• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 500 Kč/noc

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Hotel v podobě obřího srubu v Beskydech

Hotel Ondrášův Dvůr **** leží v kouzelném údolí Beskyd u obce Bílá - Mezivodí. Ubytováni budete ve dvou až čtyřlůžkových pokojích vybavených TV, minibarem, posezením a vlastní koupelnou se srpchovým koutem. K dispozici jsou také Deluxe apartmány o rozloze 35 m² s manželskou postelí s nebesy, LED TV, minibarem, vířivkou vanou, fénem a županem.

V hotelové restauraci se připravuje domácí kuchyně z čerstvých surovin, tu ochutnáte ve formě polopenze.

Jedinečný wellness zážitek

Pro hosty je k dispozici wellness centrum a unikátní thermal park pod širým nebem s vířivými káděmi z borovicového dřeva. K wellness dále patří venkovní vyhřívaný bazén, finská a infra sauna, parní lázeň a sprcha s ochlazovacím vědrem. K poklidné relaxaci slouží tepidárium a odpočívárna s výhledem na les. Dopřát si můžete také klasické a exotické masáže.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Viliam V.)

Spokojený, výborná strava.

Dobré (Marco Hrabinský H.)

Prostředí hotelu velmi krásné. Mírně zmatená obsluha. Pobyt nám překazil výpadek proudu, díky kterému nebylo možno využít hotelový wellness ani apartmánovou saunu. Omezen byl i provoz a nabídka restaurace. Kompenzace avšak neproběhla. Zmatená byla také rezervace celého pobytu, která klapla až na třetí pokus. Kádě s horkou vodou byly geniální. Tropicland nebyl úplně dle našeho gusta.

Skvělé (Petra V.)

Všechno perfektní, vše co bylo na kupónu tak platilo, jen sleva na lyžování byla až od dvou a vícedenního skipassu, což nebylo uvedeno ani to nevěděli v hotelu. Jídlu, ubytování, wellness, personálu nemám co vytknout.