Vychutnejte si aktivní odpočinek v Krkonoších až do konce roku. V balíčku budete mít ubytování v moderních apartmánech Lestarka, polopenzi, neomezený bazén i vstup do sauny. Užijte si krásnou přírodu Krkonoš ve dvou nebo s celou rodinou.

Dovolená v klidném prostředí u Národního parku Krkonoše


Apartmány Lestarka najdete v rekreační oblasti Kořenov nedaleko NP Krkonoše. Apartmány jsou nově zrekonstruované a nechybí v nich kuchyňka, vlastní sociální zařízení, Wifi a TV.

Strategická poloha ubytování Vám poskytne soukromí uprostřed lesů, ale zároveň se snadno dostanete na všechny turistické trasy. V blízkosti apartmánů se nachází nástupní stanice na Jizerskou magistrálu - kola si tedy nezapomeňte vzít s sebou. V Kořenově se také nachází unikátní železnice na ozubnicové trati.

Okolí nabízí krásné procházky a výlety do malebné krkonošské přírody

 

Nejvyhledávanější atrakcí v Krkonoších je jízda novou lanovkou, výstup na Sněžku a výlet k prameni Labe. Zážitkem pro Vás i Vaše děti bude i výlet do ZOO ve Dvoře Králové. Z apartmánů to máte blízko jak do Krkonoš, tak do Jizerských hor.

Doporučujeme navštívit Harrachov, poblíž něj najdete známé Mumlavské vodopády a také unikátní naučnou stezku o životě včel. Zároveň je Harrachov centrem zábavy a sportu (squash, bowling, golf, bazény...). Poznání a zábava na Vás čekají také v Liberci. Zde najdete ZOO, Botanickou zahradu, aquapark a zajímavostmi nabitý IQ park. Nad Libercem se tyčí Ještěd s unikátním vysílačem.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Kristina A.)

Podle očekávání, meli jsme velky pokoje, dobry jidlo, saunu, kulečník a velmi vstřícný majitele :-)

Vynikající (Pavel V.)

Pobyt zcela odpovídal prezentaci v nabídce. Všechny poskytované služby byly na patřičné úrovni. Přístup majitelů byl velmi přátelský a vstřícný případným dodatečným požadavkům z naší strany.

Vynikající (Silvia V.)

Bolo to výborné. Skvelé ubytovanie, chutná strava a aj milá "domáca". A príroda prekrásna.

Vynikající (Silvia V.)

Aj keď sa zmenili majitelia/prevádzkovatelia, oproti minulému roku sa úroveň nezmenila, ostala výborná (ubytovanie, strava aj ochota personálu).

Vynikající (2 J.)

Realita odpovídala popisu. Strava a čistota byly na úrovni odpovídající této kategorii ubytování. Velkým plusem byl ochotný a vstřícný personál.

Vynikající (Jana K.)

Absolutní spokojenost jak s ubytováním, stravováním, tak s milými a ochotnými majiteli.

Vynikající (Nikola B.)

S pobytem jsem byla velmi spokojená. Vše co kupon obsahoval jsme obdrželi. Mohu ten to pobyt doporučit pro lidi jakéhokoliv věku. Ať mladý a nebo rodiny s dětmi.

Skvělé (Anna H.)

Vše zodpovídalo nabídce ,jen byl trošku problém s nalezením penzionu. Ale myslím, že to není chyba majitele, spíš zvláštní označení obce - asi 3x začátek obce. Velmi příjemný personál a krásné prostředí penzionu.