Léčivé lázně v Tiszaújvárosu

Užijte si idylické chvíle odpočinku v lázních Tiszaújváros nedaleko maďarského Miskolce. Vykoupete se tu v léčivé vodě, která vyvěrá z podzemí místním termálním pramenem. Léčivé účinky vody o teplotě 65 °C vám pomohou s pohybovými, urologickými i gynekologickými obtížemi. Relax v termálních lázních je však vhodný pro každého, kdo si chce odpočinout od všedních starostí a dopřát své mysli i tělu uvolnění. Využít můžete i léčebných procedur, jako jsou rozmanité zábaly, koupele a masáže. Potěší vás rovněž snové wellness centrum s finskou saunou, infrasaunou nebo biosaunou se světelnou terapií.

Nekonečná zábava na vás čeká v lázních Tiszaújváro především v létě. Nachází se tu osm hektarů velké venkovní koupaliště s tobogány, skluzavkami, travnatou plochou na opalování i dětskými hřišti. Díky velkému množství atrakcí je návštěva letního koupaliště báječným zážitkem pro celou rodinu. Až se dostatečně vydovádíte, můžete energii doplnit ve zdejší restauraci, pizzerii nebo v jednom z bister.

Celodenní vstupné v sezóně/mimo sezónu:

  • dospělí: 4 200 / 3 500 forintů
  • studenti: 3 700 / 3000 forintů
  • senioři: 3 400 / 3000 forintů

Zobrazit mapu

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet