Romantické zážitky si můžete dopřát na dovolené v Hotelu Lions *** na Rakovnicku. A co k tomu patří? Neomezený vstup do moderního vodního wellness s bazénem a saunou, all inclusive s neomezeným zmrzlinovým bufetem u večeře a neomezenými nápoji (pivo, víno, likéry a nealko). K tomu si užijete také masáž, parafínový nebo rašelinový zábal a 50% slevu na další balneo procedury.

Ověřeno Travelkingem

“Celý pobyt jsme si opravdu užily. Na recepci hotelu nás vřele přivítali a vše nám vysvětlili a ukázali. Nejvíce se nám líbilo prostředí hotelu s venkovním posezením, kde byl klid a každý si mohl najít svůj koutek a večer si odpočinout u nějaké dobré skleničky. Areál a všechny prostory hotelu byly čisté a upravené a je znát náležitá péče o veškerou zeleň. Milovníkům starých časů musíme určitě doporučit návštěvu Muzea starých amerických vozů JK Classics.” Přečtěte si celou recenzi

Nikola Pecková - Obchodní tým
Osobně ověřeno v: Červenci 2023

O ubytování

Hotel Lions *** se nachází v krásné středočeské vesničce Nesuchyně ležící mezi královskými městy Rakovník a Slaný. Pohostinná a klidná okolní krajina nabízí pestré možnosti sportovního a turistického vyžití. K tomu na vás během pobytu čeká spousta dobrého jídla a moderní wellness.

Okolím hotelu vede spousta značených výletních tras. Vydejte se po nich například po přírodních krásách nedaleké CHKO Křivoklátsko (12 km), která byla zařazena mezi biosférické rezervace UNESCO. V její západní části váš okouzlí Skryjská jezírka (41 km), kde Zbirožský potok vytváří vodopád. Za krásnými výhledy na chráněnou oblast se vydejte na zříceninu hradu Týřov (37 km).

Rozhodně byste neměli vynechat ani impozantní hrad Křivoklát (28 km), kde je k vidění nádherná hradní kaple, expozice gotického umění, bohaté fürstenberské muzeum, proslulé vězení a mučírny s mučicími nástroji i vysoká věž s loveckými sbírkami. Pro rodiny s dětmi a fanoušky železnic a vlaků je ideálním cílem výletu železniční muzeum v Lužné (10 km).

Chloubou nedalekého města Rakovník (14 km) jsou dvě gotické brány středověkého opevnění, kterými projdete do působivého starobylého jádra plného památek. V centru dalšího krásného města Slaný (32 km) zase můžete obdivovat zbytky městských hradeb s Velvarskou bránou, barokní radnici s 40 metrů vysokou věží nebo si prohlédnout sbírky vlastivědného muzea. Cestou do Slaného doporučujeme udělat zastávku u obce Klobuky, kde je k vidění největší menhir v Česku zvaný Kamenný pastýř (35 km).

Kde budete spát?

Ubytováni budete ve dvoulůžkovém pokoji typu Standard Komfort s vlastní koupelnou. O váš klidný spánek se postarají pohodlné postele se zdravotními matracemi a kvalitním ložním prádlem. Dále je součástí vybavení televize, WiFi připojení a psací stůl. Na pokoj je možné umístit přistýlku pro třetí osobu.

Na čem si pochutnáte?

Během pobytu si přijdou na své všichni milovníci dobrého jídla. V moderní hotelové restauraci si každé ráno pochutnáte na pestré snídani ve formě bufetu. Večer se pak můžete těšit na vydatnou bufetovou večeři zahrnující polévku, salátový bufet, teplý bufet a neomezenou konzumaci zmrzliny po celou dobu večeře. Milovníky vína potěší také jeho neomezená konzumace od 10 do 21 hodin.

Hosté se stravováním all inclusive si navíc každý den pobytu dopřejí servírovaný oběd v podobě polévky a hlavního jídla. K tomu mohou od 10 do 21 hodin neomezeně konzumovat nealkoholické nápoje a v době večeře také vybrané alkoholické nápoje (pivo, víno, vodka, rum a další).

Kde budete relaxovat?

Dokonalým místem pro nerušený odpočinek je moderní wellnes balneo centrum. Jeho součástí je vnitřní bazén s perličkovými schody a aromatická parní sauna. Pokud zatoužíte po relaxaci v soukromí, využijte privátní vířivky.

Dopřát si můžete také wellness procedury, jako různé druhy masáží, koupelí, zábalů, oxygenoterapii a další.

Něco navíc

Hotel nabízí skvělé zázemí pro všechny sportovce a aktivní jedince. Součástí areálu je velké hřiště na adventure golf a sportovní hala, kde si můžete zahrát badminton, squash či stolní tenis. Dále zde najdete multifunkční a volejbalové hřiště, tenisový kurt a hřiště na pétanque. Využít můžete také možnosti zapůjčení kola či koloběžky.

Hotel Lions ***

Hotel Lions ***

Nesuchyně 31 , Mutějovice
Česká republika

Provozuje společnost:
LIONS - školící středisko Nesuchyně, s.r.o. IČ: 28510046


+420 313 575 452

info@stredisko-nesuchyne.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Parkování za 50 Kč/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Konferenční místnost
Wellness
Vnitřní bazén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
10 m
Zastávka
0,4 km

Tipy na výlet

CHKO Křivoklátsko

CHKO Křivoklátsko Tip na výlet

CHKO Křivoklátsko, nebo také kraj českého spisovatele Oty Pavla, který sem zasadil děj své knihy Smrt krásných srnců, je i biosférickou rezervací UNESCO a ptačí oblastí v rámci soustavy Natura 2000. Rozkládá se v západní části Středočeského kraje a téměř dvě třetiny jeho rozlohy pokrývají neproniknutelné listnaté a smíšené lesy. Středem CHKO vede kaňonovité údolí řeky Berounky.

Co byste neměli na Křivoklátsku minout:

  • Středověké hrady Křivoklát a Točník
  • Zámky Zbiroh a Lány
  • Přírodní rezervaci Skryjská jezírka
  • Zapomenout byste neměli ani na hradní zříceniny Týřov a Jenčov, lidovou památku Hamousův statek ve Zbečně či sklárnu RÜCKL CRYSTAL v Nižboře.

Pokud hledáte odpočinek v přírodě, projděte si CHKO Křivoklátsko po některé z mnoha značených tras skrze lesy či v zaříznutých údolích potoků. Vodáci by si pak určitě neměli zapomenout sjet řeku Berounku.

Více informací
Křivoklát
Křivoklát
Přírodní rezervace Skryjská jezírka
Přírodní rezervace Skryjská jezírka
Rakovník
Rakovník