Jeden z nejkrásnějších maďarských hotelů v perfektní lokalitě centra lázeňského Egeru. Luxusní pobyt pro dva s bohatou polopenzí a volným vstupem do wellness. K 6ti dennímu pobytu bonus - vstup do termálních lázní Eger.

Pobyt v jednom z TOP maďarských hotelů, kde se budete cítit jako král


Luxus, styl a pocit exkluzivity - tak se dá charakterizovat dovolená v hotelu Eger&Park****. Hotel je největší a nejstarší ve městě, je však kompletně zrekonstruovaný, leží přímo v centru města.

Pokoje i celý interiér jsou nádherně a vkusně vybaveny. Součástí hotelu je i pět restaurací (jedna krásnejší než druhá). Polopenze, která je součástí balíčku, je podávána formou bufetu, kdy si budete moci vybrat z nabídky dvou předkrmů a polévek, tří hlavních chodů, mezi několika dezerty a nechybí ani ovocný a zeleninový bar.

V prostorném wellness centru s výhledem do zahrady najdete vnitřní bazén i vířivku, finskou a bio saunu, parní kabinu, solnou jeskyni a ledovou fontánu. 

Atraktivní lokalita lázeňského Egeru

Lokalita města Eger patří k těm, které byste v Maďarsku rozhodně měli navštívit:

  • v bezprostřední blízkosti najdete lázně Demjén, Egerszálok  a aquapark v Egeru
  • Eger je také krajem malebných vinic a vyhlášeného vína, které můžete ochutnat ve vinných sklípcích ve skalách
  • najdete zde nespočet historických památek a promenád

Rozhodně doporučujeme navštívit jedinečné lázně. V Egerszáloku najdete solný kopec, který je v Evropě naprostý unikát. Lázně Demjén leží na kopci a je odtud nádherný výhled do okolí. 

V případě pobytu na 6 dní máte v ceně také vstup do Lázní Eger, které jsou nově zrekonstuované, avšak jejich tradice sahá až do roku 1932. Najdete zde 7 bazénů s termální, léčivou vodou o teplotě kolem 37 °C. Nechybí ani masážní a zábavní prvky. Více informací najdete zde.

Hotel Eger & Park ****

Szálloda ut. 1- 3 , Eger
Maďarsko

+36 36 522 200

info@hotelegerpark.hu

Check in
15:00 - 18:00
Check out
do 11:00
4,76/5
Celkem 119 hodnocení