• Check in od 14:00 hodin, check out do 12:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 100 Kč/noc

Ubytování v Penzionu u Němců s rodinnou atmosférou je ideální pro všechny návštěvníky přijíždějící za kulturou do Brna a okolí, ale i pro ty, kteří chtějí zažít relax u procházek v okolní malebné přírodě.

V penzionu budete ubytováni v pokoji s vlastním sociálním zařízením a TV. Některé pokoje mají balkon s výhledem do zahrady a na romantický kostelík.

Polopenze vám může být podávána v nekuřácké nebo kuřácké restauraci podle vašich preferencí. Obě restaurace nabízí pokrmy připravované podle poctivých domácích receptur a kvalitní jihomoravská vína přímo od vinaře.

V teplých měsících je k dispozici posezení na terase v uzavřené zahradě, kde si přijdou na své i ti nejmenší hosté. Pro majitele pobytu penzion nabízí zprostředkování projížďky na koních v místní jezdecké škole (za poplatek). Projížďka či případně výuka jízdy na koni je třeba objednat předem.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Vlastimil ?.)

Spokojenost - všechno na jedničku.

Vynikající (Daniela ?.)

Krásné prostředí, klidné, restaurace a personál super, pokoje velmi hezké. Jídlo a obsluha také na jedničku. Všechny jsme byly velmi spokojené.

Vynikající (Marcela ?.)

Majitelé penzionu jsou velmi ochotní, prostředí super,strava výborná.