Dopřejte si pobyt s různorodými lázeňskými procedurami v Hotelu Panorama Spa ****. Kde jinde než v Karlových Varech byste se mohli zbavit nahromaděného stresu a opět začít volně a zhluboka dýchat? Ve věhlasném lázeňském městě obklopeném překrásnou přírodou budete přivítáni welcome drinkem a každý den zahájíte výbornou snídaní ve formě bufetu.

O ubytování

Hotel Panorama Spa **** s překrásným výhledem přímo na centrum Karlových Varů vám kromě vyhlídky nabídne široké spektrum různorodých lázeňských procedur. Ubytujte se pouhých 10 minut chůze od hlavního karlovarského minerálního pramene Vřídlo s jeho Vřídelní kolonádou. Vyhlídka Tři Kříže (290 m), Tržní kolonáda (750 m), Zámecká i Mlýnská kolonáda (1,2 km) a další lázeňské trasy s kavárničkami a obchody podél řeky Teplá budete mít na dosah ruky.

Kde budete spát?

Pokoje Standard s pohodlnou manželskou postelí a možností přistýlky jsou vybaveny také obývacím koutem s křesílky a televizí, WiFi a vlastní koupelnou. Hotel má dlouholetou tradici, býval i sanatoriem.

Na čem si pochutnáte?

V hotelové restauraci si vychutnáte bohaté snídaně formou teplého i studeného bufetu včetně zeleniny, ovoce a mléčných výrobků. Za pěkného počasí vám bude k dispozici i terasa.

Kde budete relaxovat?

Po nedávné rekonstrukci si zde můžete kromě moderního interiéru naplno užívat komplexních balneologických procedur. Abyste ale z Karlových Varů odjížděli náležitě "celostně" odpočinutí a zrelaxovaní, měli byste navštívit některou z kulturních událostí, festivalů či koncertů na promenádě a vydat se na výlet do Slavkovského lesa (37,2 km).

Hotel Panorama Spa ****

Na Vyhlídce 158/20 , Karlovy Vary
Česká republika

+420353361551

recepce@panoramahotel.cz

Check In
Od 14:00
Check Out
Do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování za poplatek 250 Kč/den

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Možnost procedur
Lázně
Restaurace

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1 km
Vzdálenost od lázní
1 km
Zastávka
100 m

Tipy na výlet

Karlovy Vary Tip na výlet

Karlovy Vary byly založeny již roku 1350 na povel Karla IV. Historie léčby zde trvá již více než 660 let. Zlatou éru a největší rozkvět ale lázně zažívají až 18. a 19. století, kdy získávají celosvětový věhlas a také dnešní architektonicky úchvatnou podobu. Léčivé prameny zde pomocí termálních koupelí a pitné kúry pomáhají k léčbě onemocnění pohybového a trávícího ústrojí a při poruchách látkové výměny.

Nejkrásnější kolonády Karlových Varů:

  • Tržní kolonáda
  • Mlýnská kolonáda
  • Sadová kolonáda
  • Vřídelní kolonáda
  • Všechny kolonády ukrývají prameny, které můžete ochutnat. Pořiďte si v jednom z místních stánků lázeňský pohárek a vydejte se na průzkum. K odpočinku je k dispozici velké množství laviček. Posaďte se a vychutnávejte nezapomenutelnou atmosféru.

Při návštěvě města byste neměli vynechat několik památek a atrakcí. Patří k nim pravoslavný kostel sv. Petra a Pavla, rozhledna Diana, u které se nachází Motýlí dům a výletní restaurace, sklárny Moser a Návštěvnické centrum Becherovka. K procházkám lázeňským lesem zve několik vyhlídek. Nejznámější je vyhlídka Jelení skok, jeden ze symbolů města. K Varům neodmyslitelně patří i tradiční lázeňské oplatky. Při procházkách městem si je můžete vychutnávat jednotlivě v podobě horké oplatky. Celá balení jsou potom v nabídce i v dárkovém provedení a nabízí mnoho příchutí.

Více informací
Vřídlo a Vřídelní kolonáda
Bazénové centrum v Karlových Varech
Muzeum Jana Bechera