Městečko Matrei in Osttirol je považováno za centrum lyžování Národního parku Vysoké Taury. Právě zde najdete hotel rodinného typu s česky mluvícím personálem - Gasthof Lublass. Pokoje hotelu jsou vkusně zařízené v horském stylu, mají vlastní sociální zařízení, trezor a SAT TV. Některé mají také balkón.

Součástí hotelu je i restaurace s domácí kuchyní (česká a tyrolská). V hotelu nechybí ani sauna, IC kabina, úschovna lyží a každý pokoj má zajištěné parkovací stání.

Hodnocení od zákazníků

Standard (Veronika S.) ( - Česko)

Příště Vaše služby určitě nevyužijeme. Po příjezdu na hotel nám bylo sděleno, že naše rezervace byla zrušena a že majitel hotelu dal pokyn Travelkingu, aby obeslal veškeré své klienty a našel náhradní ubytování - žádná taková komunikace neproběhla ani u nás ani u party 5ti lidí, co přijeli po nás a také byli bez ubytování. Údajně došlo o víkendu před naším příjezdem ke zdemolování celého patra hotelu opilými ruskými návštěvníky. Majitel hotelu nám večer narychlo hledal ubytování jinde, v jiném městě. S tím, že další den odpoledne by byl už pokoj pro nás připraven. Což značně zkomplikovalo realizaci turistických výletů, co jsme měli připravené. Nehledě na to, že se celé odpoledne snažil majitel hotelu telefonicky kontaktovat travelking, kde mu to nikdo nezvedal! Stránská

Vynikající (Lucie M.) ( - Česko)

Velká spokojenost, hotel na překrásném místě, odpovídal popisu. Vše co bylo na voucheru jsme dostali, služby, jídlo skvělé. Personál, pan majitel vstřícný, milý vždy a se vším poradil. Doporučil výlety.

Standard (Bohdan W.) ( - Česko)

Byli jsme hodně zklamáni!!!!! Na místo jsme přijeli v 16 hod a majitel pensionu nás přivítal slovy " Co už tady děláme a že na nás nemá čas, at příjdeme za hodinu". Jeho chování po celou dobu pobytu bylo stašné! Ubytování sice čisté, ale velice zastaralé. Koupelna katastrofa. Na pokojích majitel netopil, prý zapíná topení od 18 hod ale to nebyla pravda. Radiátory byly vlažné. Nic se nedalo usušit. Snídaně slabý výběr . Večeře chutné , ale malé porce bez salátů atd.. Lyžařské středisko MATREI je SUPER. Hotel nedoporučuji. Katastrofa. Bohdan Wilk