím jsou Punkevní jeskyně, které jsou součástí nejdelšího jeskynního systému v Česku. Při prohlídce jeskyní se budete také plavit na loďkách po řece Punkvě a dostanete se až na dno Macochy.

V blízkosti ubytování naleznete četné turistické trasy do okolí, navštivte třeba nedaleké Mariánské údolí, které je ideální pro procházky lesem či houbaření, v teplých dnech je zde možnost koupání v přírodním koupališti. 

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Luděk N.)

Vše v pořádku, penzion v lese za Brnem, klidné prostředí, v době našeho pobytu jsme byli jediní hosté. Vstřícný a milý personál.

Vynikající (Michaela R.)

Byla jsem velice spokojená, pobyt nádherný.

Vynikající (Pavel F.)

S pětidenním pobytem s našimi dvěma vnoučky (5 a 10 let) jsme byli spokojeni. Splnil naše očekávání, které jsme založili již loňským pobytem. Zatímco většina dětí se zde spokojila s projížďkou a poté již hledala náplň dalšího pobytu v různých hrách, naši malí "zemědělci" využili plně ochoty ošetřovatelky, slečny Veroniky, která je dokázala přiměřeně jejich věku zapojit u zvířectva do celodenního pracovního procesu, takže jsme o jejich přítomnosti s výjimkou jídla pomalu ani nevěděli. Velice přátelský a příjemný byl přístup veškerého personálu restaurace i majitelky, paní Ličkové. Jen snad z hlediska průběžného úklidu a údržby pokojů by se asi dalo udělat více. Tak možná příště.