Hotel Rajská bouda ***

Hotel Rajská bouda ***

Malenovice 206, Malenovice
Česká republika

+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
za 200 Kč/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna
Restaurace
Dětský koutek
Kolárna
Lyžárna
Konferenční místnost
Přednáškový sál
Baby friendly
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od jezera
14 km
Zastávka
100 m
Aquapark
20 km
Sjezdovka
1 km

O ubytování

Hotel Rajská Bouda nabízí komfortní bezbariérové ubytování přímo v srdci Beskyd na úpatí Lysé hory. Dovolenou si zde užijete v každém ročním období. Ski areál Melanovice je vzdálen pouze 1 km od hotelu. V létě navštivte Satinský vodopád (1 km), Aquapark Olešná (20 km) nebo přehradní nádrže Baška (12 km) a Žermanice (30 km). Oblíbenými turistickými cíli jsou také zřícenina hradu Hukvaldy (18 km), hrad Štramberk (30 km) a Valašské muzeum v přírodě (30 km).

Kde budete spát?

Ubytováni budete v pohodlném dvoulůžkovém pokoji s gaučem, který může posloužit jako přistýlka. Všechny pokoje jsou vybaveny televizí, WiFi připojením a vlastní koupelnou se sprchovým koutem a fénem.

Na čem si pochutnáte?

V příjemné hotelové restauraci se ráno posilníte snídaní v servírované nebo bufetové formě. Během dne je možné objednávat z bohatého jídelního lístku, ve kterém najdete hlavně vynikající regionální speciality. K večeři si hosté vybírají z menu. Po domluvě vám rádi připraví i bezlepková jídla.

Kde budete relaxovat?

Po dni v horách si odpočinete v sauně, případně se uvolníte při některé z profesionálních masáží.

Cestujete s dětmi?

Prostory hotelu jsou ideálně uzpůsobeny pro rodiny s dětmi. Na malé hosty čeká spousta her a zábavy ve velkém dětském koutku.

Něco navíc

Součástí hotelu jsou 2 bowlingové dráhy. Jedna z nich je díky možnosti zvednout mantinely vhodná i pro menší děti. K dispozici jsou také 2 stoly na stolní tenis.