Krkonošský národní park láká milovníky přírody, sportu a odpočinku v každém ročním období. Zavítejte do Hotelu Krakonoš *** v blízkosti Harrachova a romantického Mumlavského vodopádu. Jedná se o ideální výchozí bod pro turistiku a v zimě zase oceníte, že nejbližší sjezdovky leží jen 400 m od hotelu. Po celý rok si zde zkrátka užijete pohodovou dovolenou se snídaněmi, či polopenzí i vstupem do sauny.

O ubytování

Hotel Krakonoš *** stojí v krásné západní části Krkonoš v Rokytnici nad Jizerou. Na dosah tak budete mít všechna lákadla Krkonošského národního parku. Vydejte se třeba k vyhlášenému Mumlavskému vodopádu (6,4 km), který patří k nejmohutnějším a nejkrásnějším v České republice, nebo do Bozkovských dolomitových jeskyní (17,4 km) s největším podzemním jezerem v Čechách.

Kromě přírodních útvarů patří k oblíbeným výletním cílům také lidmi vytvořené atrakce, například rozhledna Štěpánka (8,8 km), ze které uvidíte na Jizerské hory a část Krkonoš, nebo Černý rybník (8,3 km), ve kterém skláři připravují dřevo na formy k foukání skla. Kousek od něj navíc najdete Muzeum skla (7,5 km). Milovníci techniky jistě rádi navštíví Muzeum ozubnicové dráhy (12,4 km) v Kořenově a děti i dospělí budou nadšení z projížďky kořenovskou Zubačkou (13,6 km).

V zimě jistě uvítáte spoustu ski areálů, oblíbený je například Ski areál Studenov (1 km), který se napojuje na Krkonošskou magistrálu. Pro začátečníky a rodiny s dětmi bude vhodný menší Ski areál Modrá hvězda (2 km), náročnější lyžaři zase jistě rádi vyrazí do Ski areálu Paseky Nad Jizerou (4 km) s cca 10 km sjezdovek či Ski areálu Harrachov (5 km) se čtyřmi sjezdovkami a sedačkovou lanovkou.

Kde budete spát?

Pokoje 2-lůžkový standart, 3-lůžkový standart a 4-lůžkový standart jsou vybavené satelitní televizí, WiFi připojením, telefonem a vlastní koupelnou se sprchou a fénem.

Pokoje vyšší třídy - 2-lůžkový*** a 4-lůžkový*** zaujmou především zrenovovaným interiérem, laděným do přírodních barev, a novým nábytkem. Oproti pokojům standardního typu mají navíc také trezor a župan, samozřejmě nechybí ani vlastní koupelna, TV či WiFi.

Na čem si pochutnáte?

Během pobytu se můžete těšit na chutné snídaně a večeře. Vyberete si z bufetových stolů nebo z aktuálního menu. Kuchyň v hotelu vás nezklame ani v době oběda, kuchaři připravují i obědová menu. Zajít můžete také na skleničku do vinárny.

Kde budete relaxovat?

K odpočinku můžete využít finskou saunu, anebo si dopřejte jednu z masáží.

Cestujete s dětmi?

Pro děti je připraven dětský koutek.

Něco navíc

Využít můžete také hotelovou klubovnu s posezením, deskovými hrami, knihovnou, projektorem, DVD přehrávačem a Nintendem.

Hotel Krakonoš ***

Hotel Krakonoš ***

Dolní náměstí 309 , Rokytnice nad Jizerou
Česká republika

+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
16:00 - 20:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Dětský koutek
Kolárna
Lyžárna
Půjčovna kol
Konferenční místnost
Baby friendly

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
100 m
Zastávka
0,2 km
Sjezdovka
0,4 km