Pobyt pro dva ve stylovém penzionu Tyrol s česky mluvícím personálem v nádherné přírodě Alp u Národního parku Hohe Tauern pod Salcburkem. Polopenze, nealko nápoje zdarma každý den, zapůjčení kol, lístek na lanovku...a nespočet dalších aktivit.

Pobyt v horském penzionu Tyrol s rodinnou atmosférou a českým personálem

Pension Tyrol se nachází v malebné obci Maria Alm uprostřed pohoří Steinernen Meer u rakouského národního parku Hohe Tauern a asi 90 km od Salzburku. Stylový penzion zařízený v horském stylu disponuje 2 až 4-lůžkovými pokoji obloženými dřevem s vlastním sociálním zařízením, Wifi a rakouskou kabelovou TV. 

Součástí penzionu je i restaurace a bar, kde můžete trávit volné chvíle u českého piva nebo rakouského schnapsu. V penzionu Vás nadchne jeho domácká atmosféra i česky mluvící personál, který Vám se vším ochotně poradí.

Na výlet do hor či salzburských solných dolů


Kulisu celého údolí, kde leží penzion, tvoří štíty vápencových alp s nejvyšším vrcholem Hochkönig 2941 m. Nadmořská výška je zárukou neopakovatelných turistických zážitků v letním období. Samotné městečko leží v turistické oblasti Hochkönig Winterreich a i v letním období poskytuje široké možnosti vyžití: tenisové kurty, letní koupaliště, termální lázně, dětské hřiště, bobová dráha, golfové hřiště, cyklotrasy a samozřejmě nekončící možnosti turistiky do okolní čisté přírody.

Na výlet se rozhodně vydejte i do nádherného Salzburku, kde vedle památek připomínající rodiště Mozarta najdete i několik solných dolů, jejichž prohlídka je jedinečným zážitkem. Asi hodinu jízdy autem je vzdáleno také Hitlerovo Orlí hnízdo.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Miloslav M.)

Prostředí penzionu , ubytování i služby nabízené na internetu byly na vysoké úrovni a splněny v plném rozsahu . Personál milý a velmi ochotný . Vřele doporučuji a rád se zase vrátím .

Vynikající (Jana H.)

pobyt odpovídal popisu v prezentaci, příjemné komorní prostředí, ochotný personál, výborná kuchyně

Vynikající (Robert ?.)

Vše bylo OK a je myslím zbytečně popisovat detaily.Ještě kdyby šlo zajistit počasí podle mých představ.

Vynikající (Marek H.)

super, maximalna spokojnost, krasne okolie, v penzione cisto, ochotny personal, dobra strava a dostatok, vela atrakcii v cene...

Vynikající (Lucie Z.)

Bylo to super. Příjemní lidé v penzionu. Slevová karta vynikající věc. Krásné počasí.

Vynikající (pavel N.)

Velká spokojenost,ubytování příjemné,obsluha milá a vstřícná,pobyt odpovídal popisu,informace o místních možnostech od vedení,bohužel místní koupaliště už bylo v době našeho pobytu zavřené(polovina září),kuchyně výborná

Skvělé (pavel ?.)

Mnou zakoupený pobyt odpovídal věrně popisu v nabídce. Navíc jsem jako bonus dostal famózní počasí. Obsluha v penzionu byla vstřícná a ochotná.Ubytování jednoduché, funkční, čisté Stravu bych se nebál označit termínem: vydatná, domácí. Vřele doporučuji

Skvělé (Irena K.)

Perfektní práce obsluhy českého personálu, nejvíce jsme ocenili službu o počasí v jednotlivých okolních místech,typech kam vyrazit, lanovky,...od zaměstnance penzionu, který byl k dispozici a znalý.

Vynikající (Vítězslav B.)

Pobyt splnil všechna naše skromná turistická přání.Myslím,že bychom se tam rádi, alespoň ještě jednou vrátili a na delší dobu.

Skvělé (Dana K.)

Ubytování pro nenáročné klienty, velice ochotný personál, dobré jídlo, krásná krajina,