Zavítejte do nedotčené přírody rakouských Taur a odpočiňte si v horské vesničce v malebném českém penzionu Bertrand. Tam na Vás čeká příjemná rodinná atmosféra a skvělé jídlo.

Rakouské Taury s pohádkovou přírodou

Zelené stráně, kouzelná údolí nebo na první pohled nezdolné vrcholy Alp. To je jen zlomek toho, co Vám můžou rakouské Taury nabídnout. 

Kromě výletů do přírody můžete zavítat do nedalekého města Schladming nebo obdivovat malebnou horskou vesničku Pruggern, ve které najdete i penzion Bertrand.

Skvělé jídlo, české pivo a parkování bez problémů

Penzion Bertrand si zákazníci chválí pro výbornou kuchyni a rodinnou atmosféru. Penzion patří českým majitelům, pokud tedy neumíte německy, nemusíte se ničeho bát. 

Najdete zde také bar, ve kterém můžete nakupovat za koruny. Součástí restaurace je i televize s českými stanicemi. Po náročném dni se můžete v penzionu osvěžit českým pivem. 

K dispozici jsou zde dva typy pokojů - jednak ty se společným sociálním zařízením (pro 8 pokojů) ideální například pro dovolenou rodin či party přátel. Dále jsou zde pokoje s vlastním sociálním zařízením za malý příplatek.

Bertrand také umožňuje svým zákazníkům parkování zdarma u penzionu. Vyhnete se tak typickému problému v alpských resortech, kde je často obtížné najít volná místa pro auta turistů.

Jízda na lanovce nebo osvěžení v aquaparku

Pokud ovšem nechcete celý pobyt strávit jenom výlety do přírody, můžete vyrazit na koupaliště v městečku Gröbming. V horkých letních dnech Vás perfektně osvěží také aquapark ve Schladmingu nebo řada přírodních koupališť v okolí. Plavci pak ocení i možnost krytého bazénu v Ramsau. 

Rakouské Taury můžete obdivovat i z výšky, aniž byste se museli plahočit na jeden z několika strmých vrcholů. Lanovky Vás totiž pohodlně dovezou přímo do cíle. Z vrcholů Planai, Hochwurzen nebo Dachstein budete mít Taury jako na dlani.

Zelené pláně a třpytící se jezera také perfektně poznáta díky 930 km a 45 značených cyklo a turistických tras, které křižují tuto oblast Taur.

Pension Bertrand

Einöd 4 , Pruggern
Rakousko

+421 911 695 911

penzion.bertrand@gmail.com

Check in
od 12:00
Check out
do 11:00
3,77/5
Celkem 22 hodnocení