• Domácí mazlíček za poplatek 5 €/noc

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Exkluzivní dovolená v srdci rakouských Alp

Hotel Evianquelle *** najdete v nádherném prostředí Národního parku Vysoké Taury, na začátku údolí Gastein a na úpatí hor Radhausberg a Zittrauertisches. Nadchne vás zdejší atmosféra, tichá příroda, klid, husté lesy a čistý vzduch.

Horský hotel nabízí ubytování v pěkně zařízených pokojích Standard o rozloze 20 - 25 m², které jsou vybavené velkou manželskou postelí, vlastním sociálním zařízením s fénem, posezením, sejfem, TV a telefonem. Nechybí ani balkón s okouzlujícím výhledem do hor.


Evianquelle patří mezi nejoblíbenější a nejlépe hodnocené hotely zákazníků Travelkingu. Chválí především výbornou polohu hotelu, bohatou a chutnou stravu a milý personál.


Vynikající strava, odpočinek i léčivý pramen Evianquelle

Ráno se těšte na bohaté švédské stoly a servírované večeře. První den jednotná, další dny si ji vždy ráno navolíte. Na výběr je zde ze dvou menu - jedno jídlo je obvykle typická rakouská specialita, druhé jídlo z mezinárodní kuchyně.

Součástí hotelu jsou dvě sauny, které můžete neomezeně využívat. Přímo u hotelu se také nachází minerální pramen Evianquelle s léčivými účinky na žaludek a ledviny. Hotel je připraven i na nejmenší návštěvníky, děti se mohou vyřádit v dětském koutku.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Milan B.)

Vše podle nabídky. Pouze špatná "Wifina".

Vynikající (Pavel M.)

Velmi pěkný hotel v nádherném místě mimo město. V hotelu skvělý personál a výborné jídlo. Stoprocentně doporučujeme navštívit.

Dobré (Katalin K.)

Prostredie veľmi pekne, izba bola pekná, priestranná, relatívne nová. Sauna fajn, fitko poslabšie, ale tak išli sme sa primárne turistikovat. Problémom boli večere - veľmi malé porcie, teda pre mňa OK, ale priateľ bol po nich hladný, nakoľko je športovec. Polievky strašne, sáčkové, kebyže neviem, že má byť slepačia, nikdy by som to neuhádla... Ináč variť celkom vedia. Šalátový bar slabý, ale dalo sa z toho dačo vykluzlit, ,,docpat sa" aby človek nebol hladný. Ináč veľmi milý personál, ochotný, nápomocný, všetko by bolo super nebyť toho jedla... Raňajky celkom fajn, dalo sa vybrať :)