• Domácí mazlíček po předchozí domluvě za poplatek 100 Kč/noc

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou není možná

Ubytování na stylovém ranči v CHKO Moravský kras

Stylový penzion Ranč U Jelena v příjemném country stylu najdete v nádherné přírodě Moravského krasu, je obklopený lesy a nachází se přímo u cyklostezky.

Penzion prošel rekonstrukcí a těšit se tak můžete na příjemně zařízené pokoje s vlastním sociálním zařízením, TV a chladničkou. 

Součástí penzionu je i stylově zařízená restaurace, kde si pochutnáte na domácí kuchyni připravované z kvalitních surovin. Celoročně také můžete narazit na různé gurmánské akce. Nechybí ani posezení v altánku.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Alena P.)

Prostředí hotelu je příjemné, zaměřené i pro rodiny s dětmi, pro ty kdo mají rádi přírodu, vycházky, zvířata. Služby byly odpovídající nabídce. K našemu pobytu se vázalo i zapůjčení kol, což jsme mohli využít, ale byly jen tři kusy a pro dva páry tedy třetí kolo scházelo. Personál hotelu byl vstřícný. Bohužel nám pršelo a tak jsme měli málo příležitostí kraj prozkoumat. Určitě se však toužíme vrátit, protože Moravský kras nabízí mnoho krás.

Vynikající (Barbora K.)

Pěkné prostředí, personál velmi přátelský, jídlo báječný. Spousta možností k výletům, jak cyklo, tak pěší.

Skvělé (Ladislav O.)

Na fotkách to vypadalo prostornější ;-). Velmi dobrá kuchyně s jídlem, spokojenost. Klidné a tiché prostředí v lese. ;-)).