V Penzionu Stonožka nedaleko Karlovy Studánky i sjezdovky se můžete těšit na pohodový pobyt s ubytováním v originálním obytném sudu. Těšte se také na vstup do vířivého sudu, anebo do sudového wellness Thermal parku Hotelu Džbán ***. V ceně je také polopenze a hodina billiardu. Dítě do 12 let má pobyt s vámi zdarma.

O ubytování

Nově zrekonstruovaný Penzion Stonožka leží přesně mezi Vrbnem pod Pradědem (4 km) a Karlovou Studánkou (3 km) ve vesničce Ludvíkov, jde tedy o to nejlepší umístění, ať už chcete aktivní nebo relaxační dovolenou. Praděd je odtud vzdálený 11 km, kde si v zimě navíc také skvěle zalyžujete.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v jednom z 8 pohodlných pokojů, anebo ve stylových obytných dřevěných sudech (dle varianty) s vlastním sociálním zařízením. Součástí pokojů jsou pohodlná lůžka a televize.

Na čem si pochutnáte?

V moderní restauraci si každé ráno pochutnáte na snídani a později také na večeři o dvou chodech.

Lyžování v Jeseníkách Tip na výlet

Zajet si na zimní dovolenou v Jeseníkách bude jeden z vašich nejlepších nápadů tohoto roku. Ať už chcete lyžovat, jezdit na snowboardu, na běžkách, anebo si jen chcete užít pohodový aktivní či wellness pobyt v horách, Jeseníky vám nabídnou všechno. Pokud se ale budete chtít vydat za lyžováním, zkuste například některé z našich následujících tipů.

Kam za lyžováním v Jeseníkách?

  • Do Ski areálu Praděd, na tzv. "Moravský ledovec", kde můžete projet až 4,5 km sjezdovek různých obtížností a více než 20 km upravovaných běžeckých tras.
  • Do Ski areálu Miroslav, pokud si chcete užít skvělý aktivní čas s celou rodinou. Dvousedačková lanovka, tři lyžařské vleky, 600metrový snowpark s railovými překážkami i lyžařská škola potěší všechny členy vaší rodiny.
  • Do Ski areálu Ramzová, pokud vás láká sjet 3,2 km dlouhou sjezdovku přímo z Šeráku, anebo projet nádherné, panoramatické horské trasy na běžkách.
  • Do Ski Jonas Parku Ostružná za nejmoderněji vybaveným dětským park s dětským vlekem, pohyblivým pásem a kolotočem. Zatímco o děti bude dobře postaráno, rodiče potěší 6 upravovaných sjezdovek o délce 2,5 km.
  • Do Ski areálu Vrbno pod Pradědem pro lyžování či snowboardování na 800 metrů dlouhé sjezdovce, a to i na půjčeném vybavení ze zdejší půjčovny nebo pod dohledem instruktora.
Více informací

Kde budete relaxovat?

Pokud rádi relaxujete, určitě navštívíte Thermal park v Hotelu Džbán *** a dopřejete si hodinu uvolňující koupel v sudu. Ke koupelím se používá minerální voda z léčivého pramene Maxmilián, který pramení přímo v útrobách hotelu. Každý koupací sud s vířivkou má kapacitu 8 osob. Kromě toho najdete v Thermal parku i saunu a ochlazovací káď.

V hotelovém wellness centru nabízí různé masáže, zábaly, vibrosaunu, vířivku či koupele (bylinné, uhličité, vitální).

Něco navíc

Večer si můžete zpestřit kulečníkem.

Penzion Stonožka

Ludvíkov 78, Ludvíkov
Česká republika

+420 734 428 536

info@penzionstonozka.cz

Check In
14:00 - 21:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zahrnuto v ceně

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Vířivka
Restaurace

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
5 km
Zastávka
10 m
Sjezdovka
0,3 km