• Domácí mazlíček za poplatek 5 €/noc

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Exkluzivní dovolená v srdci rakouských Alp

Hotel Evianquelle *** najdete v nádherném prostředí Národního parku Vysoké Taury, na začátku údolí Gastein a na úpatí hor Radhausberg a Zittrauertisches. Nadchne vás zdejší atmosféra, tichá příroda, klid, husté lesy a čistý vzduch.

Horský hotel nabízí ubytování v pěkně zařízených pokojích Standard o rozloze 20 - 25 m², které jsou vybavené velkou manželskou postelí, vlastním sociálním zařízením s fénem, posezením, sejfem, TV a telefonem. Nechybí ani balkón s okouzlujícím výhledem do hor.


Evianquelle patří mezi nejoblíbenější a nejlépe hodnocené hotely zákazníků Travelkingu. Chválí především výbornou polohu hotelu, bohatou a chutnou stravu a milý personál.


Vynikající strava, odpočinek i léčivý pramen Evianquelle

Ráno se těšte na bohaté švédské stoly a servírované večeře. První den jednotná, další dny si ji vždy ráno navolíte. Na výběr je zde ze dvou menu - jedno jídlo je obvykle typická rakouská specialita, druhé jídlo z mezinárodní kuchyně.

Součástí hotelu jsou sauny, které můžete neomezeně využívat. Přímo u hotelu se také nachází minerální pramen Evianquelle s léčivými účinky na žaludek a ledviny. Hotel je připraven i na nejmenší návštěvníky, děti se mohou vyřádit v dětském koutku.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Matej J.)

Izba staršieho dáta, personál ochotný, strava výborná, sauna v rekonštrukcii, no boli poskytnuté vouchery na vstup do wellnes v termal parku. Prostredie nádherné, lyžovačka vynikajúca. Spokojnosť.

Vynikající (Hana Z.)

Přijeli jsme první den při otevření hotelu na zimní sezonu. Tudíž se všechno ještě dolaďovalo. Ale personál byl velmi vstřícný a snažil se vyhovět všem našim požadavkům. Nefungovala například sauna, ale místo toho nám byly nabídnuty velmi pěkné termální lázně, což bylo příjemné. S jídlem jsme byli spokojeni. Jídla bylo vždycky dost a zajímali se i o zpětnou vazbu, co je třeba vylepšit. Jinak velmi pěkná příroda, nakonec napadl i sníh, takže my byli s pobytem velmi spokojeni a rozhodně doporučujeme!

Vynikající (Milan B.)

Vše podle nabídky. Pouze špatná "Wifina".