Objevte to NEJ z Chorvatska a získejte inspiraci pro příští dovolenou na Jadranu!

Oblíbené 0

Zatím nemáte žádné oblíbené nabídky.

  • K nabídkám se můžete kdykoliv vrátit
  • Oblíbené nabídky na jednom místě
  • Upozornění na změny v nabídkách

Bylinkový ráj SONNENTOR

Jakou cestu urazí bylinky od pěstitelů až do vašeho šálku? To se dozvíte během zážitkové exkurze v Bylinkovém ráji SONNENTOR v Čejkovicích, který vás zve na návštěvu voňavého světa. Proces výroby biočajů zde spatříte na vlastní oči, exkurze totiž probíhá v unikátním prostoru zavěšeném nad výrobními částmi firmy.

Zážitková exkurze není to jediné, co vás v čejkovickém Bylinkovém ráji čeká. Na co dalšího můžete těšit?

  • Čajový salon s kavárnou Čas na čaj – návštěvu Bylinkového ráje bez chvíle pohody s šálkem čaje si snad ani nejde představit. Čajové speciality, bio kávu a domácí dezerty ochutnáte ve stylové kavárně přímo v objektu.

  • Bylinková zahrada sv. Hildegardy – za trochou relaxu se vydáte na procházku do bylinkové zahrádky, kde poznáte jednotlivé druhy květin, zabavíte se s dětmi při naučných hrách a odpočinete si za všudypřítomné vůně. V zahradě vystoupáte také na vyhlídku, ze které budete mít celý areál jako na dlani.

  • Prodejna biočajů a biokoření – z Bylinkového ráje určitě neodejdete s prázdnou. Kromě skvělých zážitků si odvezete i nejrůznější bioprodukty z dílny Sonnentor. Čaje, koření i jiné produkty jsou vyráběné v biokvalitě s ohledem na udržitelnost, a jsou tak skvělým dárkem i vzpomínkou na příjemně strávený den.

Výlet do Návštěvnického centra Bylinkový ráj potěší malé i velké milovníky čaje, které nadchne poutavá exkurze i jedinečná možnost nahlédnout do tajů výroby českých bioproduktů. Vězte, že po tomto zážitku bude váš oblíbený čaj chutnat ještě o něco lépe!

Zobrazit mapu

Tento tip na výlet naleznete v lokalitách:  Jižní Morava

Pobyty v okolí

Další pobyty

Chaty a chalupy v okolí

Tipy na výlet v okolí

Templářské sklepy Čejkovice
Svobodná spolková republika Kraví Hora
Velké Bílovice
Velké Pavlovice
Rakvice
Zoo Hodonín