Celoroční pobyt pro dva ve stylovém hotelu Marie-Luisa obklopeném zelení ve vilové části Prahy s polopenzí. Užijte si návštěvu hlavního města kdykoliv až do konce prosince.

Romantika v prvorepublikovém hotelu Marie-Luisa

Hotel Marie-Luisa se nachází ve vilové čtvrti Prahy 9 a je obklopen zahradou plnou zeleně, která Vám zajistí dostatek klidu a soukromí. Hotel ve stylu prvorepublikové vilky poskytuje ubytování v příjemných pokojích s TV a malým posezením.

Součástí hotelu je také krásné wellness centrum s vířivkou a saunou.

Návštěva Prahy kdykoliv během roku

Hlavní město má kouzlo kdykoliv během roku - ať už jsou starodávné ulice zalité sluníčkem, zasypané listím nebo pokryté sněhem. Panorama stověžaté Prahy s dominantou Pražského hradu láká ročně statisíce turistů a jeho krásu ocenil i prestižní výběr tripadvisor (Praha patří mezi 10 nejoblíbenějších měst na světě).

Vedle klasických pamětihodností, jakými jsou Karlův most, Malá Strana, Hradčany a Pražský hrad, Staroměstské náměstí s orlojem a Petřín, doporučujeme navštívit také pražskou ZOO, Technické muzeum, Národní galerii, Židovskou čtvrť s množstvím muzeí, Národní divadlo nebo Náplavku, kde se často konají farmářské trhy či jiné zajímavé akce. Za návštěvu stojí také AquaPalace s parádními vodními atrakce. 

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Radka S.)

Ubytování odpovídalo popisu, snídaně - omezený výběr, káva byla nepoživatelná. Domluvit se česky mimo recepci byl problém.

Skvělé (Miloslav R.)

Prostředí hotelu bylo příjemné, stejně jako obsluhující personál, spokojeni jsme byli i se stravou.

Vynikající (Iva S.)

Hotel byl příjemný, bylo tam teploučko, čisto, personál vstřícný, snídaně naprosto dostačující. Byli jsme spokojeni a na listopad tam máme opět zamluveno ubytování na návštěvu divadla. Na léto je tam opravdu pěkná příjemná zahrada, lehátka, pěkný bazén, místo na sport, kurty.

Skvělé (Anna K.)

bola som spokojná, ubytovanie veľmi pekné, teplo a strava tiež dobrá (hlavne dezert) ...akurát počasie nám nevyšlo, ale to sa žiaľ zariadiť nedá :)...do Prahy sa ešte chystám vrátiť...ono nie je dôležité kde ste na pobyte,ale s kým ste, a to bolo fajn... :)

Skvělé (Radka K.)

Vše bylo OK. jen při odchodu jsme museli zaplatit rekreační poplatek. Ten bych pochopila, ale poplatek že jsem využila pobyt o víkend jsem nějak nepochopila. celkem to bylo kolem 150kč.

Skvělé (Hana P.)

Vzhledem k tomu, že se jednalo o krátkodobý pobyt, mohu tento hotel vřele doporučit. Byli jsme spokojeni s personálem i stravou, na pokojích bylo čisto. Věřím, že lze tento hotel využít i k delší dovolené.

Vynikající (Ludmila B.)

Byli jsme velmi spokojeni, služby opravdu na úrovni. Musím hotel pochvalit , nebOť manžel chodí o francouských holích a nebyl vůbec problem mu vynést při příjezdu kufr a přo odjezdu opět odnést. Personal byl vstřícný a ochotný. Jídlo bylo chutné. Určitě se do tohoto hotelu rádi vrátíme. Děkujeme za pěkný pobyt. Ludmila Benešová

Vynikající (Iva S.)

Hotel má své kouzlo, jezdíme do divadla a využíváme na přespání, dalo by se zde vydržet v létě týden, krásná zahrada, příjemný personál, vždy naprosto čisto, snídaně dostačující, vše co si kdo přeje, v chladných dnech příjemně vytopeno. Ve středu tam budeme po několikáté opět a moooc se těšíme.

Skvělé (Jirka B.)

Vše bylo v pořádku, parkování, jídlo ubytování i personál byl fajn, ale velký problém s Wifi a v místnosti kde se podává strava rozviklané a před rozpadem židle a stále hraje stejná hudba pořád do kola. Jinak pěkné prostředí velký prostorný pokoj. Doporučuji.

Vynikající (Blanka V.)

Pobyt splnil naše očekávání,v realitě jsme byli mile překvapeni,personál vstřícný a ochotný.