Zažijte pohodovou dovolenou v Hotelu Flóra v Bešeňové jen 100 m od známého termálního aquaparku. Využijte slevu a ponořte se do vyhřátých vnitřních i venkovních bazénů, užijte si adrenalinovou zónu a wellness. Na hotelu vás čeká polopenze a také slevová karta Gopass.

Aquapark Bešeňová Tip na výlet

Navštivte oblíbený aquapark s vyhlášenou geotermální vodou. Čekají vás tady venkovní i vnitřní bazény, 3 vnější tobogany a různé atrakce. Samozřejmostí je i wellness centrum se saunovými rituály a masážemi.

Dovolená v lázních Bešeňová

Obec Bešeňová se nachází v Liptovské kotlině v obležení vrcholků Nízkých a Západních Tater a je ideální k odpočinku i výletům. Hotel Flóra je tím nejlepším výchozím bodem pro poznávání okolí, stojí navíc jen 100 m od místního oblíbeného termálního aquaparku.

Užijte si pohodlí v moderně zařízených dvoulůžkových pokojích, rodinných studiích či apartmánech. Všechny nabízené typy ubytování disponují vlastním sociálním zařízením, ledničkou, TV/SAT a WiFi.

Pobyt v hotelu vám zpříjemní i restaurace s domácí atmosférou, ve které vám profesionální obsluha nabídne jen ty nejkvalitnější pokrmy. Ať už přijdete ráno, v poledne či večer, vždy na vás čeká něco dobrého.


Prohlédněte si Hotel Flóra Benešová ze všech úhlů pohledu ve VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE.


Krásná procházka krasovými dolinami

Až se nabažíte atrakcí a termální vody v aquaparku, vydejte se do Kvačianské a Prosiecké doliny. Obě jsou národní přírodní rezervací. A kromě krásných výhledů a vodopádů se můžete kochat také krasovými tvary vytvořenými potokem Prosiečanka nebo vodními mlýny v horní části Kvačianské doliny.

V případě, že vás zajímá historie a archeologie, navštivte také archeoskanzen Havránok, kde se našly pozůstatky keltské osady z období 1. stol. př. n. l., středověkého dřevěného hrádku i kostela ze 12. stol.

Hotel Flóra Bešeňová **

Bešeňová 58, Bešeňová
Slovenská republika

+421 444 303 134

flora@besenovaflora.sk

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 6 €/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zahrnuto v ceně

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Restaurace
Dětské hřiště
Kolárna
Lyžárna
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0 m
Vzdálenost od jezera
0,4 km
Zastávka
0,1 km
Aquapark
100 m
Sjezdovka
15 km

Tipy na výlet

Bešeňovské travertiny

Pokud rádi objevujete krásná díla přírody, nevynechejte návštěvu Bešeňovských travertinů. Jsou to vápencové lomy s krásným leskem a pestrým zbarvením. Železo z minerálních pramenů má přímý vliv na barevné tónování travertinu a zapříčiňuje i změny v zabarvení během ročních období.

Bešeňová

Je malebná obec na Slovensku, která je velice oblíbenou destinací díky svému přírodnímu bohatství – termálním minerálním pramenům o teplotě 60 °C, které jsou typické svým železitým zbarvením. Bešenová leží v objetí Chočských vrchů a Nízkých Tater.

Archeoskanzen Havránok

Na východním úpatí vrchu Úložisko se původně rozprostíralo několik osad, jejichž obyvatelstvo bylo ovlivněno kulturním dědictvím Keltů. V areálu dnes můžeme najít rekonstrukce obytných, obraných a duchovních objektů z mladší doby železné a starší doby římské. Součástí muzea je i opevnění na vrcholu Havránku a původní věž středověkého kostela Panny Marie, jehož historie sahá až do 12. století.