• Domácí mazlíček po domluvě s penzionem za 100 - 300 Kč/noc (dle velikosti)

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Penzion Šatovské Lípy ve vinařské lokalitě

Nadstandardně vybavený Penzion Šatovské Lípy najdete v tradiční vinařské obci v Šatově na jižní Moravě nedaleko hranic s Rakouskem. Penzion má strategickou polohu, takže se můžete rozhodnout, zda si budete užívat výhody vinařské oblasti, užijete si cyklistiku, anebo prozkoumáte krásy Národního parku Podyjí.

Ubytování zajišťuje penzion v komfortně zařízených pokojích s možností přistýlky, vlastním sociálním zařízením, TV, WiFi a lednicí.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Eva ?.)

Penzion byl na dobré úrovni, dostali jsme vše, co bylo na kuponu uvedeno, personál byl vstřícný. Celkově spokojeni.

Standard (Jiří D.)

Penzion by potřeboval rekonstrukci, pokoje jsou ošuntělé, rozvrzané postele, ve sprše počínající plíseň. Ochutnávka vín proběhla ve sklepě penzionu, který je celkem pěkný, somelier docela sympatický, ale víno, které nám servíroval, zdaleka kvalitou neodpovídalo očekávání. Druhý večer, při podobné ochutnávce, kterou jsme si vyjednali v jiném sklepu, bylo víno nesrovnatelně lepší a od přítomných vinařů jsme se dověděli, že se za víno Šatovské lípy tak trochu stydí. K první večeři bylo uzené s bramborovou kaší (hrozně řídkou, ale stane se), druhý den uzená polévka a šunkafleky ze zbytku toho uzeného. Tak nevím, ale minimálně to nesvědčí o velké fantazii kuchaře. Chování personálu rozhodně nelze považovat za přátelské. Pozdravit hosty, dát jim přednost ve dveřích, s tím jsme se nesetkali.

Dobré (Hana S.)

Hotel dobrý ale měla být neomezená konzumace vína, dostali jsme jenom jednu láhev a další už jsme museli zaplatit a nebyla zrovna levná takže velké zklamání.