Osobně ověřené nabídky

U nás v Travelkingu pobyty osobně ověřujeme a ručíme za to, že každý z nich bude stát za to.

Podle jakých kritérií pobyty ověřujeme?

  • Pobyt ověřil člen Travelking týmu

    Všechno jsme si vyzkoušeli a víme, co vám nabízíme.
  • Z pobytu se vracejí spokojení zákazníci

    Vážíme si vaší zpětné vazby. Hodnocení alespoň 4/5 je známka vaší spokojenosti.
  • Zákazníci si pobyt vybírají opakovaně

    Věříme, že pobyty, ke kterým se vracíte, jsou skutečně kvalitní.

Polanica Zdrój: Tipy na výlet a zajímavá místa

Polské lázně Polanica Zdrój se nachází na úpatí Bystřických a Stolových hor v blízkosti hranic s Českem. Centrem městečka je velký lázeňský park rozprostírající se hned vedle budov lázní. Vyhledávanými atrakcemi v parku jsou svítící fontána či socha ledního medvěda. Středem lázeňského dění je Wielka Pieniawa z roku 1906. Po obou stranách řeky Bystrzyca vede oblíbená polanická promenáda lemovaná řadou stylových kavárniček a restaurací. Krásy okolní krajiny můžete objevovat po mnoha značených turistických trasách, které vedou například do malebného Pekelského údolí, vilové čtvrti s lázeňskou architekturou či ke kostelu Nanebevzetí Panny Marie z roku 1910, jehož věž se tyčí nad lázeňskou promenádou.

Polanica-Zdrój Nejoblíbenější výlet v lokalitě

Lázeňské město láká k procházkám po klidném parku plném záhonů s květinami a krásnými fontánkami a k zastavením v romantických altáncích. Místní lázeňská architektura je inspirovaná německými domy a v parku nechybí ani obří šachy. Shodou okolností se právě zde od roku 1963 každoročně koná špičkový šachový turnaj. Ve městě vyvěrají léčebné prameny, kolem kterých byla vybudována léčebná střediska zaměřující se na srdeční, žaludeční a pohybová onemocnění.
Více informací

Mapa tipů na výlet celkem 1 tipů

Polanica Zdrój: Tipy na výlet

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK