Vydejte se za krásami Moravského krasu a ubytujte se pohodlně v nových Apartmánech Broušek, kde budete mít k dispozici i vybavenou kuchyňku a posezení na terase. V ceně je vstup do Sloupsko-šošůvských jeskyní vzdálených asi 10 minut chůze, ale i další krasové útvary čekají na objevení.

O ubytování

Apartmány Broušek nabízí moderní a klidné ubytování v městečku Sloup v severní části Moravského krasu jen 10 minut od vstupu do Sloupsko-šošůvských jeskyní, prozkoumejte také Punkevní jeskyně a propast Macochu (6 km). Vydat se můžete do Blanska (11 km) i do Brna (35 km).

Kde budete spát?

Budova zahrnuje celkem tři apartmány - jeden dvoulůžkový s možností přistýlky v přízemí a dva čtyřlůžkové v podkroví. Všechny apartmány jsou vybavené kuchyňským koutem s mikrovlnnou troubou, varnou deskou a lednicí, LED televizí, koupelnou se sprchovým koutem a WC i venkovním posezením s parádním výhledem na okolní přírodu.

Na čem si pochutnáte?

Kromě vlastního vaření můžete využít stravování v nedalekém Hotelu Broušek.

Moravský kras Tip na výlet

Pokud máte rádi krásnou přírodu, jeskyně a spoustu dalších atrakcí, chráněná krajinná oblast Moravský kras je to pravé místo pro vás. Rozhodně se na výlet vydejte k Macoše, která je největší propastí tohoto typu jak v Česku, tak ve střední Evropě. Další unikát najdete hned vedle a tím jsou Punkevní jeskyně, které jsou součástí nejdelšího jeskynního systému v Česku. Při prohlídce jeskyní se můžete také plavit na loďkách po řece Punkvě a dostanete se až na dno Macochy.

Jaká další místa navštívit v Moravském krasu?

  • Kateřinská jeskyně
  • Jeskyně Balcarka
  • Sloupsko-šošůvské jeskyně
  • Nevynechejte ani Býčí skálu, jeskyni Výpustek, Josefov - Františčinu huť nebo Mariánský chrám ve Křtinách.

Vydejte se také na výlet do okolí - na rozhlednu Babí lom, zámek v Lysicích s překrásnými zahradami nebo zámek Letovice. Milovníky piva potěší návštěva Muzea pivovarnictví v Černé Hoře. K relaxaci je ideální aquapark v Blansku nebo v Kuřimi.

Více informací

Apartmány Broušek

Sloup 248, Sloup
Česká republika

602 587 734

posta@apartmanybrousek.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zahrnuto v ceně

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Dětské hřiště
Kolárna

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1 km
Zastávka
1,3 km
Aquapark
15,6 km