Dopřejte si pobyt v moravské vesnici Šatov, kde vás hned první večer čeká neomezená konzumace místního sudového vína. Těšte se i na chutnou polopenzi po celou dobu pobytu a sýrovo-uzeninový talíř k vínu. Na výlety si můžete vyrazit do Znojma nebo Národního parku Podyjí. Možností je plno.

O ubytování

Penzion Šatovské Lípy se nachází v tradiční vinařské obci Šatov na jižní Moravě jen kousek od hranic s Rakouskem (1,5 km). Kromě viniční turistiky nebo cyklistiky navštivte také krásný NP Podyjí (3 km) a centrum Znojma (11 km).

Kde budete spát?

Ubytováni budete v komfortně zařízeném pokoji s televizí, lednicí, skříní, posezením, možností přistýlky, WiFi připojením a vlastní koupelnou.

Na čem si pochutnáte?

V restauraci s dřevěným nábytkem si vychutnáte snídaně formou bufetu a tříchodové servírované večeře. Samozřejmostí je velký vinný sklep s lisovnou, kde si kromě zakoupení místního vína můžete objednat řízenou degustaci se sommelierem, a to včetně občerstvení.

Znojmo Tip na výlet

Jižní Morava je jednou z nejkrásnějších oblastí u nás, když k tomu navíc přičtete přátelskou atmosféru a četné vinné sklípky, o skvělou dovolenou je postaráno. Znojmo svojí polohou na kraji Národního parku Podyjí i spoustou zajímavých památek splňuje požadavky na oblíbenou turistickou lokalitu. Ochutnejte místní vína, kochejte se malebným okolím a zapojte se do bohatého kulturního dění.

Co nevynechat při návštěvě Znojma:

  • Znojemský hrad s Rotundou sv. Kateřiny
  • Radniční věž
  • Znojemské podzemí
  • Vydejte se i na prohlídkovou trasu po hradebním opevnění nebo do expozice pivovarnictví.

Ve Znojmě zažijete neopakovatelnou atmosféru i během kulturních akcí, které se zde konají v průběhu celého roku. Nejznámější je zářijové Znojemské historické vinobraní, dále pak Májové slavnosti, letní Hudební festival, červnové Pivní slavnosti či srpnové Slavnosti okurek.

Více informací

Cestujete s dětmi?

Pro děti je v penzionu dětský koutek i hřiště.

Penzion Šatovské Lípy

Šatov 329, Šatov
Česká republika

+420 737 369 069

satovskelipy@seznam.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček po domluvě s penzionem za 100 - 300 Kč/noc (dle velikosti)
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zahrnuto v ceně

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Restaurace
Dětský koutek
Dětské hřiště
Kolárna
Půjčovna kol
Konferenční místnost

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od lázní
33 km
Zastávka
50 m
Aquapark
33 km