Hotel Centro**** Hustopeče je komplexem budov, kde se snoubí moderní architektura s architekturou italské renesance. V jeho podzemí se skrývají staré vinné sklepy. Vnitřní nádvoří hotelu poskytuje příjemné zahradní posezení v letních měsících. 

Hotel disponuje pokoji s komfortním vybavením a obrovskou nabídkou sportovního vyžití. Unikátní vinné wellness v sobě snoubí možnosti nikdy nekončícího odpočinku a produktů z nedalekých vinic. 

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Anton M.) ( - Slovensko)

S ubytovaním sme boli spokojní, nedostatkom bola chýbajúca chladnička na izbe. Vo wellness mala kapacita vane. Ostatné služby v poriadku.

Vynikající (Darina L.) ( - Česko)

S kamarádkou jsme si udělaly víkend samy pro sebe. Pěkné, čisté ubytování. Jídlo dobré. Velice příjemný personál. Sauny byly super. Samy jsme si projely okolí jako Valtice, Lednici... Byli jsme velice spokojeni. Děkuji

Vynikající (Martin K.) ( - Slovensko)

Boli sme veľmi spokojní. Hotel som v minulosti (cca pred 8 rokmi) navštívil, čo už na hoteli trochu poznať. Na prízemí je menšia reštaurácia, ktorá neurobila najlepší dojem. Wellness bol fantastický, takisto aj masáž. Izby pekné a čisté. Jedlo v rámci polpenzie bolo veľmi dobré a chutné. Káva nestála za nič ani na raňajkách ani v rámci poobedňajšej kávy v reštauračnej časti. Aj napriek pár spomenutých nedostatkov sme si pobyt užili.