Unikátní pobyt v nádherné přírodě Vysokých Taur (rakouské Alpy), v horském hotelu Evianquelle Bad přímo u léčivého pramene Evianquelle s českým personálem. V ceně polopenze, neomezeně sauny a další výhody. Děti do 15-ti

Exkluzivní dovolená u léčivého pramene v srdci rakouských Alp**
**

Hotel Evianquelle najdete v nádherném prostředí Národního parku Vysoké Taury, na začátku údolí Gastein a na úpatí hor Radhausberg a Zittrauertisches (2 462 m.n.m.). Malebná vesnička Böckstein byla dříve hornickým městem, dnes je jedním z nejoblíbenějších cílů ve Vysokých Taurách. Nadchne Vás zde atmosféra, která k Alpám neodmyslitelně patří - tichá příroda, klid, husté lesy a čistý vzduch.

Stylový, horský hotel Vám nabízí ubytování v pěkně zařízených pokojích Standard, které jsou vybaveny King size postelí, vlastním sociálním zařízením s fénem, posezením, sejfem, TV a telefonem. Nechybí ani balkón s okouzlujícím výhledem do hor. Hotel má na recepci česky mluvící personál.

Přímo u hotelu se nachází minerální pramen Evianquelle s léčivými účinky na žaludek a ledviny. Pramen byl objeven v roce 1908 a své jméno nese díky podobnosti se známým ženevským pramenem Evian. U hotelu je také rybník plný pstruhů, které můžete lovit a následně si je ugrilovat. Přípravou pstruhů je ostatně vyhlášená i zdejší restaurace.

Podzimní wellness v lázeňské lokalitě

Součástí hotelu jsou také sauny, které můžete neomezeně využívat. Navíc údolí Bad Gastein je vyhlášenou lázeňskou lokalitou - zdejší léčivou vodu si můžete užívat v lázních, které jsou přímo v údolí. Na vstup do lázní, i další atrakce, získáte slevu díky slevové kartě Gastein Card.

Kousek do hotelu najdete i jedinečné radonové, horské lázně Heilstollen, které jsou světovým unikátem.

Údolí Gastein  - ideální pro aktivní dovolenou

Národní park Vysoké Taury poskytujte nespočet možností v malebné přírodě pro dvojice, rodiny i seniory. Milovníci turistiky a cyklistiky jistě ocení více než 350 km tras vedoucích skrz naskrz zelenajícími se údolími. Gastein je také výhlášené místo lázeňství a vyhledávaný je také golfisty. V létě můžete relaxovat u místního jezera s alpskou vodou.

Ve Vysokých Taurách najdete jeden z přírodních divů Evropy - Krimmelské vodopády - které ve třech kaskádách padají do hloubky před 380 m. Národní park je také plný křišťálových jezer a hřebenových túr s panoramatickými výhledy.

V údolí se koná také hodně kulturních událostí a festivalů - přehled najdete zde.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Mojmír M.)

Útulný hotel v úžasném prostředí s příjemným personálem, který dokonce uměl česky.

Vynikající (Miloslava S.)

Byly jsme velmi spokojení, ubytování bylo přesně takové, jaké bylo prezentováno v popisu.

Vynikající (Jana H.)

Byli jsme neuvěřitelně mile překvapeni, jak skvělý pobyt byl! Hotel Evianquelle je úžasný! Nádherná lokalita na klidném místě v údolíčku, přímo za hotelem teče horský potůček a hotel má také vlastní 2 jezírka se pstruhy. Zdarma ski bus, funkční WiFi zdarma. Pokoje jsou hezké, odpovídající 3* standardu. Z našeho pokoje jsme měli krásný výhled do údolí a na jezírka. Co ale posouvá úroveň tohoto hotelu úplně na jiný level, je jeho personál. Největší díky a uznání patří Beátě, která 7 dní v týdnu od rána do večera sedí na recepci a k tomu se stará o všechny rezervace. I přes její vytížení, kdykoli jsme šli kolem ní, zeptala se jak se máme, zda nám něco nechybí. Jednou pro nás extra otevřela saunu mimo standardní otevírací dobu, když šla do města, zajela se mi do lékárny optat na léky, protože jsem měla nějaké zdravotní problémy. V den příjezdu pro nás na pokoj nechala poslat studenou mísu k večeři, protože jsme přijeli až po skončení večeří. Za každých okolností byla velmi milá. Také pracovníci v restauraci byli skvělí. Od prvního dne si nás pamatovali a vždy obsluhovali s úsměvem, ochotní splnit každé naše prosby. Obsluha byla rychlá, nikdy jsme zbytečně na nic nečekali, i když byla plná restaurace hostů. Jídlo bylo absolutně výborné! Snídaně bohaté, s velkým výběrem vajec na různé způsoby či opečenou slaninou. K večeři se vybírá ze 2 hlavních jídel (vždy ráno na snídani si napíšete jídla na večeři). Večeře sestávala ze salátového bufetu, polévky, hlavního jídla a dezertu. Vše, co jsme za týdenní pobyt dostali, bylo vynikající. Dezert byl vždy 1, nebylo na výběr. Několikrát se mi stalo, že dezert obsahoval surovinu, na kterou jsem alergická. Vždy pro mě extra připravili variantu dezertu, která alergeny neobsahovala! Ještě nikdy jsem nezažila takový osobní přístup a servis. Tento hotel vřele doporučuji, my se určitě chystáme vrátit, třeba na letní dovolenou!

Vynikající (Alexandra V.)

Byli jsme moc spokojeni, pěkné, čisté, veliké pokoje s balkónem, dostatek jídla, ochotný personál, v budoucnu se chystáme navštívit znovu. Pouze počasí nám nevyšlo, tak snad příště.

Vynikající (Dana D.)

Pobyt odpovídal popisu v prezentaci. Velmi vstřícný a příjemný personál v hotelu, hotel čistý, výborné jídlo, bezplatný transport z hotelu k lyžařským areálům (cca 5 km) fungoval každý den dle požadavku klienta.

Skvělé (Zdeněk K.)

Večeře v hotelu Evianquelle v Bad Gasteinu je někdy divná. Guláš s rýží, zelí bez chuti,...ale jinak dobrý. Teplota na pokoji cca 21C, takže zimomřivý budou trošku nadávat, ale věci na topení do rána uschly. Nato, že tam byli jenom Češi a pár Slováků, tak jazykově se domluvíte jenom cizími jazyky. Super sauna od 16-21h, pokoje čisté, rychlost Internu (Wi-Fi) na pokojích byla dobrá, ale v jídelně nešla. Asi jí měli vypnutou, jelikož byla nade mnou a ani ťuk. Asi aby si hosté při jídle nehráli s telefony.

Vynikající (Dana B.)

Hotel a okolí super. Jídlo bylo vynikající. Personál velmi ochotný. Nemám co vytknout. Jedině snad sobě, že jsme měli pobyt pouze na 2 noci, ale už plánujeme se vrátit na jaře a na delší dobu.

Vynikající (Martina P.)

S pobytem jsme byli velmi spokojeni. Hezké, klidné místo. Personál milý, ochotný. Snídaně formou bohatého bufetu, večeře servírované o třech chodech. Děti dostávají stejné porce jako dospělý. Pro děti herna a venku trampolína. Ideální místo pro pobyt s dětmi.

Vynikající (Lucie H.)

Pobyt v tomto hotelu byl úžasný. Od ubytování, přes okolí, přírodu, jídlo. Na recepci byli ochotní, stále se usmívali. Nic nebyl problém. Pokoje čisté, prostorné, na pokoji ovoce a lahvička vína. Jídla bylo víc než dost a ty snídaně, mňam. Vřele doporučujeme.

Skvělé (Monika D.)

Prostředí krásné, personál vstřícný, večeře slabší (4 dny po sobě smažené polotovary). Celkově hodnocení v poměru k ceně výborné.