Pobyt pro dva ve stylovém penzionu Tyrol s česky mluvícím personálem v nádherné přírodě Alp u Národního parku Hohe Tauern pod Salcburkem. Polopenze, nealko nápoje zdarma každý den, zapůjčení kol, lístek na lanovku...a nespočet dalších aktivit.
Pobyt pro dva ve stylovém penzionu Tyrol s česky mluvícím personálem v nádherné přírodě Alp u Národního parku Hohe Tauern pod Salcburkem. Polopenze, nealko nápoje zdarma každý den, zapůjčení kol, lístek na lanovku...a nespočet dalších aktivit.

Pobyt v horském penzionu Tyrol s rodinnou atmosférou a českým personálem

Pension Tyrol se nachází v malebné obci Maria Alm uprostřed pohoří Steinernen Meer u rakouského národního parku Hohe Tauern a asi 90 km od Salzburku. Stylový penzion zařízený v horském stylu disponuje 2 až 4-lůžkovými pokoji obloženými dřevem s vlastním sociálním zařízením, Wifi a rakouskou kabelovou TV. 

Součástí penzionu je i restaurace a bar, kde můžete trávit volné chvíle u českého piva nebo rakouského schnapsu. V penzionu Vás nadchne jeho domácká atmosféra i česky mluvící personál, který Vám se vším ochotně poradí.

Na výlet do hor či salzburských solných dolů


Kulisu celého údolí, kde leží penzion, tvoří štíty vápencových alp s nejvyšším vrcholem Hochkönig 2941 m. Nadmořská výška je zárukou neopakovatelných turistických zážitků v letním období. Samotné městečko leží v turistické oblasti Hochkönig Winterreich a i v letním období poskytuje široké možnosti vyžití: tenisové kurty, letní koupaliště, termální lázně, dětské hřiště, bobová dráha, golfové hřiště, cyklotrasy a samozřejmě nekončící možnosti turistiky do okolní čisté přírody.

Na výlet se rozhodně vydejte i do nádherného Salzburku, kde vedle památek připomínající rodiště Mozarta najdete i několik solných dolů, jejichž prohlídka je jedinečným zážitkem. Asi hodinu jízdy autem je vzdáleno také Hitlerovo Orlí hnízdo.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (zuzana K.)

Určitě spokojeni, ubytování, jídlo vše OK. Dokonce jsme si mohli o den prodloužit pobyt za cenu travelkingu. Pokud bude možné, pobyt zopakujeme příští rok. Budeme se lépe orientovat v možnostech výletů. Výlet do Salzburku nám vzal den na horách a to byla škoda.

Skvělé (Filip P.)

Slušné a předem očekávané ubytování. Strava domácí v naprostém pořádku. Pán na baru velice milý. ale 2 výtky : o jedné jsme předem věděli tj. večerní klid v 22:00. Nicméně druhou výtkou a oprávněnou byl pan provozní jménem myslím Pavel Peška (víc nepříjemného, komandantského a otráveného člověka jsem dlouho nezažil) př: každý den jsme dodrželi večerní klid a i přesto bez zaklepání vtrhl do našeho pokoje v 21:15 (jak na školním výletě) a výhružně nás upozornil, že sice ještě není 22:00 ale máme se prostě ztišit a odešel. V šoku a údivu jsme nebyli schopni reakce (zkažený večer). Při snídani a našem odchodu z penzionu nás ani nepozdravil.

Vynikající (Jitka H.)

Skutečnost předčila naše očekávání. SUPER!! Ubytování, strava, obsluha, čistota, vše na jedničku s hvězdičkou

Vynikající (Robert ?.)

Vše bylo OK a je myslím zbytečně popisovat detaily.Ještě kdyby šlo zajistit počasí podle mých představ.

Vynikající (krol J.)

velmi spokojeny jidlo velmi hutne super cistota v celym penzionie perzonal velmi komunikatyvny celkovo vsehno na 1!!!!!!!

Vynikající (pavel N.)

Velká spokojenost,ubytování příjemné,obsluha milá a vstřícná,pobyt odpovídal popisu,informace o místních možnostech od vedení,bohužel místní koupaliště už bylo v době našeho pobytu zavřené(polovina září),kuchyně výborná

Vynikající (Vítězslav B.)

Pobyt splnil všechna naše skromná turistická přání.Myslím,že bychom se tam rádi, alespoň ještě jednou vrátili a na delší dobu.

Skvělé (František D.)

Byli jsme s manželem spokojeni, navíc nám přálo počasí, takže maximální spokojenost. Za tu cenu to stálo za to.

Skvělé (Irena K.)

Perfektní práce obsluhy českého personálu, nejvíce jsme ocenili službu o počasí v jednotlivých okolních místech,typech kam vyrazit, lanovky,...od zaměstnance penzionu, který byl k dispozici a znalý.

Vynikající (Vaclav P.)

S pobytem v Pensionu Tyrol jsme byli velice spokojeni, svědčí o tom i to, že jsme již byli v tomto penzionu 2x. Penzion má velice přátelské prostředí, velice dobré služby, chutná a bohatá strava, venkovní grilování a vše co nabízí ve svém popisu také plní. Personál hotelu (správce, barman, kuchař) hodnotím na výtečnou. Součástí ceny penzionu je Hochkönig karta, která umožní zdarma využít všechny lanovky v regionu Hochkönig, což tvoří velkou úsporu Eur. Proto všem doporučuji!