Celodenní hýčkání a wellness v lázních

Penzion stojí ve vzdálenosti pouhých 800 m (10 minut chůze) od lázní. Venkovní i vnitřní koupání, saunový svět, to vše vás čeká při návštěvě lázní v Sárváru. Z klasických lázeňských procedur jistě zaujmou vanové koupele, bahenní zábaly, masáže, podvodní masáže, vodoléčby či léčivé zábaly.

Těšit se můžete na vodní plochu, která má těžko uvěřitelných 5 000 m².

Dětský zážitkový bazén s vodním hradem a pirátskou lodí a spoustou skluzavek či vyhřívané bazény s vodou z léčebných pramenů o teplotě kolem 35 °C a masážními tryskami zajistí, že si výlet užijí všechny věkové kategorie.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Adela B.)

Boli sme maximálne spokojní, príjemný personál, kupon do wellness sme obdržali, strava bola výborná.

Vynikající (Jarmila V.)

Prostředí penzionu velice příjemné. V hotelu, kam jsme chodili na jídlo (mimochodem moc dobré), byl velice ochotný a pozorný personál.

Vynikající (Miroslav R.)

Byl jsem naprosto spokojen, ochotný personál, super jídlo, opravdu naprostá spokojenost.

Skvělé (Miloslava K.)

Prostředí penzionu Wolf v Šárváru bylo pěkné v interiéru, ale u rušné silnice, takže jsme špatně spali. Služby byly v pořádku, jen personál byl studený jako psí čumák. Ve městě je spousta zajímavostí - např. zámek, zvonkohra na radnici, zpívající fontána a hlavně krásné lázně. V okolí je spousta hezkých míst - asi 30 km od Šárváru je městečko Sümeg, kde je krásná pevnost, je to směr Balaton, město Pápa - tam je zámek a hezký kostel, město Sombathely - tam jsou pozůstatky římského osídlení, krásná fontána a kostel.

Vynikající (Petr B.)

Bydlení, strava i všechny služby byly na velice dobré úrovni. V pokoji bylo teplo, i když venku bylo -10°C, jídlo bylo velice dobré a bylo ho dost, jen kafe bylo horší.

Vynikající (Josef M.)

Ubytování, stravování i samotné služby v termálních lázních byly na vysoké úrovni.

Vynikající (Milan K.)

Krásný penzion, pokoje čistý, jídlo dobré. Vše co bylo na kuponu odpovídalo. V rámci cenové relace není vůbec co vytknout.

Skvělé (Ludvík K.)

Byli jsme spokojeni, strava odpovídala ceně, ubytování také, pokojíček malý ale dostatečný pro spaní. Termální lázně na velmi dobré úrovni, doporučuji.

Vynikající (2 L.)

Vše odpovídalo popisu a polopenze velmi luxusní. Výborný zážitek a skvělá dovolená.

Vynikající (Marcela A.)

Vynikající nabídka jídla, až oči přecházely. Pokoj velký, vzdušný, internet rychlý - naprostá spokojenost.