Dovolená v nádherném prostředí rakouských Alp pro dva s ubytováním v českém hotel Gasthof Lublass, polopenzí, welcome drinkem a vstupem do sauny. Výhodné také pro rodiny s dětmi. Penzion najdete v podhůří Vysokých Taur, kousek od Grossglockneru.

Český hotel v centru turistiky rakouských Alp a Vysokých Taur

Matrei in Osttirol je považováno za centrum turistické a rekreační oblasti Národního parku Vysoké Taury. Zde najdete hotel rodinného typu s česky mluvícím personálem Gasthof Lublass. Pokoje hotelu jsou jednoduše, avšak příjemně vybaveny,mají vlastní sociální zařízení, trezor a SAT TV. Některé pokoje mají balkón.

Součástí hotelu je i restaurace s domácí kuchyní (česká a tyrolská) a posezením na terase s výhledem na okolní hory a do Matreiské kotliny. V hotelu nechybí ani dětská herna, sauna, solárium, IC kabina, úschovna kol a každý pokoj má zajištěné parkovací stání.

Dovolená v největším Národním parku ve střední Evropě

Národní park Vysoké Taury je největší ve střední Evropě. Tento národní park je jednou z poslední a z nejpůsobivější přírodní krajiny Rakouska a Alp vůbec. Nadchne Vás široké množství turistických tras, snadné stoupání, zelené louky, skály a mocné ledovce, nádherné vodopády, drsné horské vrcholky, horská jezera. Nachází se zde 60 horských masivů převyšujících 3000 m. Podívejte se zde na panoramatickou prohlídku hor.

Ve Vysokých Taurách najdete jeden z přírodních divů Evropy - Krimmelské vodopády - které ve třech kaskádách padají do hloubky před 380 m. Národní park je také plný křišťálových jezer a hřebenových túr s panoramatickými výhledy.

V okolí hotelu se nachází spousta tras pro pěší turistiku, horská kola, rafting na divoké vodě, kanoistika, jízda na koni, plavání, tenis, paragliding a nechybí ani nordic walking či lukostřelba.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Roman K.)

Všetko bolo super. Ubytovanie výborne a čisté. Strava výborná a veľmi veľké porcie. Personál veľmi ochotný pomôcť so všetkým.

Skvělé (věra K.)

Personál hotelu byl ochotný a jídlo dobré. Typ na výlet.... Lyžování v nedalekém středisku v Italii, asi 60 km. Hotel je vybaven starším nábytkem, ale jinak vše odpovídá ceně. V celku jsme byli spokojeni a určitě v okolí nenajdete levnější ubytování v této kategorii.

Skvělé (Leoš K.)

Pobyt vcelku odpovídal popisu, penzion je dobře vedený, září čistotou. Vybavení poněkud strohé na Rakouské poměry, ale zcela dostačující. Správce ochotně poradí s místními možnostmi vyžití, lyžování, recepce je dobře vybavena propagačními a informačními materiály atp. Večeře velmi chutné, na výběr ze tří jídel, s dostatečnými porcemi, snídaně také ušly, jen bychom uvítali větší pestrost, třeba párky, míchaná vajíčka, zeleninu atp. (stále táž dušená šunka, převážně bílé pečivo, pokud jste chtěli tmavé, museli jste si přivstat, chleba nebyl k dispozici vůbec), WIFI je pouze v jídelně a nepříliš výkonné, připojí-li se více než 4 účastníci najednou, rychlost vázne. Sauna je nová, čistá, příjemná. V propozicích stojí pouze, že pes je zdarma. Avšak nepíše se, že je potřeba do penzionu předem zavolat a domluvit si tuto možnost. Dále doporučuji si předem s majitelem ujasnit, kde se může pes venčit, zda může do jídelny atp. a předejít tak nepříjemnostem. Jinak penzion Lublas určitě splní očekávání příjemné a klidné dovolené v kouzelném Alpském prostředí s mnoha možnostmi letního i zimního vyžití.

Vynikající (Radmila L.)

S hotelem a službami jsme byli velmi spokojeni, příjemné prostředí, velmi milý personál (je vidět, že to je rodinný hotel)! Strava výborná, chtělo by to možná pestřejší snídaně (ale zase za tu cenu O.K.), welnes jsme nestihli, bylijsme tam krátce. Není to z ČR až zase tak daleko, jak by se na první pohled zdálo, cesta přes Rakousko, tedy s vynecháním německých dálnic, je již výlet sám o sobě, spousta možností pěkných a zajímavých zastávek. Krásné podmínky na lyžování v Matrai in O., moc příjemné! Byli jsme spokojeni.

Vynikající (Ludmila K.)

Dovolená v hotelu Lublass v Matrei byla dle našeho očekávání, prostředí krásné s úžasnými panoramaty, skvělé lyžování, personál velmi ochotný a vstřícný, strava výborná. Dovolenou v tomto hotelu můžeme vřele doporučit ostatním.

Skvělé (Mila K.)

Spokojenost s prostředím, personálem, lyžováním.... Překvapil mne doplatek za závěrečný úklid, se kterým jsem nepočítal ?!? Nikde nebylo dopředu avizováno.

Vynikající (Lucie M.)

Velká spokojenost, hotel na překrásném místě, odpovídal popisu. Vše co bylo na voucheru jsme dostali, služby, jídlo skvělé. Personál, pan majitel vstřícný, milý vždy a se vším poradil. Doporučil výlety.