• Check in od 14:00 hodin, check out do 11:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 5 €/noc

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Exkluzivní dovolená v srdci rakouských Alp

Hotel Evianquelle *** najdete v nádherném prostředí Národního parku Vysoké Taury, na začátku údolí Gastein a na úpatí hor Radhausberg a Zittrauertisches. Nadchne vás zdejší atmosféra, tichá příroda, klid, husté lesy a čistý vzduch.

Horský hotel nabízí ubytování v pěkně zařízených pokojích Standard o rozloze 20 - 25 m², které jsou vybavené velkou manželskou postelí, vlastním sociálním zařízením s fénem, posezením, sejfem, TV a telefonem. Nechybí ani balkón s okouzlujícím výhledem do hor.


Evianquelle patří mezi nejoblíbenější a nejlépe hodnocené hotely zákazníků Travelkingu. Chválí především výbornou polohu hotelu, bohatou a chutnou stravu a milý personál.


Vynikající strava, odpočinek i léčivý pramen Evianquelle

Ráno se těšte na bohaté švédské stoly a servírované večeře. První den jednotná, další dny si ji vždy ráno navolíte. Na výběr je zde ze dvou menu - jedno jídlo je obvykle typická rakouská specialita, druhé jídlo z mezinárodní kuchyně.

Součástí hotelu jsou dvě sauny, které můžete neomezeně využívat. Přímo u hotelu se také nachází minerální pramen Evianquelle s léčivými účinky na žaludek a ledviny. Hotel je připraven i na nejmenší návštěvníky, děti se mohou vyřádit v dětském koutku.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Renáta H.)

Okolie hotela bolo veľmi pekné, čisté, obklopené horami, zurčiacim potokom, skutočná oáza pokoja a kľudu. Izbu sme mali luxusnú, čistú, veľmi milý, ochotný personál. Strava výborná, TOP šéfkuchár!!! Súčasťou kuponu bola karta zliav Gastein card, ku ktorej sme sa nedostali z technických príčin . Dali nám ju až v pondelok, keď sme odchádzali domov a wellnes nám nebol ponúknutý.

Vynikající (Petr S.)

Prostředí fajn, na začátku údolíčka, které vede až do Sportgasteinu, dobrá základna pro výlety po Gasteinském údolí.

Vynikající (Valent ?.)

Pobyt splnil naše očekávanie, boli sme spokojny.