Itálie má tak bohatou historii, že je tu stále co objevovat. Vypravte se do Rimini, užijte si Jaderské moře i výlet do San Marina. Příjemné zázemí vám poskytne Hotel Playa ***, kde vás budou čekat i snídaně formou bufetu, případně také večeře. Díky zapůjčení kola můžete krásy města objevovat také za jízdy.

O ubytování

Hotel Playa *** se nachází v oblasti Rimini u Jaderského moře. Do centra letoviska jsou to pouhé 4 km a k moři jen 60 m, můžete si tedy kdykoliv dopřávat procházky po promenádě.

Městečko Viserbella, kde se hotel nachází, je ideální pro relaxační dovolenou. Nedaleko najdete množství zábavních parků, například park Little Italy (2,2 km) se stovkami miniatur nejznámějších italských a evropských památek. Nemusíte se ale omezovat jen na mini provedení, v okolí je řada historických monumentů, které můžete vidět i naživo. Podívejte se třeba na hrad Castel Sismondo (5,7 km) z 15. století, nebo se projděte po původním římském mostě Ponte di Tiberio (5,1 km) starém více než 2 000 let.

Za návštěvu stojí také o něco vzdálenější park Mirabilandia (36 km) s úžasnými atrakcemi, kde se například projedete na horské dráze v říši dinosaurů nebo se podíváte na zábavou show s piráty. Pokud si chcete udělat delší výlet za památkami, vyrazte do San Marina (23,3 km). Můžete zde navštívit krásné historické jádro a tři nejznámější pevnosti, La Guaita , La Cesta a Il Montale. Z moderních atrakcí zase zaujme lanový park San Marino Adventures (26,7 km) se 30 stezkami v korunách stromů, některými ve výšce až 30 metrů.

Kde budete spát?

Hotel nabízí pohodlně zařízené pokoje pro dvojice i rodiny. K vybavení patří televize, klimatizace a koupelna se sprchou a bezplatnými kosmetickými produkty. Některé pokoje mají balkón a poskytují nádherný výhled na moře.

Na čem si pochutnáte?

Klenotem hotelu je jeho restaurace, která dbá na využití čerstvých a lokálních surovin. Podávají se zde snídaně formou bufetu s širokým výběrem pečiva, uzenin, sýrů a dalších pochutin. Švédský stůl vám připraví také k večeři, můžete tak ochutnat nejrůznější speciality.

Na oběd můžete vyrazit do města, nebo si vybrat z jídelního lístku. Restaurace se zaměřuje na místní kuchyni, zejména pokrmy z masa a ryb, k dispozici jsou ale i specifické dietní varianty, např. pro vegetariány, celiaky či hosty s různými potravinovými intolerancemi. Po dobrém jídle můžete posedět na prostorné terase nebo si dát svůj oblíbený drink v hotelovém baru.

Hotel Playa ***

Hotel Playa ***

Via Ilario Paglierani 2 , Rimini
Itálie

+39 05 41 72 17 05

info@hotelplayarimini.it

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 5 €/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování za 6 €/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
4 km
Vzdálenost od moře
60 m

Tipy na výlet

Rimini

RiminiTip na výlet

Na pobřeží Jaderského moře mezi městy Ravenna a Ancona v regionu Emilia Romagna leží město Rimini. S historií sahající do dob Římské říše, krásnými plážemi a renesančními památkami patří k nejoblíbenějším italským letoviskům. Italskou atmosféru dobře nasajete, pokud se projdete zdejšími uličkami a ochutnáte těstoviny s boloňskou omáčkou nebo nějaké mořské speciality.

Co patří mezi skvosty Rimini?

  • Původní římský most Ponte di Tiberio
  • Hrad - Castel Sismondo
  • Historické jádro města - náměstí Piazza Cavour
  • Za vidění určitě stojí i Augustův oblouk, palác Palazzo dell´Arengo nebo Piazza Tre Martiri.

Z Rimini můžete vyrazit na výlet do San Marina, do některého z okolních aquaparků nebo do delfinária.

Více informací
Italia in Miniatura
Italia in Miniatura
San Marino
San Marino
Akvárium Le Navi v Cattolice
Akvárium Le Navi v Cattolice