Všude blízko včetně wellness

Dopřejte si pobyt v Moravskoslezských Beskydech. Hotel Eroplán **** má v Rožnově pod Radhoštěm strategickou polohu. Přes řeku Bečvu z něj uvidíte vyhlášené Valašské muzeum v přírodě a Jurkovičovu rozhlednu. Na výlet nebo lyže či běžky to ale budete mít blízko i do Bílé, na Pustevny nebo Soláň.

Pokoje Standard jsou vybaveny vším potřebným. Nechybí satelitní televize, lednička s minibarem, telefon s přímou volbou, ani kvalitní WiFi připojení. Ve vlastní koupelně s toaletou vám budou k dispozici župany, ručníky i pantofle. A "suchou nohou" se z pokoje dostanete až do hotelového wellness, kde se po beskydských procházkách můžete uvolnit ve vířivce, finské a parní sauně, infrasauně a dokonce i při různých typech masáží.

Valašské dobroty

V exkluzivním prostředí hotelové restaurace si pochutnáte na jídlech moravské, ale i mezinárodní kuchyně. Snídaně formou rautu určitě nevynechávejte, k dobývání beskydských vrcholů budete potřebovat hodně energie.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Jarmila P.) ( - Česko)

Vše bylo v naprostém pořádku. personál přijemný obsluha super.

Skvělé (Lenka M.) ( - Česko)

Hotel čistý a útulný. Strava výborná. Hotel se nachází prakticky v křižovatce, z čehož vychází nadměrný hluk, zvláště v noci se vůbec nedalo spát při otevřeném okně.

Skvělé (Lenka V.) ( - Česko)

Hotel pěkný, místnost menší, ale čistá a útulná, jídlo výborné a velký výběr, jen delší čekací lhůta na obsloužení. Hotel má strategickou polohu, všechno je v dosahu i bez auta. Služby poskytnuty všechny jak byly uvedeny. Od hotelu vedou krásné cyklostezky. V okolí nádherná příroda Beskyd. Moc hezká dovolená.