Vydejte se na parádní letní dovolenou do Chorvatska! V oblíbeném letovisku Karlobag na vás čeká ubytování v klimatizovaných apartmánech Kathy pro 4-7 osob s vlastní plně vybavenou kuchyňkou. Využívat můžete také vyhřívaný venkovní bazén a lehátka. Nejbližší pláž je pak vzdálená jen 400 m.

O ubytování

Apartmány Kathy najdete v oblíbeném chorvatském letovisku Karlobag. Díky centrální poloze ubytování to budete mít blízko všude – na pláž, do centra města, obchodů, barů i restaurací.

Z památek stojí v Karlobagu za vidění klášter s kostelem svatého Josefa (450 m) stojící ve středu města a pozůstatky středověkého hradu (400 m). Jižně od Karlobagu leží zříceniny hradu Vidov a kostela sv. Víta (2 km), odkud je překrásný výhled na moře a okolní ostrovy. Navštívit můžete také okolní letoviska, například Priznu (15,2 km), odkud vyrážejí trajekty na okolní ostrovy, nebo Jablanac (31,8 km) se školou potápění.

Na výlet se vydejte třeba na vrchol hory Velebit (25 km), k jezeru Kruščica (74,6 km) či do Národního Parku Paklenica (53,1 km). Přes 1,8 km široký Velebitský průliv se dostanete na ostrov Pag (19,8 km), který patří k největším ostrovům na Jadranu a je známý pro svou tradici v produkci soli a rybolovu. Většina ostrova je poklidná, najdete tu ale i legendární pláž Zrće, proslavenou pro své nikdy nekončící párty.

Moře a pláže

Nejblíže k apartmánu budete mít malou pláž Travela (600 m). Je to ale spíše takový malý plácek, bez jakéhokoliv zázemí, kam se vejde jen pár lidí. Ten pravý odpočinek se vším komfortem si užijete na městské pláži, která je jen pár metrů dále. Ta je převážně betonová a oblázková, s mělčinou pro děti, plážovým barem, lehátky k zapůjčení a převlékacími kabinkami.

Nejznámější pláží v Karlobagu je pak Tatinja. Ta se nachází v klidné zátoce cca 1,5 km od apartmánu. Pláž má postupný sestup do vody, a je tak vhodná i pro rodiny s dětmi. Je převážně kamenitá a štěrková, vybavená plážovým barem a toaletami. Hned u pláže najdete parkoviště, můžete sem tak vyrazit i autem.

Kde budete spát?

K dispozici jsou apartmány pro 4, 5, 6 nebo 7 osob. Všechny jsou vybaveny klimatizací, kuchyní se vším potřebným vybavením (lednice, mikrovlnná trouba, myčka nádobí, trouba, varná konvice), televizí a vlastní koupelnou.

  • Apartmán pro 4 osoby měří 60 m² a skládá se z ložnice s dvoulůžkovou postelí, kuchyně, koupelny a obývacího pokoje s rozkládací pohovkou.

  • Apartmán pro 5 osob o ploše 64 m² zahrnuje ložnici, kuchyň, obývací pokoj s rozkládací pohovkou a koupelnu.

  • Apartmán pro 6 osob má plochu 80 m², na které najdete 2 ložnice s dvoulůžkovými postelemi, kuchyň, koupelnu a obývací pokoj s rozkládací pohovkou.

  • Apartmán pro 7 osob je velký 90 m² a disponuje 2 ložnicemi, obývacím pokojem s rozkládací pohovkou, kuchyní a koupelnou.

Na čem si pochutnáte?

Nejbližší restauraci, cukrárny i bary najdete jen 100 m od apartmánů.

Kde budete relaxovat?

K relaxaci je ideální venkovní vyhřívaný bazén s parádním výhledem a lehátka na opalování či lenošení.

Apartments Kathy

Apartments Kathy

Varoš 18 , Karlobag, Croatia
Chorvatsko

Provozuje společnost:
Kata Mesić IČ: 94344323092


+385 99 2101423

apkarlbooking@gmail.com

Check In
14:00 - 22:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování za 4 €/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Fén
Venkovní bazén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
100 m
Vzdálenost od moře
0,4 km

Tipy na výlet

Zadar

Zadar Tip na výlet

Zadar je srdcem severní Dalmácie, jehož historie se začala psát před více než 3 000 lety a patří tak zároveň k nejstarším sídlům celého Balkánského poloostrova. Větší část města se rozkládá na pevnině, historické centrum se rozprostírá na malém poloostrově.

Zadar láká turisty nejen na skvělé koupání a širokou nabídku služeb, ale také na množství historických památek: kostel sv. Donáta, katedrálu sv. Anastázie, antické fórum a spoustu románských a renesančních staveb. Historickému centru dominuje bulvár Kalelarga. Tato nejstarší a nejširší ulice v Zadaru protíná město od západu k východu a v jejím okolí najdete kromě památek i mnoho skvělých kaváren a restaurací.

Mezi nejoblíbenější atrakce v Zadaru patří Mořské varhany a Pozdrav slunci. Mořské varhany jsou tvořeny soustavou trubek a píšťal zabudovanou do rozlehlých schodů, po nichž je možné sejít až k moři. Působením mořských vln se linou z otvorů ve schodech libozvučné tóny. Jedná se o skutečně světový unikát, který vytváří úžasné zvuky a melodie silou houpajících se mořských vln.

Pozdrav slunci vizuálně doplňuje Mořské varhany a vytváří s nimi harmonický celek. Mořské varhany jsou založeny na zvukových efektech, Pozdrav Slunci je vizuální projekt, pracující se světlem a barvami. Jde o velký kruh zapuštěný do kamenné dlažby, který se skládá z tvrzených skleněných desek a fotovoltaických solárních modulů. Po západu slunce všechny světelné prvky ožijí a začíná magická hra světel.

Více informací
Ostrov Pag
Ostrov Pag
Národní park Paklenica
Národní park Paklenica
Memoriál Nikola Tesly
Memoriál Nikola Tesly