Užijte si dovolenou v hotelu Summit ***. Těšte se na chutnou polopenzi, sportovní aktivity a výhodné vstupy do Aquaparku Bešeňová a Aqua-Vital Parku Lúčky. Užijte si s balíčkem až 8 nezapomenutelných dní v Bešeňové.

Pobyt v hotelu Summit *** již využilo více než 1 000 spokojených zákazníků Slevokingu.


Termální aquapark a výhody se slevovou kartou

Hlavním lákadlem pobytu v hotelu Summit *** je rozhodně snadná dostupnost (500 m, 10 minut chůze) do termálního aquaparku Bešeňová.

S Liptov Region Card si užijete slevy v celém regionu, například do Aqua-Vital Parku Lúčky nebo Bike Parku Malinô Brdo.

S GoPassem se zase vyhnete řadám u pokladen. GoPass lze využít ve všech střediskách Tatry Mountain Resorts a.s. na Slovensku, v Česku i Polsku.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Jan P.)

Hotel hezký i čistota byly dobrá.Vše jsme obdrželi co bylo na kupónu.Strava a wellness ok. Personál hodnotím velmi dobře.

Vynikající (Tomáš K.)

Velice,pokoje čisté,personál byl milej a ve všem vstřícnej,měli jsme polopenzi a snídaně vše co by měli mít a to samé večeře,chutné a výborné.doporučuji

Skvělé (Kateřina V.)

S pobytem jsme byli velmi spokojeni, odpovídal popisu. Hotelovy personál byl velmi milý a ochotný. Jídlo bylo také vynikající.

Vynikající (Veronika H.)

Moc se nám líbilo. Krásné ubytování. Velmi milý personál. Výborné jídlo. Vřele doporučuji. Hejnicová

Skvělé (Radomil P.)

Služby odpovídaly nabídce , ochotný personál , dobrá strava, celkově jsme byli spokojeni.služby velmi dobé

Vynikající (Kv ěta A.)

Byli jsme velmi spokojeni se vším co hotel nabízel,s jídlem,čistotou pokoje,službami,s ochotným personálem ,který poradil s jakýmkoli dotazem

Skvělé (Lucie F.)

Hotel byl hezký. S pobytem i službami jsme byli spokojeni. S polopenzí jsme byli spokojeni, snídaně i večeře byly dobré. Jen restaurace je trochu malá a těsnější pro kapacitu hostů.

Vynikající (Andrea K.)

Byla jsem nad míru spokojena. Informace na recepci vyčerpávající při zahájení ubytování. Pokoj čistý, strava výborná-nedalo se ani vše sníst; velké poporce, petsonál ochotný....

Vynikající (Markéta ?.)

Vše bylo moc hezké, personál příjemný a vstřícný. Velmi milé bylo překvapení k narozeninám, které jsem v době pobytu slavila.

Vynikající (Michaela V.)

Tento pobyt jsme si zakoupili už podruhé. Spokojenost se všemi službami hotelu byla maximální. Vše na voucheru bylo poskytnuto.