Dopřejte si pobyt v moravské vesnici Šatov, kde vás hned první večer čeká neomezená konzumace místního sudového vína. Těšte se i na chutnou polopenzi po celou dobu pobytu a sýrovo-uzeninový talíř k vínu. Na výlety si můžete vyrazit do Znojma nebo Národního parku Podyjí. Možností je plno.

O ubytování

Penzion Šatovské Lípy se nachází v tradiční vinařské obci Šatov na jižní Moravě jen kousek od hranic s Rakouskem (1,5 km). Kromě viniční turistiky nebo cyklistiky navštivte také krásný NP Podyjí (3 km) a centrum Znojma (11 km).

Kde budete spát?

Ubytováni budete v komfortně zařízeném pokoji s televizí, lednicí, skříní, posezením, možností přistýlky, WiFi připojením a vlastní koupelnou.

Na čem si pochutnáte?

V restauraci s dřevěným nábytkem si vychutnáte snídaně (servírované či švédský stůl) a tříchodové servírované večeře. Samozřejmostí je velký vinný sklep s lisovnou, kde si kromě zakoupení místního vína můžete objednat řízenou degustaci se sommelierem, a to včetně občerstvení.

Cestujete s dětmi?

Pro děti je v penzionu dětský koutek i hřiště.

Penzion Šatovské Lípy

Penzion Šatovské Lípy

Šatov 329 , Šatov
Česká republika

+420 737 369 069

satovskelipy@seznam.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 100 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Restaurace
Dětský koutek
Dětské hřiště
Kolárna
Konferenční místnost

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od lázní
33 km
Zastávka
50 m
Aquapark
33 km

Tipy na výlet

Znojmo

ZnojmoTip na výlet

Jižní Morava je jednou z nejkrásnějších oblastí u nás, když k tomu navíc přičtete přátelskou atmosféru a četné vinné sklípky, o skvělou dovolenou je postaráno. Znojmo svojí polohou na kraji Národního parku Podyjí i spoustou zajímavých památek splňuje požadavky na oblíbenou turistickou lokalitu. Ochutnejte místní vína, kochejte se malebným okolím a zapojte se do bohatého kulturního dění.

Co nevynechat při návštěvě Znojma:

  • Znojemský hrad s Rotundou sv. Kateřiny
  • Radniční věž
  • Znojemské podzemí
  • Vydejte se i na prohlídkovou trasu po hradebním opevnění nebo do expozice pivovarnictví.

Ve Znojmě zažijete neopakovatelnou atmosféru i během kulturních akcí, které se zde konají v průběhu celého roku. Nejznámější je zářijové Znojemské historické vinobraní, dále pak Májové slavnosti, letní Hudební festival, červnové Pivní slavnosti či srpnové Slavnosti okurek.

Více informací
Kostel sv. Mikuláše
Kostel sv. Mikuláše
Znojemské podzemí
Znojemské podzemí
Národní park Podyjí
Národní park Podyjí