Pobyt pro dva ve stylovém penzionu Tyrol s česky mluvícím personálem v nádherné přírodě Alp u Národního parku Hohe Tauern pod Salcburkem. Polopenze, nealko nápoje zdarma každý den, zapůjčení kol, lístek na lanovku...a nespočet dalších aktivit.

Pobyt v horském penzionu Tyrol s rodinnou atmosférou a českým personálem

Pension Tyrol se nachází v malebné obci Maria Alm uprostřed pohoří Steinernen Meer u rakouského národního parku Hohe Tauern a asi 90 km od Salzburku. Stylový penzion zařízený v horském stylu disponuje 2 až 4-lůžkovými pokoji obloženými dřevem s vlastním sociálním zařízením, Wifi a rakouskou kabelovou TV. 

Součástí penzionu je i restaurace a bar, kde můžete trávit volné chvíle u českého piva nebo rakouského schnapsu. V penzionu Vás nadchne jeho domácká atmosféra i česky mluvící personál, který Vám se vším ochotně poradí.

Na výlet do hor či salzburských solných dolů


Kulisu celého údolí, kde leží penzion, tvoří štíty vápencových alp s nejvyšším vrcholem Hochkönig 2941 m. Nadmořská výška je zárukou neopakovatelných turistických zážitků v letním období. Samotné městečko leží v turistické oblasti Hochkönig Winterreich a i v letním období poskytuje široké možnosti vyžití: tenisové kurty, letní koupaliště, termální lázně, dětské hřiště, bobová dráha, golfové hřiště, cyklotrasy a samozřejmě nekončící možnosti turistiky do okolní čisté přírody.

Na výlet se rozhodně vydejte i do nádherného Salzburku, kde vedle památek připomínající rodiště Mozarta najdete i několik solných dolů, jejichž prohlídka je jedinečným zážitkem. Asi hodinu jízdy autem je vzdáleno také Hitlerovo Orlí hnízdo.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Irena K.)

Perfektní práce obsluhy českého personálu, nejvíce jsme ocenili službu o počasí v jednotlivých okolních místech,typech kam vyrazit, lanovky,...od zaměstnance penzionu, který byl k dispozici a znalý.

Vynikající (Marek H.)

super, maximalna spokojnost, krasne okolie, v penzione cisto, ochotny personal, dobra strava a dostatok, vela atrakcii v cene...

Vynikající (krol J.)

velmi spokojeny jidlo velmi hutne super cistota v celym penzionie perzonal velmi komunikatyvny celkovo vsehno na 1!!!!!!!

Vynikající (Milan P.)

Při pobytu v Alpách jsme byli velice spokojeni . Poskytovatel příjemný ,jídlo výborné ,všem vřele doporučuji.

Vynikající (Jaroslava M.)

Prostředí penzionu odpovídalo popisu. Slevové kupóny jsme obdrželi. Strava vynikající, personál příjemný.

Vynikající (Jitka H.)

Skutečnost předčila naše očekávání. SUPER!! Ubytování, strava, obsluha, čistota, vše na jedničku s hvězdičkou

Skvělé (Zdeněk E.)

Dobré, spokojeni, vše bylo tak jak bylo slibováno, možná že by stálo za úvahu více informací v češtině.

Vynikající (Robert ?.)

Vše bylo OK a je myslím zbytečně popisovat detaily.Ještě kdyby šlo zajistit počasí podle mých představ.

Vynikající (Jiří ?.)

Byl jsem moc spokojený s celkovým pobytem,který odpovídal vašemu popisu.Služby,ubytování a personál na velmi dobré úrovni.Moc se nám tam líbylo.Mohu ostatním klientům jen a jen doporučit.Pobyt v nás zanechal velmi dobrý dojem.

Skvělé (Alena N.)

Ubytování odpovídalo ceně, jinak všude čisto, jídlo bylo velmi dobré, personál ochotný a vstřícný.