Ubytování s kuchyňkou a bazénem

Long Beach Village je komplex celkem 98 apartmánů, které se nacházejí v přízemí či v prvním patře. Každý apartmán má vlastní koupelnu se sprchovým koutem, kuchyňský koutek, klimatizaci, satelitní televizi a trezor. Některé apartmány mají krásný výhled na moře.

Součástí areálu je recepce, kde vám se vším rádi poradí, parkoviště v ceně a také společná pračka, kterou můžete využívat.

K dispozici je také sluneční terasa a velký venkovní bazén, ve kterém si zaplavete i skvěle odpočinete. Nechybí ani bar a restaurace na pláži, kde si pochutnáte na tradičních italských a středomořských specialitách.

Apartmány jen 50 m od pláže

Long Beach Village najdete v italském letovisku Lido Adriano a jen 50 metrů od písečné pláže. K apartmánu máte automaticky plážový set - dvě lehátka a jeden slunečník. Zahrát si můžete volejbal, stolní tenis, pro děti je k dispozici hřiště.

Do centra města dojdete během 10 minut. Pokud se chcete vydat na výlet do Ravenny, stačí jen nasednout na autobus. V okolí je i spousta dalších zajímavých míst, například zábavní park Mirabilandie.

Dodatečné info

 • Pokud plánujete pobyt uskutečnit v termínech státních svátků dané země, informujte se o podmínkách uplatnění kupónu přímo v hotelu.

 • Ověřte si dostupnost vámi vybraného termínu telefonicky nebo e-mailem přímo u hotelu. Uvedené termíny v kalendáři jsou pouze orientační. Můžete se také obrátit na naši zákaznickou podporu, která ráda dostupnost termínu ověří za vás.

 • Poté, co si koupíte kupón, pobyt co nejdříve u hotelu závazně zarezervujte. K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací. I s rezervací vám ochotně pomůže zákaznická podpora, stačí nám jen zaslat číslo kupónu, jméno, počet osob a termín.

 • Ubytování dětí je možné pouze v rámci kupónu pro čtyři osoby.

 • Místní poplatek 1 €/osoba/noc.

 • Kupony je možné do 14 dní od zakoupení vrátit, pokud termín nebyl rezervován u hotelu.

 • Check in od 16:00 hodin, check out do 10:00 hodin

 • Domácí mazlíček 50 €/pobyt

 • Hotel není bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou není možná

Tipy na výlet

Zábavní park Mirabilandia

Zábavní park Mirabilandia

Mirabilandia v městečku Savio u východního pobřeží severní Itálie představuje nezapomenutelný zážitek především pro rodiny s dětmi. Park se rozprostírá v nádherném prostředí na ploše 40 ha a nabízí 36 atrakcí, které jsou rozdělené do sedmi tematických oblastí. Vybrat si můžete od těch oddychovějších až po ty extra adrenalinové. Vstup na ty nejextrémnější atrakce je omezen výškou a věkem. Mezi tyto atrakce patří například loopingová dráha Katun s výškou 50 metrů. Kromě toho se můžete těšit na vzrušující vystoupení, například na komické akrobacie, dech beroucí kousky profesionálních skokanů do vody či ohromné kaskadérské představení s auty a motorkami. Vstupenky do parku Mirabilandia platí na dva po sobě jdoucí dny.

Ravenna

Ravenna

Ravenna je hlavním městem provincie Ravenna a významné postaví měla už v minulosti, kdy byla v 5. století dočasně dokonce sídlem Římské říše. Největší rozkvět zažívala Ravenna během vlády císaře Valentiniana III., kdy byly postavené mnohé církevní památky, vyzdobené nádhernými mozaikami zčásti v antickém style, zčásti už v byzantském. Město je známé právě svým vzácným mozaikovým uměním, které zobrazuje především výjevy ze Starého a Nového zákona a v Evropě nemá obdobu. Jedinečná sbírka osmi raných křesťanských staveb byla zapsaná na seznam UNESCO.

Comacchio

Comacchio

Italské letovisko Comacchio leží v provincii Ferrara, kde se rozprostírá na 13 písčitých ostrůvcích v zálivu Valli di Comacchio. Splavným kanálem je potom propojené i s námořním přestavem Porto Garibaldi. Díky množství kanálů tak město připomíná Benátky. Na rozdíl od slavnějších Benátek se však v uličkách Comacchia nemusítě prodírat davy turistů. Historie městečka sahá až do 6. století, kdy bylo významným přístevem, najdete tu také spoustu krásných architektonických památek. Symbolem města je most Trepponti z roku 1634, který spojuje dohromady pět ostrovů.