• Check in od 14:00 hodin, check out do 11:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 100 Kč/noc

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Hotel Vrchovina *** je zasazen do malebné přírody Drahanské vrchoviny. Svým hostům nabízí pohodlné ubytování v bezprostřední blízkosti Moravského krasu.

Pro váš pobyt jsou připraveny pečlivě zrekonstruované dvojlůžkové a čtyřlůžkové pokoje. Všechny jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, některé mají televizor a do části z nich je také možné doobjednat přistýlku.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Jiří P.)

Obdrželi jsem vše, co bylo na kuponu.

Skvělé (Jan P.)

Prostředí hotelu bylo klidné, na odpočinek super. Pro rodiny s dětmi určitě doporučím. Chování personálu na hotelu bylo více než vynikající, snaha splnit přání byla hodně velká. Za dobu pobytu jídlo bylo vynikající a dal se domluvit i pozdní čas večeře, což je velké plus, když Vás netlačí čas z výletu na večeři. Wellness jsme nepoužili, vířivka mimo provoz ale sauna by byla na požádání uvedena do provozu. V okolí naleznete velké množství cyklostezek, které vás zavedou klidně i k jeskyním a propasti Macocha u které není problém zanechat uzamčená kola. Vřele doporučuji výlet do hvězdárny Vyškov, který se nachází v areálu Dinoparku. Večerní návrat z hvězdárny přes tento areál pouze s rozsvíceným mobilem byl doopravdy zážitek.

Vynikající (Irena Týslová T.)

V hotelu jsme byli spokojení s ubytováním i se stravou. Personál milý a ochotný. Všude bylo čisto a u hotelu milá zvířátka.