Pobyt pro dva v krásném, horském penzionu Gemshorn s česky mluvícím personálem, který najdete v Zillertalském údolí na jihu Rakouska. Polopenze, vstup do wellness, služby horského průvodce a množstvím sportovních a zábavních aktivit.
Pobyt pro dva v krásném, horském penzionu Gemshorn s česky mluvícím personálem, který najdete v Zillertalském údolí na jihu Rakouska. Polopenze, vstup do wellness, služby horského průvodce a množstvím sportovních a zábavních aktivit.

Dovolená na jihu Rakouska v českém penzionu Gemshorn

Pension Gemshorn se nachází v obci Hainzenberg v Zillertalském údolí asi hodinu od Innsbrucku a 2 hodiny od Národního parku Velké Taury, v němž se nachází nejvyšší vrchol Rakouska Größglockner (3798 m.n.m.).

V penzionu Vás uvítá česky mluvící personál a ubytuje Vás v moderních, zrekonstruovaných pokojích s nábytkem z masivního dřeva, vlastním sociálním zařízením a LCD TV s nabídkou českých programů. Penzion nabízí i rodinné pokoje se dvěma oddělenými ložnicemi. Součástí penzionu je i jídelna, kde vedle českého piva můžete ochutnat i typické rakouské pálenky. 

Zillertalské Alpy - ráj pro milovníky kol, turistiky i termálů

V obci, kde leží penzion, se Vám nabízí nespočet aktivit, kterými můžete trávit volný čas - od golfu, přes tenis a bobovou dráhu až po letní koupaliště i termální lázně. Okolí je perfektní také pro cyklo výlety - s výběrem vhodné trasy Vám v penzionu ochotně poradí. 

Zillertal nabízí přes 1 000 km značených tras pro pěší turistiku různé náročnosti (procházky po vrstevnicích i náročnější okružní túry po kopcích). Doporučujeme také návštěvu Krimmelských vodopádů, které jsou se svou výškou 380 metrů druhé největší v Evropě. Po výletech můžete relaxovat v jedněch z mnoha zážitkových, termálních lázní, kterými je tato oblast taktéž proslavená. 

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Petr A.)

Prostory i okolí penzionu odpovídalo popisu cestovní kanceláře. Strava chutná v dostatečném množství.

Vynikající (Eva K.)

S penzionem jsme byli spokojení, pobyt byl zpříjemněn wellnessem. Personál byl ochotný, jídlo dobré a porce obrovské.

Vynikající (Monika M.)

Pobyt v penzióne Gemshorn sa nám veľmi páčil, česky hovoriaci personál nám vyhovoval v plnej miere, všetci boli veľmi milí, kuchyňa vynikajúca, síce trochu malé izby, ale pre dvoch tak akurát, ak bude možnosť, určite sa tam vrátime.

Vynikající (Pavel H.)

Jedním slovem - SUPER!! Krásné zážitky, velmi dobré služby v penzionu, fajn personál i výborná kuchyně. Určitě doporučuji a sám hodlám tuto akci někdy v budoucnu zopakovat a delší dobu pobytu.

Skvělé (Radmila W.)

Nabídka odpovídala skutečnosti, český personál příjemný, ochotný, prostředí pěkné.

Skvělé (Šárka R.)

Prostředí penzionu bylo skromnější, ale odpovídající ceně. Vše, co jsme potřebovali, bylo zajištěno. Celý pobyt probíhal v klidu a pohodě. Personál byl vstřícný a ochotný. Jídlo bylo víceméně v domácím stylu, jednoduché ale chutné a vydatné. Penzion se nachází v nádherné krajině tyrolských Alp a je zde mnoho množství, jak pobyt zde strávit. Personál opět ochotně poradí, možnost nakouknout i do různých prospektů. Pobyt zde je vhodnější pro sportovně a turistický založené klienty. Celkově jsme byli z pobytem zde velice spokojeni a můžeme jen doporučit.

Vynikající (leona K.)

S pobytm jsme byli velmi spokojeni, vstřícný personál, čisto, chutná strava. Jen nabídka od Travelkingu neodpovídala úplně relitě. Nabízená vířívka není k dispozici, což jsme velmi postrádali

Vynikající (Veronika P.)

Boli sme veľmi spokojné. Personál bol nesmierne ochotný, prostredie krásne, a jedlo úžasné! Wellness sme nevyužili, ale ku šťastiu nám nechýbal.

Vynikající (Petr Vyvážil V.)

Spokojeni. Hotel odpovídal našim představám, služby byly v pořádku, personál ochotný, poradil s výlety, jídlo dobré.

Vynikající (Lenka J.)

Pobyt splnil naše očekávání, byli jsme moc spokojeni s ubytováním i personálem. Všichni byli velice ochotní a milí.