Unikátní pobyt v nádherné přírodě Vysokých Taur (rakouské Alpy), v horském hotelu Evianquelle Bad přímo u léčivého pramene Evianquelle s českým personálem. V ceně polopenze, neomezeně sauny a další výhody. Děti do 15-ti

Exkluzivní dovolená u léčivého pramene v srdci rakouských Alp**
**

Hotel Evianquelle najdete v nádherném prostředí Národního parku Vysoké Taury, na začátku údolí Gastein a na úpatí hor Radhausberg a Zittrauertisches (2 462 m.n.m.). Malebná vesnička Böckstein byla dříve hornickým městem, dnes je jedním z nejoblíbenějších cílů ve Vysokých Taurách. Nadchne Vás zde atmosféra, která k Alpám neodmyslitelně patří - tichá příroda, klid, husté lesy a čistý vzduch.

Stylový, horský hotel Vám nabízí ubytování v pěkně zařízených pokojích Standard, které jsou vybaveny King size postelí, vlastním sociálním zařízením s fénem, posezením, sejfem, TV a telefonem. Nechybí ani balkón s okouzlujícím výhledem do hor. Hotel má na recepci česky mluvící personál.

Přímo u hotelu se nachází minerální pramen Evianquelle s léčivými účinky na žaludek a ledviny. Pramen byl objeven v roce 1908 a své jméno nese díky podobnosti se známým ženevským pramenem Evian. U hotelu je také rybník plný pstruhů, které můžete lovit a následně si je ugrilovat. Přípravou pstruhů je ostatně vyhlášená i zdejší restaurace.

Podzimní wellness v lázeňské lokalitě

Součástí hotelu jsou také sauny, které můžete neomezeně využívat. Navíc údolí Bad Gastein je vyhlášenou lázeňskou lokalitou - zdejší léčivou vodu si můžete užívat v lázních, které jsou přímo v údolí. Na vstup do lázní, i další atrakce, získáte slevu díky slevové kartě Gastein Card.

Kousek do hotelu najdete i jedinečné radonové, horské lázně Heilstollen, které jsou světovým unikátem.

Údolí Gastein  - ideální pro aktivní dovolenou

Národní park Vysoké Taury poskytujte nespočet možností v malebné přírodě pro dvojice, rodiny i seniory. Milovníci turistiky a cyklistiky jistě ocení více než 350 km tras vedoucích skrz naskrz zelenajícími se údolími. Gastein je také výhlášené místo lázeňství a vyhledávaný je také golfisty. V létě můžete relaxovat u místního jezera s alpskou vodou.

Ve Vysokých Taurách najdete jeden z přírodních divů Evropy - Krimmelské vodopády - které ve třech kaskádách padají do hloubky před 380 m. Národní park je také plný křišťálových jezer a hřebenových túr s panoramatickými výhledy.

V údolí se koná také hodně kulturních událostí a festivalů - přehled najdete zde.

Evianquelle Hotel ***

Nassfelder Weg 2-4, Bad Gastein/Böckstein
Rakousko

+43 6434 2768

badgastein@evianquelle.at

Check in
od 14:00
Check out
do 11:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 5 €/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zahrnuto v ceně

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Sauna
Restaurace
Dětský koutek
Dětské hřiště
Lyžárna
Fitness

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0 m
Vzdálenost od lázní
4,6 km
Zastávka
0,5 km
Aquapark
4,6 km
Sjezdovka
4,2 km