Apartmánový dům Magdalena najdete v chorvatském přímořském letovisku Karlobag, které se u turistů těší velké oblibě. Ubytováni budete v moderním apartmánu pro 4, nebo 6 osob. Samozřejmostí je vlastní plně vybavená kuchyňka, ve které si můžete připravit snídaně, obědy i večeře. Na něco dobrého můžete zajít do blízkých restaurací v centru města (400 m). Na nejbližší pláž to budete mít také jen 400 m.

O ubytování

Magdalena Apartments se za svou lokalitu rozhodně nemusí stydět. Apartmány totiž najdete přímo v oblíbeném letovisku Karlobag, jen asi 400 m od moře. Nedaleko leží hned několik krásných pláží, populární je například pláž Tatinja (1,4 km) s toaletami, sprchami a plážovým barem, nebo více skrytá pláž Trodražica (6,6 km).

Pobřeží je navíc skvělé na pěší turistiku, při které se můžete kochat okolní přírodou. Pokud by vám výlety po okolí nestačily, navštivte Národní park Paklenica (38 km) s obrovskými kaňony, krasovými jeskyněmi a řekou Paklenica, která vás okouzlí množstvím peřejí a malých vodopádů.

Toulky za historií můžete podniknout v samotném Karlobagu, za návštěvu zde stojí například kapucínský kostel s klášterem nebo zříceniny hradů. O něco zajímavější by ale mohl být výlet do Zadaru (47 km), města s několikatisíciletou historií. Kromě historických památek zde najdete také unikáty soudobé architektury, zejména kouzelná díla Mořské varhany a Pozdrav Slunce.

Pokud vyhledáváte rušnější noční život, vydejte se na proslulou pláž Zrće (13 km), které se přezdívá "chorvatská Ibiza". Křišťálová voda ve spojení s nikdy neustávající taneční hudbou bude rájem pro všechny milovníky párty.

Moře a pláže

Nejblíže k apartmánu budete mít betonovou veřejnou pláž s molem (400 m). Moře je zde mělké a najde se i místo na opalování. Ten pravý odpočinek se vším komfortem si potom užijete na městské pláži, vzdálené asi 750 m. Ta je převážně betonová a oblázková, s mělčinou pro děti, plážovým barem, lehátky k zapůjčení a převlékacími kabinkami.

Nejznámější pláží v Karlobagu je pak Tatinja. Ta se nachází v klidné zátoce cca 1,3 km od apartmánu. Pláž má postupný sestup do vody, a je tak vhodná i pro rodiny s dětmi. Je převážně kamenitá a štěrková, vybavená plážovým barem a toaletami. Hned u pláže najdete parkoviště, můžete sem tak vyrazit i autem.

Kde budete spát?

Apartmán pro 4 osoby měří 43 m², má samostatnou ložnici s manželskou postelí a obývací pokoj s rozkládací pohovkou, nechybí vlastní koupelna se sprchou a plně vybavenou kuchyň. Součástí je také prostorný balkón (13 m²), ze kterého se můžete kochat výhledem na moře. K dispozici je i velká terasa (25 m²), které je vždy společná pro 2 apartmány. Nechybí ani WiFi připojení.

Apartmán pro 6 osob je o něco větší (45 m²) a má 2 samostatné ložnice, jednu s manželskou postelí a jednu s oddělenými lůžky. V obývacím pokoji je potom rozkládací pohovka, na které se vyspí další dva hosté. Oproti apartmánu pro 4 má o něco menší balkón (9 m²), zbytek zařízení ale zůstává stejný, nebudete tak ochuzení např. o vlastní koupelnu nebo kuchyň.

Na čem si pochutnáte?

V každém apartmánu je plně vybavená kuchyň, včetně sporáku s troubou, mikrovlnky či myčky, můžete si tak kdykoliv připravit, na co budete mít chuť. V zahradě apartmánového domu navíc najdete venkovní gril, fantazii při přípravě jídel se tak opravdu meze nekladou. Pochutnáte si také v restauracích v okolí, ty většinou nabízejí pizzu a středomořskou kuchyni.

Magdalena Apartments

Magdalena Apartments

Bana Ivana Karlovića 41 , Karlobag
Chorvatsko

Provozuje společnost:
Svjetlan Vrban IČ: 33159528024


+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování za 4 €/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,4 km
Vzdálenost od moře
0,4 km
Zastávka
0,7 km

Tipy na výlet

Karlobag

Karlobag Tip na výlet

Karlobag je malebné letovisko na břehu Jaderského moře. Leží přímo naproti ostrovu Pag, od něhož je oddělen 1,8 km širokým Velebitský průlivem. Nedaleko za městečkem se zvedají vrcholy pohoří Velebit, který je jediným místem v Chorvatsku prohlášeným za světovou biosferickou rezervaci UNESCO. Díky tomu nabízí Karlobag ideální podmínky pro kombinování dovolené u moře s horskou turistikou.

Letovisko je malé a velice klidné, vzkvétat začalo až v posledních letech po uzavření trajektového přístavu. Moře je zde čisté a pláže podél pobřeží jsou nově upravené. Většinou zde najdete betonová mola s upravenými vstupy do vody. Samozřejmostí je skvělé zázemí pro provozování vodních sportů, jako je jachting, windsurfing, potápění či šnorchlování.

Kvůli válečné minulosti není v Karlobagu tolik památek. Najdete zde například kapucínský klášter s kostelem svatého Josefa ze začátku 18. století, v němž se nachází malá sbírka cenných předmětů a knihovna. Dále jsou tu pozůstatky středověkého hradu nad městem, jižně od Karlobagu se nachází zříceniny hradu Vidov a kostela sv. Víta.

Více informací
Pláž Zrće
Pláž Zrće
Zadar
Zadar
Národní park Paklenica
Národní park Paklenica