• Check in od 16:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 200 Kč/noc

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Wellness Hotel Bahenec *** leží v Beskydech u hranic s Polskem a svým hostům poskytuje pohodlné ubytování a relaxaci na procedurách. Pokoje jsou vybavené TV, koupelnou se sprchou a balkónem s výhledem do přírody. Kvalitu služeb garantují i ocenění, která hotel získal v letech 2012 - 2014.

Užijete si hotelový bazén a saunu, to ale není zdaleka všechno. Dopřát si můžete i lázeňské procedury s mlékem, pivem, slámou či levandulí. Vůně z koupele ukonejší vaše smysly a přinese vám uvolnění. Jak věděla už královna Kleopatra, koupel v mléce zvláční vaši pokožku.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Martina S.)

Příjemná dovolená na klidném místě. Výborné jídlo, wellness, milý personál. Naši 2,5 leté dceři se nechtělo domů:-)

Skvělé (Jarmila H.)

Horský hotel leží v nádherném prostředí Beskyd v místech, kde lišky opravdu dávají dobrou noc. Od pobytu v roce 2012 se trochu zhoršila pestrost stravy. Jinak personál vstřícný a milý.

Skvělé (Olga C.)

Byli jsme spokojeni, nicméně cena pobytu nám přijde dost vysoká, ne zcela adekvátní vybavení, zvláště pokojů, kde byl celkem problém s teplou vodou. Možná kdyby byl doplatek na lázeň nižší, tak to vůbec neřešíme. Personál byl velmi vstřícný a kuchyň bez chyby.