Pobyt v hotelu Irottkö*** na historickém náměstí v maďarském Köszegu pro dva s polopenzí, vstupem do solné jeskyně a neomezeným vstupem wellness a fitness. Romantika a parádní relax v malební přírodě pod Alpami.

Wellness pobyt v jednom z nejhezčích maďarských městeček


Poznejte krásy maďarského Köszegu, na jehož malebné, historické náměstí budete mít výhled z pokoje hotelu Irottkö***. Hotel patří k nejznámějším a největším hotelům ve městě a nabízí ubytování v nově zrekontruovaných pokojích zařízených dřevěným nábytkem. Hotel leží hned vedle centra a najdete v něm také vyhlášenou restauraci, kde můžete ochutnat tradiční, maďarskou kuchyni.

V hotelu nechybí ani krásná wellness zóna s vířivkou, infra a finskou saunou, parní kabinou a Kneipovým chodníkem. Relaxovat můžete také v solné jeskyni s léčivými účinky či za příplatek na masážích.

Městečko Köszeg je postavené v duchu německé architektury, je zde ticho, promenády a několik historických památek. Na výlet se vydejte do chráněné krajinné oblasti Köszegi.


Termální lázně hned pod Alpami

V okolí městečka Köszeg najdete hned dvoje termální lázně, každé se zaměřují na léčbu jiných obtíží - Bük a rakouské Sonnentherme Lutzmannsburg hned na hranicích. Každé lázně nabízejí vnitřní i venkovní areály, kde můžete odpočívat v termální vodě, užít si zábavu na tobogánech, sportovat v plaveckých bazénech nebo se nechat hýčkat ve wellness.

Do areálu Sonnentherme Lutzmannsburg se rozhodně vypravte - od hotelu leží jen 20 minut jízdy autem. Nadchne Vás zde moderní areál s množstvím zábavních prvků (třeba super rychlý tobogán), ale i relaxačních prostor (sauny, perličkové koupele apod.). Vstupné začíná kolem 20 €.

Okolí je ideální k romantickým procházkách či výletům na kole. Relaxovat také můžete u blízkého jezera, odkud je nádherný výhled na vrcholky Alp. 

Hotel Írottkő ***

Fő tér 4, Kőszeg
Maďarsko

+(36) 94 360 373

info@irottko.hu

Check in
od 14:00
Check out
do 11:00

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná