Nabitý pobyt v rodinném hotelu Trio, který Vás okouzlí svou polohou v nádherné přírodě. Polopenze, wellness, opékání a nespočet dalších zážitků pro perfektní dovolenou ve dvou nebo i s dětmi.
Nabitý pobyt v rodinném hotelu Trio, který Vás okouzlí svou polohou v nádherné přírodě. Polopenze, wellness, opékání a nespočet dalších zážitků pro perfektní dovolenou ve dvou nebo i s dětmi.

Týden v nádherné přírodě Slovenského ráje

 

Hotel na nachází v severní časti Slovenského ráje, kde začíná většina turistických tras. Je obklopený lesem bez sousedních staveb a proto je oázou klidu, kde se můžete zrelaxovat a načerpat nové sily. Atmosféru dotváří vůně dřeva a štěbetající ptáčci. 

Interiér hotelu je zrekonstruovaný, pokoje jsou prostorné a komfortní, parkoviště se nachází přímo před hotelem. V podzemí najdete také menší wellness, které má dvojice po 2 hodiny sama pro sebe. Zde můžete odpočívat ve vířivce, infra-sauně, finské sauně a relaxační místnosti. 

 

Letní turistika v okolí hotelu

Během pobytu se nudit určitě nebudete. Vychutnejte si procházky či náročnější turistiku nedotknutou přírodou Slovenského ráje - populární jsou túry na Suchou Belou a Prielom Hornádu. Nedaleko je i salaš, kde připravují výborné tradiční slovenská jídla. 

Pár minut cesty autem leží historická Spišská Nová Ves, kde můžete vystoupit na nejvyšší kostelní věž na Slovensku, navštívit nejmenší (i nejhezčí) ZOO, anebo se procházet po městské promenádě.

Asi po 20 minutách jízdy autem narazíte na termální koupaliště Vrbov s léčivou vodou a za méně než půl hodiny cesty autem dorazíte k světoznámému Spišskému hradu (UNESCO).

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Lenka H.)

S pobytem jsme byli spokojeni. Vše odpovídalo popisu pobytu, personál vstřícný - rádi se k vám vrátíme. Hanáčková.

Vynikající (Jaroslav H.)

Vynikající kuchyně, prostření v pořádku. Velice příjemný personál. Menší nevýhodou byla chladnější voda bazénu a jeho krátká otevírací doba.

Vynikající (Vladimíra K.)

Hotel se nachází v klidném prostředí ve Slovenském ráji, ideální výchozí místo pro výlety. Vše odpovídalo popisu, strava, wellness, vše super. Personál velmi ochotný. Skvělá dovolená.

Vynikající (Petr U.)

Výborná spišská kuchyně na přání. Velmi příjemné ubytování. Skvělá obsluha. Velmi snadná dostupnost jak do hotelu, tak výjezdy pěšky i autem za výlety. Nádherná příroda a lidé.

Vynikající (Helena ?.)

Vše bylo v pořádku, personál ochotný, pouze nebylo možné platit kartou, jak bylo uvedeno ve vouchru.

Vynikající (Andrea J.)

Výborné ubytování-hezké a čisté pokoje se soc.zařízením, v hotelu k dispozici bazén, sauna, vířivka. Personál milý a vstřícný. Jídlo bylo dobré, porce až neskutečně velké. Součástí pobytu bylo posezení venku s grilováním a výborným gulášem.

Skvělé (Marie S.)

Pokoj byl velký, hezký. Ručníky, i když malé, byly k dispozici. Jídlo bylo chutné, jen u snídaně mi chybělo ovoce, jogurty a džus. Jinak všechno v pohodě.

Skvělé (Martina H.)

Hotel byl perfektní, vše odpovídalo. Pohostění bylo v pořádku, jídlo dobré a oba jsme byli s přítelem moc spokojení.

Vynikající (Stanislav H.)

Velmi příjemný personál - dokonce nás v neděli ráno zavezli na vlak, skvělé snídaně - velký výběr, příjemné prostředí. Wellness jsme nestihli vyzkoušet, takže se budeme muset vrátit. Doporučuji!

Skvělé (Dagmar M.)

Prostredie hotela príjemné, strava dobrá, bolo nám poskytnuté všetko, čo sme mali dohodnuté, personál hotela bol ústretový.