Poznejte krásy české metropole se svou polovičkou. Ubytování s bohatými snídaněmi v nádherném, 4* hotelu Aida v klidné části Prahy s výhledem na město a výbornou dostupností centra.

Návštěvu Prahy si užijete s ubytováním v příjemném hotelu Aida****

Panorama stověžaté Prahy s dominantou Pražského hradu láká ročně statisíce turistů a jeji krásu ocenil i prestižní Tripadvisor (Praha patří mezi 10 nejoblíbenějších měst na světě).  Výhled na město Vám bude zpříjemňovat pobyt v hotelu Aida****.

Stylově zařízený hotel leží na Praze 8 a pohodlně se z něho dopravíte do centra - na zastávce metra se navíc každou středu konají farmářské trhy. Pokoje hotelu jsou vybaveny moderním nábytkem, LCD TV, minibarem, setem na přípravu kávy a čaje, fénem, sejfem, ventilátorem a dalšími vychytávkami, které Vám pobyt zde zpříjemní. Ráno se navíc těšte na bohaté snídaně formou teplého i studeného bufetu.

V Praze se nikdy nebudete nudit

Hlavní město má kouzlo kdykoliv během roku - ať už jsou starodávné ulice zalité sluníčkem, zasypané listím nebo pokryté sněhem. Vedle klasických pamětihodností, jakými jsou Karlův most, Malá Strana, Hradčany a Pražský hrad, Staroměstské náměstí s orlojem a Petřín, doporučujeme navštívit také pražskou ZOO, Botanickou zahradu, Technické muzeum, zámeček v Tróji, Národní galerii, Židovskou čtvrť s množstvím muzeí, Národní divadlo nebo Náplavku, kde se často konají farmářské trhy či jiné zajímavé akce. Za návštěvu stojí také AquaPalace s parádními vodními atrakce či nákupní centrum Letňany.

Hotel Aida ****

Kubisova 23, Prague 8
Česká republika

+(420) 284 680 628

aida@avehotels.cz

Check In
Check Out