Popis ubytování

Chalupa V kopci je nově otevřený zrekonstruovaný objekt z 19.století. Nachází se v klidném Broumovském výběžku v obci Vysoká Srbská v okrese Náchod. Chalupu je možné si pronajmout celoročně. Zdejší okolí je ideální jak pro milovníky aktivní dovolené, tak i pro ty, co si chtějí v klidu a nerušeně odpočinout.

KRÁSNÉ KLIDNÉ MÍSTO PRO RELAX, TURISTIKU, CYKLYSTIKU, HOROLEZECTVÍ.

Popis okolí

Pěší turistika: Obcí prochází ve směru od Hronova červená turistická značka. Ta vede přes místní části Sedmákovice a Závrchy, Machov, Slavný až do Broumovských stěn. V Hronově je spojena s Cestou Aloise Jiráska, která vede od Broumova, přes Náchod do údolí Metuje, Olešnice až na hlavní hřeben Orlických hor, odkud pokračuje až do Žamberských lesů. Červená turistická značka tak nabízí řadu možností pro výlety pěšky i na kole. Pro pěší výlety lze využít také turistikou značku modré barvy, která začíná na rozcestí Pod Machovskými končinami a vede do nadmořské výšky 852 m n. m. na Bor a vyhlídku Pod Borem.

Cyklo turistika: Obcí prochází ve směru od Hronova červená turistická značka. Ta vede přes místní části Sedmákovice a Závrchy, Machov, Slavný až do Broumovských stěn. V Hronově je spojena s Cestou Aloise Jiráska, která vede od Broumova, přes Náchod do údolí Metuje, Olešnice až na hlavní hřeben Orlických hor, odkud pokračuje až do Žamberských lesů. Červená turistická značka tak nabízí řadu možností pro výlety pěšky i na kole. Pro pěší výlety lze využít také turistikou značku modré barvy, která začíná na rozcestí Pod Machovskými končinami a vede do nadmořské výšky 852 m n. m. na Bor a vyhlídku Pod Borem.

Kam ještě na výlet: Stolová hora Ostaš, Teplické skály, Adršpašské skalní město, Chata Hvězda, Vojenská tvrz Dobrošov, Zámek Náchod, Zámek Opočno, Lázeňské město Kudowa Zdroj.

Sport - ostatní: Centrum Walzel - Meziměstí, Areál Mladé Buky.

Zábava: Tradiční pivní slavnosti Velké Petrovice, Jiráskův Hronov.

Možnosti koupání: koupaliště Police nad Metují, aquapark Kudowa Zdroj, koupaliště Náchod, Brodský rybník, rybník Špinka, Přírodní koupaliště Radków, bazén Náchod, rybník Buchťák, jezero Kuprovka, koupaliště Teplice nad Metují, rybník Podháj, koupaliště Malé Svatoňovice, koupaliště Meziměstí, koupaliště Radeč - Úpice, bazén Nové Město nad Metují.

Blízká lyžařská střediska: Žabokrky, Machov, Na Nebíčku, Běloves, sport.klub o.s..

Doplňující informace

Objekt je možné pronajmout celoročně. O letních prázdninách pouze týdenní pobyty, mimo prázdniny minimální počet nocí dvě.

Kauce 5000,- Kč je hrazena předem při platbě rezervace, po ukončení pobytu a předání objektu v řádném stavu posílána zpět na účet.

Více info. na www.chalupavkopci.cz

Chalupa V kopci

Chalupa V kopci

Vysoká Srbská 12,
Hronov, Česká republika

Check in
od 16:00
Check out
do 10:00
Mazlíček
Ne
WiFi
Ano
Kouření
Ne
Bezbariérovost
Ne
Parkování u objektu
Ano
Majitel v objektu
Ne

Vnitřní vybavení

Krb vnitřní
Sprchový kout
Vana
Sauna / infrasauna
TV
Rychlovarná konvice
Mikrovlnka
Chladnička
Mrazák
Myčka nádobí
Pračka
Společenská místnost
Dětská postýlka
Povlečení zajištěno
Ručníky zajištěné

Vnější vybavení

Venkovní terasa
Kryté venkovní sezení
Venkovní bazén
Krb venkovní
Pískoviště
Trampolína
Houpačka nebo jiné dětské hry
Zahradní nábytek
Ohniště
Gril

Okolí objektu

Oploceno
Objekt je na samotě
Udržovaná zahrada (okrasná)
Travnatá plocha u objektu
Blízký les (do 100m)

Možnosti zábavy a sportu v okolí

Cykloturistické trasy
Běžkařské trasy
Tenis
Turistika

Upřesnění zařazení objektu

Dovolená s dětmi
Vhodné pro cyklistické skupiny
Vhodné pro páry
Rodinné oslavy

Možnosti stravování

Bez stravy
Restaurace poblíž objektu

Možnosti platby

Převodem na účet

Tipy na výlet

Lyžování v okolí Kudowa Zdrój
Lyžování v okolí Kudowa Zdrój
Kostnice v Čermné
Kostnice v Čermné
Mlýn Dřevíček
Mlýn Dřevíček