Vydejte se za krásami Moravského krasu a ubytujte se pohodlně v nových Apartmánech Broušek, kde budete mít k dispozici i vybavenou kuchyňku a posezení na terase. V ceně je vstup do Sloupsko-šošůvských jeskyní vzdálených asi 10 minut chůze, ale i další krasové útvary čekají na objevení.

Moravský kras Tip na výlet

Pokud máte rádi krásnou přírodu, jeskyně a spoustu dalších atrakcí, chráněná krajinná oblast Moravský kras je to pravé místo pro vás. Rozhodně se na výlet vydejte k Macoše, která je největší propastí tohoto typu jak v Česku, tak ve střední Evropě. Další unikát najdete hned vedle a tím jsou Punkevní jeskyně, které jsou součástí nejdelšího jeskynního systému v Česku. Při prohlídce jeskyní se můžete také plavit na loďkách po řece Punkvě a dostanete se až na dno Macochy.

Více informací

Moderní ubytování blízko jeskyní

Apartmány Broušek nabízí moderní a klidné ubytování v severní části Moravského krasu jen 10 minut od vstupu do Sloupsko-šošůvských jeskyní.

Budova zahrnuje celkem tři apartmány - jeden dvoulůžkový s možností přistýlky v přízemí a dva čtyřlůžkové v podkroví. Všechny apartmány jsou vybavené kuchyňským koutem s mikrovlnnou troubou, varnou deskou a lednicí, LED TV, koupelnou se sprchovým koutem a WC a venkovním posezením.

Kromě vlastního vaření můžete využít stravování v nedalekém Hotelu Broušek.

Výlety do přírody Moravského krasu

Probouzet se budete s výhledem do přírody, kde vás už čekají turistické stezky, cyklistické trasy a upravené cesty pro in-line bruslení. Hlavním lákadlem jsou ale samozřejmě jeskyně Moravského krasu.

Sloupsko-šošůvské jeskyně jsou největší zpřístupněný jeskyní komplex v České republice, rozkládají se ve dvou patrech a zahrnuje množství dómů, chodeb a podzemních propastí. Jeskyně jsou typické barevnou krápníkovou výzdobou a některé jejich prostory se kvůli skvělé akustice používají i pro konání koncertů.

Apartmány Broušek

Sloup 248, Sloup
Česká republika

602 587 734

posta@apartmanybrousek.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zahrnuto v ceně

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Dětské hřiště
Kolárna

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1000 m
Zastávka
1300 m
Aquapark
15600 m

Tipy na výlet

Šiklův Mlýn

Nedaleko obce Zvole u Bystřice nad Pernštejnem se nachází Westernového městečka Šiklův Mlýn - největší přírodní zábavní areál v České republice. V areálu na vás čeká celodenní program ve westernovém městečku, relax v aquaparku, zvířátka v zooparku a spousta dalších zážitků na připravených atrakcích. Pravidelně se zde koná velká westernová show, kde uvidíte ukázky jízdy na koni, mnoho kaskadérských a pyrotechnických efektů a dalších scének z pravého westernu.

Petrov

Katedrála sv. Petra a Pavla je jednou z nejvýraznějších a nejzajímavějších budov Brna. Je dobře viditelná ze všech světových stran a její venkovní podoba i vnitřní výzdoba s dechberoucími vitrážemi ji řadí k nejkrásnějším církevním památkám u nás. V katedrále probíhají nejen bohoslužby, ale i různé koncerty a jiné kulturní akce, přístupná je veřejnosti celoročně.

Brněnské podzemí

Brno je jedním z několika míst v České republice, která ukrývají starobylý podzemní systém otevřený veřejnosti. Prozkoumat můžete Labyrint pod Zelným trhem, Kostnici u sv. Jakuba či Mincmistrovský sklep. Nově máte také možnost podívat se do krytu 10 – Z, nejutajovanějšího krytu z doby komunismu, který sloužil jako případný úkryt pro představitele města a kraje. Brněnské podzemí začalo být objevováno a zpřístupňováno veřejnosti až v posledních desetiletích, neváhejte tedy spustit se pod město a zkusit netradiční zážitek mimo dosah denního světla.