Pobyt pro dva v krásném hotelu Bobbio*** v luxusní vilové čtvrti nedaleko centra Budapešti se snídaní, celodenním vstupem do termálních lázní a volným využitím sauny. Romantika a relax ve městě nabitém zajímavostmi.

Romantika ve městě na Dunaji

Hotel Bobbio*** najdete v klidné a luxusní vilové čtvrti nedaleko centra Budapešti. V komfortně vybavených pokojích (vlastní sociální zařízení, TV, minibar) panuje příjemný chládek, což oceníte zvlášť v létě. Stejně tak přijde vhod posezení v nádherné zimní zahradě s výhledem do okolní přírody. Od hotelu se snadno dostanete přímo do centra města.

V Budapešti si také naplno poznáte lázeňskou tradici. V lázních Szechenyi najdete 15 vnitřních bazénů, 3 vnější velké bazény, plavecký bazén a 10 saun. Celodenní vstup si můžete užívat už od brzkého rána až do pozdního večera.

Co rozhodně vidět v Budapešti?

Maďarská metropole na Dunaji má bohatou historii a nikdy se zde nemůžete nudit - tolik atrakcí a zajímavostí zde je. Vybíráme pro Vás ty nej:

  • Tropicarium- největší mořské akvárium v Evropě 
  • 123 termálních pramenů a nespočet lázní (Gellert, Rudas, Széchenyi...)
  • Sto let stará budova Parlamentu se 700 místnostmi - 3. největší v Evropě
  • Plavba lodí po Dunaji
  • Lidový park s planetáriem
  • Královský palác na kopci Várhegy
  • Rybářská bašta
  • Váci utca - nejznámější budapešťská ulice je centrem nákupů

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Helena J.)

S ubytováním jsme byli spokojeni. Hotel je velmi klidný. Snídaně byly bohatě. V nabídce Travelkingu bylo, že máme 30 minutový vstup do sauny. Toto nám nebylo umožněno s tím, že sauna nefunguje. Na hotelu nám nebyla nabídnuta ani žádná náhrada. Přitom na hotelu Bobbio inzerovali, že za tuto službu účtují 7 Euro za osobu.

Skvělé (Tatiana F.)

Boli sme spokojni, akurat sa mi nepacilo,ze ste uviedli,ze hotel sa nachadza v blizkosti centra,ale bol na okraji Budapesti.

Skvělé (Veronika D.)

Prostredie a lokalita super, mily personal, ranajky standartne, dobre. Pomer cena/kvalita. Jedine negativum boli priliz vrzajuce postele.

Vynikající (Alena V.)

Velká spokojenost - luxusní ubytování v krásném hotelu s bohatou snídaní. Lázně a město překrásné.

Vynikající (Zdeněk Z.)

Ubytování a veškeré služby komfortní, místo hotelu klidné, s parkováním, personál milý a profesionální, termální lázně skvělé, moc rádi bychom zůstali déle, ale práce - znáte to.

Skvělé (Jana P.)

Hotel se nachází ve velmi klidné čtvrti Budapešti, dobře dostupné z centra města. Pokoj byl poměrně malý, ale útulný. Jediná drobná nevýhoda byla, že chyběly dveře směrem na chodbu, takže byl veškerý pohyb na chodbě slyšet i v pokoji. Snídaně byla typicky bufetová a výběr byl poměrně rozmanitý. Obsluha hotelu rozumí i mluví celkem obstojně anglicky, takže nebyl problém se domluvit

Skvělé (Ivana D.)

Boli sme spokojní so službami, to čo bolo popísané v zľavovom kupóne, to nám bolo poskytnuté.

Vynikající (Andrea B.)

Hotel byl v pěkném prostředí, vybavení trošku starší, ale naprosto dostačující. Personál velmi ochotný, snídaně dostatečné.

Vynikající (Petr P.)

Hotýlek starší, ale pěkný, čistý, odpovídající třem hvězdám. Vše OK včetně personálu.

Vynikající (Jaroslav H.)

Vše odpovídalo očekávání, personál hotelu ochotný, do centra doporučujeme užívat MHD.