Poznejte královský Krakov - ubytování v nádherném hotelu Conrad**** asi 15 minut od centra města, bohaté snídaně a každý den vstup do sauny nebo jacuzzi. Atraktivní lokalita bohatá na památky a zajímavosti.
Poznejte královský Krakov - ubytování v nádherném hotelu Conrad**** asi 15 minut od centra města, bohaté snídaně a každý den vstup do sauny nebo jacuzzi. Atraktivní lokalita bohatá na památky a zajímavosti.

Hotel Conrad****, kde se snoubí luxus se zážitkovou gastronomií


Hotel Conrad**** Vás na první pohled zaujme zajímavou architekturou, uvnitř se však již můžete těšit na krásně zařízené pokoje s kompletním vybavením (LCD TV, set na přípravu kávy a čaje, fén...), které jsou sladěné v tónech hnědé a zlaté. Restaurace hotelu se specializuje na řeckou kuchyni. K posezení láká kavárna nebo bar.

Součástí hotelu je wellness centrum, kde si užijete bohatou relaxaci v jacuzzi nebo sauně.


Královský Krakov a další tipy na výlet

Krakov patří k jedněm z nejkrásnějších polských měst. Díky mnoha zachovalým památkám se mu dokonce přezdívá polská Praha a je také nejčastěji navštěvovaným polským městem. Centrum města je plné památek, ale zároveň není příliš rozsáhle a tudíž Vám zbude čas na návštěvu jedné z mnoha kaváren či restaurací (s velice příznivými cenami), procházku kolem Visly nebo návštěvu hradu Wavel - dominanty města a bývalého sídlo polských králů i korunovačních klenotů.

V okolí se vypravte do Wadowic (25 km), rodiště Jana Pavla II., poutního místa Kalwaria (10 km) či na prohlídku do koncentračního tábora Osvětim. Ujít si rozhodně nenechte jeskyni Wieliczka, které patří na seznam památek UNESCO.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Jana T.)

Naprostá spokojenost, personál milý, ochotný, snídaně perfektní, ubytování až na malé nedostatky taky super.

Skvělé (Jan M.)

Ano, byli jsme spokojeni, kvalitní hotel i služby, pouze by bylo vhodné upřesnit informaci o veřejné dopravě do centra města.

Vynikající (iveta S.)

Hotel nový, prostorný, pěkný a čistý, personál příjemný, parkování bez problému. Dali jsme si snídaně a výběr formou bufetu byl naprosto excelentní :) Při objednávání termínu a uplatňování voucherů z hotelu komunikovali obratem. Hotel stojí podél hl. tahu do města a ubytovaní jsme byli ve 2.patře na stranu ke komunikaci a se zavřenými okny do pokoje pronikal velký hluk (chyba stavby jako takové, že nepoužili odhlučňující výplně otvorů). Dále bylo zajímavé, že personál ač Poláci, zásadně s hostem hovořili anglicky. To mi přišlo škoda, polsky rozumím dobře a oni česky by určitě rozuměli také a když jsem v Polsku, chtěla jsem poslouchat polštinu, která mi přijde poslechově lahodná.

Skvělé (Kateřina C.)

Hotel blízko rušné cesty, hluk. Služby v pořádku. Do centra 20 minut autobusem, zastávka nedaleko. Snídaně výborná, obrovský výběr.