Dopřejte si pobyt v moravské vesnici Šatov, kde vás hned první večer čeká neomezená konzumace místního sudového vína. Těšte se i na chutnou polopenzi po celou dobu pobytu a sýrovo-uzeninový talíř k vínu. Na výlety si můžete vyrazit do Znojma nebo Národního parku Podyjí. Možností je plno.

O ubytování

Penzion Šatovské Lípy se nachází v tradiční vinařské obci Šatov na jižní Moravě jen kousek od hranic s Rakouskem (1,5 km). Kromě viniční turistiky nebo cyklistiky navštivte také krásný NP Podyjí (3 km) a centrum Znojma (11 km).

Kde budete spát?

Ubytováni budete v komfortně zařízeném pokoji s televizí, lednicí, skříní, posezením, možností přistýlky, WiFi připojením a vlastní koupelnou.

Na čem si pochutnáte?

V restauraci s dřevěným nábytkem si vychutnáte snídaně (servírované či švédský stůl) a tříchodové servírované večeře. Samozřejmostí je velký vinný sklep s lisovnou, kde si kromě zakoupení místního vína můžete objednat řízenou degustaci se sommelierem, a to včetně občerstvení.

Cestujete s dětmi?

Pro děti je v penzionu dětský koutek i hřiště.

Penzion Šatovské Lípy

Šatov 329 , Šatov
Česká republika

+420 737 369 069

satovskelipy@seznam.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček po domluvě s penzionem za 100 Kč/noc (dle velikosti)
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zahrnuto v ceně

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Restaurace
Dětský koutek
Dětské hřiště
Kolárna
Půjčovna kol
Konferenční místnost

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od lázní
33 km
Zastávka
50 m
Aquapark
33 km

Tipy na výlet

Kostel sv. Mikuláše Tip na výlet

Znojmo je krásné historické město, jednou ze zdejších památek je kostel sv. Mikuláše z 11. století. Po poškození ve 14. století byl kostel zrekonstruován, na druhé výstavbě se podílela také slavná rodina Parléřů, zodpovědná za mnoho památek na našem území. Z vnitřní výzdoby vyniká zvláště barokní kazatelna v podobě zeměkoule. Pokud se tedy zajímáte i historii či architekturu, neměli byste si tento kostel nechat ujít.

Otevírací doba:

  • Celoročně otevřeno každý den od 9:00 do 22:00 hodin

Vstupné:

  • Zdarma
Rotunda sv. Kateřiny
Radniční věž ve Znojmě
Znojemské podzemí