Užijte si pobyt v centru Mariánských Lázní s výhledem na Zpívající fontánu a jen pár kroků od kolonád. Hotel Kriváň **** nabízí ubytování v útulných pokojích a chutnou stravu ve formě snídaní. K tomu vás čeká pořádná dávka relaxace ve vířivce, dokoupit si můžete také různé procedury.

O ubytování

Nově otevřený Hotel Kriváň **** se nachází v samém centru Mariánských Lázní obklopen lázeňskými parky. Krátkou procházkou se snadno dostanete na Hlavní lázeňskou kolonádu (200 m) se Zpívající fontánou. Blahodárnou minerální vodu můžete ochutnat z více než 40 místních pramenů. Rudolfův a Karolinin pramen najdete na Hlavní kolonádě . Pramen Alexandra vyvěrá přímo v hotelu. Expozici více než 70 miniatur významných staveb z celého Česka nabízí Park Bohemium (2,5 km) . V nádherné okolní krajině je mnoho vyhlídek, například Clementsova (2 km), Mescéryho (2 km) či Hemelika (1 km). Milovníci golfu si svůj oblíbený sport mohou zahrát na několika vynikajících hřištích. Nejstarší české golfové hřiště Royal Golf Club je z hotelu vzdáleno 3 km. Na zimní radovánky můžete využít nedaleký Skiareál Mariánky (800 m).

Kde budete spát?

Ubytováni budete v komfortním pokoji Standard, ve kterém najdete manželské lůžko, WiFi připojení, satelitní televizi a také ledničku. Za poplatek je možné využít také trezor. Samozřejmostí je vlastní koupelna se sprchou. K dispozici jsou za příplatek také pokoje s výhledem na kolonádu či balkonem.

Na čem si pochutnáte?

V hotelové restauraci si pochutnáte na bohatých snídaních formou bufetu. Večer vás zase čeká čtyřchodové menu - polévka, hlavní jídlo (to si vyberete ze 4 pokrmů), salátový bufet a dezert. Kdykoli během dne si můžete dopřát kávu, čaj, horkou čokoládu a dezert, malou svačinku či koktejl.

Kde budete relaxovat?

Za relaxací se vydejte do hotelového wellness centra, kde na vás čeká vířivka a finská sauna. Dopřát si tu můžete také některou z procedur - inhalace, parafín, zábal, masáž a další.

Hotel Kriváň ****

Hotel Kriváň ****

Masarykova 17/15 , Mariánské Lázně
Česká republika

+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování za 200 Kč/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Lázně
Restaurace

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,2 km
Zastávka
100 m
Sjezdovka
0,9 km

Tipy na výlet

Mariánské Lázně

Mariánské LázněTip na výlet

V Mariánských Lázních vás čekají proslulé lázeňské parky a kolonády, nádherné architektonické budovy, mnoho kulturního i společenského vyžití a především několik desítek léčivých pramenů. Nejznámějšími jsou Ferdinandův, který byl také úplně prvním využívaným pramenem, dále Lesní pramen a Ambrožův. K pitným kúrám slouží prameny Křížový, Karolinin a Rudolfův. Mariánské Lázně se vždy těšily oblíbenosti u slavných osobností a šlechty. Za zmínku stojí například anglický král Eduard VII nebo skladatel J. W. Goethe. Dnes jsou druhými největšími českými lázněmi.

Co patří mezi skvosty Mariánských Lázní?

  • Zpívající fontána
  • Hlavní lázeňská kolonáda (Kolonáda Maxima Gorkého)
  • Kolonáda Ferdinandova pramene

Navštivte také Park Boheminium. Můžete zde obdivovat miniatury českých památek. K procházkám jsou ideální Skalníkovi sady, park u Lesního pramene nebo vycházková trasa Královská cesta.

Pokud se chcete vydat na výlet mimo město, doporučujeme hrad Loket nebo hrad a zámek Bečov nad Teplou, kde se nachází relikviář svatého Maura.

Více informací
Rozhledna Hamelika
Rozhledna Hamelika
Hlavní kolonáda Maxima Gorkého
Hlavní kolonáda Maxima Gorkého
Římské lázně v Mariánských Lázních
Římské lázně v Mariánských Lázních