Vydejte se s rodinou nebo přáteli do parádního kempu v srdci Nízkých Tater. Ubytování v moderních mobilních domečcích obklopených čistou přírodou v atraktivní lokalitě Demänovskej doliny.

Parádní kemp v Nízkých Tatrách**
**

Demanovská dolina, zde leží obklopen lesy a loukami Kemp Bystrina, kde si můžete užít parádní letní dovolenou daleko od ruchu velkoměsta a s výhledem na známou Pavčinu Lehotu.

Mobilní domečky poskytují pohodlné ubytování s vlastní kuchyní, sociálním zařízením a terasou. Areál kempu vybízí k aktivnímu trávení volného času - hry, sport, opékání... Součástí balíčku je i Liptov Region Card s širokou nabídkou slev.

Ve volném čase se vydejte do okolních lesů, úroda hub je zde vysoká a tedy zvlášť houbaři si zde přijdou na své. Když budete mít štěstí, můžete také v lese spatřit divokou zvěř.

Jeskyně, Tatralandia a nespočet dalších zajímavosti v blízkosti

Atraktivní poloha kempu zajistí, že se zajisté nebudete nudit. Doporučujeme navštívit:

  • Demanovskou ledovou jeskyni
  • Nejznámější a nejvyšší vrcholy Nízkých Tater - Ďumbier a Chopok
  • Tatralandiu (největší aquapark na Slovensku, v Česku a Polsku)
  • termály Ginopark Bešeňová
  • Archeoskanzen Liptovská Mara
  • Přehradu Liptovská Mara
  • využijte také slevy do lanového parku Tarzánie, na tenisové kurty, půjčovnu kol a různé adrenalinové atrakce jako je paragliding, rafting, paintball, motokáry...

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Jan S.)

Místo krásné. Výlety možné snad všude. Připomínky: nevybavená kuchyňka. Dostanete sice nádobí, ale chybí škrabka, pekáč do trouby (ta je docela malá, tak ať neberete nějakého obra) sporák i trouba je na plyn. Na místě nebylo čím jej zapálit, pokud nekouříte. Drobnost, ale komplikace, když chcete hned vařit. Dále pokud bude v noci chladněji, pod dekami je krapet zima, mobilní domek ihned vychladne. My jsme byli vybaveni, a proto jsme nežádali personál o dodatečné vybavení. Asi by dodal, byli velice ochotní a milí. Toto vše jsou drobnosti, které lze lehce překonat, až na ten pekáč. Proto hodnotím velice kladně. Cena po slevě je adekvátní ubytování.

Skvělé (Dita M.)

Skvělý pobyt v přírodě. V mobilhoumech je opravdu málo prostoru je to trošku větší karavan :-) Brát minimum zavazadel :-) Jinak skvělé.

Skvělé (Lucia N.)

Spokojenost, predstava "skritkova domecku" odpovedala realite. Dcera tri roky nadmiru nadsena.

Vynikající (Jiří ?.)

Ubytování v mobilním domku se nám líbilo. Nesmí se to porovnávat s apartmánem. Je to spíše velký karavan. Krásný výhled, romantické prostředí u lesa. Poslední týden v červnu byl kemp téměř prázdný, takže krásný klid.

Skvělé (Petra D.)

Prostředí bylo opravdu krásné a výhled na hory nás provázel každé ráno u kávy i večer u vínka. Popisu odpovídalo vše a dovolenou jsme si opravdu užili. Všude bylo kousek a ani jsme nestihli vše, takže máme v plánu se tam za rok opět vrátit. Personál velmi příjemný a ochotný poradit a doporučit. Ledová jeskyně, Chopok a tůry po hřebenech, pak relax Bešenová a nebo Tatralandie byla s náma dcera 9let a opravdu každý si tu našel to svoje. Všude plno věcí jak bobové dráhy, lanové parky tak i neskutečně krásná příroda. A v Kolibě moc chutnalo obsluha opět příjemná vše hodně rychle donešeno. Můžem jen doporučit.

Skvělé (Kateřina M.)

V kemou bystrina bylo prekrasne, prvni dny pršelo ale stačilo zajet do údolí a tam bylo slunečno. Za zmínku stoji urcite krasne welnes primo v arealu kempu kde mate za 16 euro 3 hodinový welness s whirpoolkou a asi 5ti druhy saun. Ubytování v mobilních domech splnilo naše očekávání jen bych vytknula sprchový kout který zatekal do vedlejšího pokoje a i přes naše upozornění a prislibenem opravení se nic nezměnilo. Jinak personál příjemný a služby odpovídající ceně:)