Vydejte se za krásami Moravského krasu a ubytujte se pohodlně v nových Apartmánech Broušek, kde budete mít k dispozici i vybavenou kuchyňku a posezení na terase. V ceně je vstup do Sloupsko-šošůvských jeskyní vzdálených asi 10 minut chůze, ale i další krasové útvary čekají na objevení.

Moderní ubytování blízko jeskyní

Apartmány Broušek nabízí moderní a klidné ubytování v severní části Moravského krasu jen 10 minut od vstupu do Sloupsko-šošůvských jeskyní.

Budova zahrnuje celkem tři apartmány - jeden dvoulůžkový s možností přistýlky v přízemí a dva čtyřlůžkové v podkroví. Všechny apartmány jsou vybavené kuchyňským koutem s mikrovlnnou troubou, varnou deskou a lednicí, LED TV, koupelnou se sprchovým koutem a WC a venkovním posezením.

Kromě vlastního vaření můžete využít stravování v nedalekém Hotelu Broušek.

Výlety do přírody Moravského krasu

Probouzet se budete s výhledem do přírody, kde vás už čekají turistické stezky, cyklistické trasy a upravené cesty pro in-line bruslení. Hlavním lákadlem jsou ale samozřejmě jeskyně Moravského krasu.

Sloupsko-šošůvské jeskyně jsou největší zpřístupněný jeskyní komplex v České republice, rozkládají se ve dvou patrech a zahrnuje množství dómů, chodeb a podzemních propastí. Jeskyně jsou typické barevnou krápníkovou výzdobou a některé jejich prostory se kvůli skvělé akustice používají i pro konání koncertů.

Apartmány Broušek

Sloup 248, Sloup
Česká republika

602 587 734

posta@apartmanybrousek.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zahrnuto v ceně

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Dětské hřiště
Kolárna

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1 km
Zastávka
1,3 km
Aquapark
15,6 km