Popis ubytování

NAŠE DOMKY PRO HOSTY JSOU IDEÁLNÍ PRO RODINU A PŘÁTELE. Útulné, vybavené vším potřebným pro váš pohodlný pobyt. Kromě relaxačního odpočinku v přírodě, můžete grilovat, zahrát si badminton či stolní tenis a večer si posedět u ohně… Projít se po břehu Labe a klidných lesních pěšinkách, projet se na kole, zarybařit si nebo “ se vydat na lov“ bobulí a hub… V okolí Kerska je mnoho pozoruhodných míst, které stojí za to navštívit.

DOMEK PRO HOSTY 1:
Útulný domek pro hosty č.1 vybaven vším potřebným pro pohodlný pobyt. Světlý moderní pokoj se vstupem na vlastní terasu, 2 místa na spaní, samostatné prostorné sociální zařízení se sprchovým koutem, Wi-Fi, přístroj na přípravu čaje a kávy, mikrovlnná trouba, lednice, nádobí. Možnost využití pračky, sušák na prádlo, lehátko, houpací síť. Ohrazený a dobře vybavený areál,gril, trampolina, parkoviště.

DOMEK PRO HOSTY 2:
Útulný domek pro hosty č.2 vybaven vším potřebným pro pohodlný pobyt. Světlý moderní pokoj se vstupem na vlastní terasu, 2 místa na spaní, samostatné prostorné sociální zařízení se sprchovým koutem, Wi-Fi, přístroj na přípravu čaje a kávy, mikrovlnná trouba, lednice, nádobí. Možnost využití pračky, sušák na prádlo, lehátko, houpací síť. Ohrazený a dobře vybavený areál,gril, trampolina, parkoviště.

Popis okolí

U nás si můžete vychutnat skutečnou sibiřskou parní lázeň což je rituálem se staletými tradicemi. Navštívit INFRAČERVENOU saunu. Projít se po břehu Labe a klidných lesních pěšinkách, projet se na kole, zarybařit si nebo “ se vydat na lov“ bobulí a hub… V okolí Kerska je mnoho pozoruhodných míst, které stojí za to navštívit.

Město Poděbrady (lázeňská kolonáda a 7 lázeňských pramenů, poděbradský zámek a jezdecká socha Jiřího z Poděbrad, umění výroby olovnatého křišťálu – Sklárny Bohemia, vyhlídkové plavby – Loď Král Jiří, jezero – ideální místo pro parné dny www.mesto-podebrady.cz

Doplňující informace

Ceny jsou kalkulovány pro obsazenost do 2 osob za pokoj.

Děti do 3 let zdarma, když nemá nárok na vlastní lůžko, nebo s přistýlkou za 300 Kč./noc.

RelaxClub Kersko - Hradištko

RelaxClub Kersko - Hradištko

Hradištko 131,
Hradištko, Česká republika

Check in
od 15:00
Check out
do 10:00
Mazlíček
Ano
WiFi
Ano
Kouření
Ano
Bezbariérovost
Ne
Parkování u objektu
Ano
Majitel v objektu
Ne

Vnitřní vybavení

Sprchový kout
Rychlovarná konvice
Mikrovlnka
Chladnička

Vnější vybavení

Venkovní terasa
Trampolína
Houpačka nebo jiné dětské hry
Zahradní nábytek
Ohniště
Gril

Okolí objektu

Oploceno
Objekt je na samotě
Udržovaná zahrada (okrasná)
Travnatá plocha u objektu
Blízký les (do 100m)

Možnosti zábavy a sportu v okolí

Přírodní koupání v blízkosti
Blízké veřejné koupaliště / bazén
Cykloturistické trasy
Jízdárna
Tenis
Rybaření
Turistika

Upřesnění zařazení objektu

Dovolená s dětmi
Rybolov (lovná vodní plocha v těsné blízkosti)
Vhodné pro cyklistické skupiny
Vhodné pro páry

Možnosti stravování

Bez stravy
Restaurace poblíž objektu

Možnosti platby

Hotovostí
Převodem na účet