• Hotel je bezbariérový

  • Kouření povoleno

  • Platba kartou je možná

Stylový Ranč U Jelena najdete v nádherné přírodě Moravského krasu, je obklopený lesy a nachází se přímo u cyklostezky. Penzion prošel nedávno rekonstrukcí a těšit se zde tudíž můžete na příjemně zařízené pokoje s vlastním sociálním zařízením, TV a chladničkou. Součástí penzionu je i nádherně zařízená restaurace, kde si pochutnáte na domácí kuchyni připravované z kvalitních surovin. Celoročně také můžete narazit na různé gurmánské akce. Nechybí zde ani posezení v altánu.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Luděk N.)

Vše v pořádku, penzion v lese za Brnem, klidné prostředí, v době našeho pobytu jsme byli jediní hosté. Vstřícný a milý personál.

Vynikající (Michaela R.)

Byla jsem velice spokojená, pobyt nádherný.

Vynikající (Pavel F.)

S pětidenním pobytem s našimi dvěma vnoučky (5 a 10 let) jsme byli spokojeni. Splnil naše očekávání, které jsme založili již loňským pobytem. Zatímco většina dětí se zde spokojila s projížďkou a poté již hledala náplň dalšího pobytu v různých hrách, naši malí "zemědělci" využili plně ochoty ošetřovatelky, slečny Veroniky, která je dokázala přiměřeně jejich věku zapojit u zvířectva do celodenního pracovního procesu, takže jsme o jejich přítomnosti s výjimkou jídla pomalu ani nevěděli. Velice přátelský a příjemný byl přístup veškerého personálu restaurace i majitelky, paní Ličkové. Jen snad z hlediska průběžného úklidu a údržby pokojů by se asi dalo udělat více. Tak možná příště.