Hotel Flóra Bešeňová **

Hotel Flóra Bešeňová **

Bešeňová 58, Bešeňová
Slovenská republika

Provozuje společnost:
Refimo s.r.o. IČ: 44722893


+421 902 907 899

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
za 10 €/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Restaurace
Dětské hřiště
Kolárna
Lyžárna
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od jezera
0,4 km
Zastávka
0,1 km
Aquapark
0,2 km
Sjezdovka
14 km
Běžkování
14 km

O ubytování

Hotel Flóra Bešeňová se nachází ve známém slovenském lázeňském městě Bešeňová, jen 220 m od aquaparku Gino Paradise s vnitřními i venkovními bazény, adrenalin zónou a lázněmi. Blízko to budete mít i ke všem krásám Nízkých Tater, vždyť Liptovská Mara leží jen 7 km od hotelu, Demänovská ledová jeskyně pak necelých 23 km.

Za poznáním můžete vyrazit do nedalekého archeologického centra Havránok (8,7 km), keltského opevnění z 1. století př.n.l., nebo do archeoparku Liptovia (7,3 km), uměle vybudovaného areálu, který slouží jako interaktivní muzeum. Za návštěvu stojí také obec Vlkolínec (16,1 km), která je pro svou zachovalou historickou architekturu zapsaná na seznamu UNESCO. Vydat se sem můžete i v zimě, kdy sněhová pokrývka ještě umocňuje krásnou atmosféru místa.

V zimních měsících vám krásnou podívanou poskytne i Brankovský vodopád (19,8 km), který se řadí mezi pět nejvyšších vodopádů na Slovensku a v tuhých mrazech vytváří nádhernou ledovou stěnu. Užít si můžete také blízkost několika lyžařských areálů, jako je Malinô Brdo (14 km) s 12 km sjezdovek a snowtubingem nebo lyžařské středisko Smrekovica (24,5 km) s velkým množstvím přírodního sněhu a přírodním kluzištěm.

Kde budete spát?

Budete ubytováni v moderně zařízených dvoulůžkových pokojích, rodinných studiích či apartmánech. Všechny nabízené typy pokojů disponují vlastní koupelnou s fénem, ledničkou, satelitní televizí a WiFi připojením.

  • Dvoulůžkové pokoje najdete v prvním patře, některé mohou mít balkón nebo přistýlku.
  • Rodinné studiovlastní kuchyňku a je v přízemí.
  • Apartmány jsou také vybavené kuchyňkou, navíc mají prostorný balkón a oddělený obyvák a ložnici.

Na čem si pochutnáte?

Pobyt v hotelu vám zpříjemní i restaurace s domáckou atmosférou, ve které vám profesionální obsluha nabídne jen ty nejkvalitnější pokrmy z tradiční české i mezinárodní kuchyně.

Tipy na výlet

Aquapark Bešeňová
Aquapark Bešeňová
Bešeňová
Bešeňová
Liptovská Mara
Liptovská Mara