Popis ubytování

Chata se nachází na pomezí Valašska a Slovácka v klidné, nerušené přírodě u přírodní rezervace Újezdecký les. Velká zahrada je z části oplocena a parkování je k dispozici u chaty. Dominantou je zahradní altán s posezením, vířivou vanou a televizí. O zábavu se postarají deskové hry, počítačové hry, šipky, badminton, pétanque, kroket a další. Ubytovat je možné osm osob ve třech ložnicích a dvě osoby na sedačce v obývacím pokoji.

Chata k pronájmu poskytuje ubytování pro 10 osob ve 3 ložnicích.

Chata má celkovou kapacitu deset míst ke spaní. Z toho tři ložnice s osmi místy a obývací pokoj se dvěma. První ložnice je vybavena dvoupostelí a balkonem. Ve druhé ložnici je dvoupatrová postel a dvě samostatné. Ve třetí ložnici je dvoupostel. Ve všech ložnicích je úložný prostor. Poslední dvě místa ke spaní jsou v přízemí na rozkládací sedačce.

V přízemí je toaleta a koupelna odděleně. V koupelně je vana se zástěnou na sprchování. V patře je druhá toaleta s umyvadlem.

Vytápění vnitřní krb, elektrické topení s chytrým termostatem.

Popis okolí

Chata se nachází na pomezí Valašska a Slovácka, blízko jsou také hranice Slovenska, region Haná a kraj žítkovských bohyní. Díky poloze je tak možné navštívit v Česku mnoho tradičních regionů nebo se podívat na Slovensko (34 minut autem).

Mezi nejčastější cíle patří Lázeňské město Luhačovice (10 minut autem) s velkým množstvím akcí, například: Otvírání pramenů, Festival krojovaných a dechových hudeb, kolonádní koncerty, Dny slovenské kultury a další. Na kolonádě je možné ochutnat léčivé prameny.

Dalším blízkým městem je Uherský Brod (14 minut autem), který láká návštěvníky nejen svým historickým centrem, ale i aquaparkem Delfín, Muzeem Jana Amose Komenského, Hvězdárnou, Sportovní střelnicí "Maršov" a dalšími.

Za návštěvu také stojí ZOO a zámek Zlín - Lešná (32 minut autem), která je nejnavštěvovanějším turistickým místem na Moravě.

Ve Zlíně (23 minut autem) lze navštívit Golden Apple Cinema - Multikino, Městské divadlo, Zlínský zámek, Baťova architektura, Městské lázně Zlín, Muzeum Jihovýchodní Moravy ve Zlíně a další.

Nelze opomenout Uherské hradiště (20 minut autem). Zde se nachází Slovácké divadlo, Moravské zemské muzeum, Slovácké muzeum, aquapark, kino Hvězda a další. Každoročně se zde také koná celostátně proslulá přehlídka filmů Letní filmová škola a sportovně kulturní festival Slovácké léto. Město hostí jednu z největších folklorních akcí České republiky – Slovácké slavnosti vína a otevřených památek.

Milovníci vína mohou navštívit oblast Mařatické a Boršické sklepy.

Ve Vlčnově se každoročně koná Jízda králů zapsaná v seznamu UNESCO.

Pěšky se můžete projít po oblíbeném okruhu (8 km), který z části navazuje na Cyrilometodějskou stezku. Cestou po vrcholu kopce se Vám otevřou krásné panoramata, které budete moci sledovat dalekohledem.

Výborný výšlap je i na Velkou Javořinu 970 m n. m. (34 minut autem).

Pokud raději volíte kolo, doporučujeme trasu na letiště v Biskupicích. Je tam pěkný výhled a frekvence aut tady není příliš vysoká.

V zimě, pokud je stálá sněhová pokrývka, jsou v okolí Velkého Ořechova (2 km) strojově udržované běžecké tratě. Někdy vedou i kolem chaty.

Další sportovní aktivity v okolí jsou Lezecké centrum Vertikon - Singing Rock, Čertův kámen u Provodova, Skály u Lukova, Laser Game Zlín, Luhapark Luhačovice a další. Po dohodě je možnost navštívit místní fotbalové hřiště.

Možnosti koupání: koupaliště Ludkovice, bazén Luhačovice - Městská plovárna, koupaliště Uherský brod, Luhačovická přehrada, aquapark Uherský Brod - Delfín, koupaliště Bojkovice, koupaliště Vlčnov, koupaliště Zlín - Malenovice, koupaliště Nivnická Riviéra, koupaliště Pitín, Napajedla - Pahrbek mrtvé rameno Moravy, Koupaliště Slavičín, koupaliště Kunovice, bazén Zlín - Městské lázně, aquapark Uherské Hradiště.

Doplňující informace

Letní sezóna je od poloviny června do konce srpna

Pronájem celého objektu s nástupem mezi 15:00 a 19:00 a odchodem do 10:00.
Letní sezóna je od poloviny června do konce srpna s pronájem pouze týdenních pobytů (so - so) 34300 Kč za týden
Týdenní pobyt (so – so) mimo sezónu 19800 Kč za týden
Víkendový pobyt (pá – ne) mimo sezónu 9800 Kč za víkend
Prodloužený víkend (čt – ne) mimo sezónu 11800 Kč za pobyt
Individuální doba pobytu dohodou/webová kalkulačka
Silvestr, pouze celý týden 45000 Kč za týden
Vánoční termín 19800 Kč za týden
Jistota (kauce), vratná do 14 pracovních dnů po ukončení pobytu (vždy) 10000 Kč
Připravenost objektu (účtováno vždy) 1500 Kč
Osoba nad kapacitu bez nároku na lůžko
(kapacita je deset osob) 200 Kč za noc
Elektrická energie, palivové dřevo a plyn dle reálné spotřeby. Orientačně 150 Kč v létě až 1000 Kč v zimě za den. Užitková voda ze studny zdarma. V objektu není pitná voda.
Vířivá vana, plynový gril a plynový sálavý ohřívač na terasu ke každému pobytu zdarma.
Domácí mazlíček 150 Kč za noc
Zapůjčení venkovní TV a zvukové aparatury 500 Kč za pobyt
Zapůjčení výčepního zařízení 500 Kč za pobyt
Platba Bitcoinem BTC - 5 %

Gustova chata

Gustova chata

Dobrkovice 1,
Dobrkovice, Česká republika

Check in
od 15:00-19:00
Check out
do 10:00
Mazlíček
Ano
WiFi
Ano
Kouření
Ne
Bezbariérovost
Ne
Parkování u objektu
Ano
Majitel v objektu
Ne

Vnitřní vybavení

Krb vnitřní
Sprchový kout
Vana
Sauna / infrasauna
TV
DVD přehrávač
Rychlovarná konvice
Mikrovlnka
Chladnička
Myčka nádobí
Klimatizace

Vnější vybavení

Venkovní terasa
Zahradní nábytek
Ohniště
Gril

Okolí objektu

Oploceno
Objekt je na samotě
Travnatá plocha u objektu

Možnosti zábavy a sportu v okolí

Cykloturistické trasy
Turistika

Upřesnění zařazení objektu

Dovolená s dětmi
Vhodné pro cyklistické skupiny
Vhodné pro páry
Ubytování v přírodě

Možnosti stravování

Bez stravy
Restaurace poblíž objektu

Možnosti platby

Převodem na účet

Tipy na výlet

Zámek Luhačovice a zámecký park
Zámek Luhačovice a zámecký park
Jezírko lásky
Jezírko lásky
Minigalerie rozhleden
Minigalerie rozhleden