Máte chuť na netradiční dovolenou po Česku? Vydejte se do Beskyd a ubytujte se v areálu Na Mlýně, kde vás čekají luxusní pokoje v podkroví mlýna, bohatá polopenze a privátní wellness v relaxační bečce a sudové finské sauně. Navíc minigolf zdarma.

Komfortní ubytování v mlýně v Beskydech

Areál Na Mlýně je stylovým místem k odpočinku uprostřed beskydské přírody. Rozkládá se na pravém břehu říčky Ondřejnice v blízkosti Palkovických hůrek.

Ubytováni budete v podkroví hlavní budovy mlýna z 16. století nebo v chatkách, které nabízí dvoulůžkové pokoje či mezonet pro pět osob. Pokoje jsou jak se patří stylově zařízené, poskytují však i veškerý komfort včetně TV a sociálního zařízení.

Spodní patro mlýna je přístupné veřejnosti, stejně jako restaurace U Mlynářky, kde domácí kuchyni skvěle doplňují kvasnicové speciály z Kozlovic. Vy se tu můžete těšit na bohatou polopenzi.

Wellness i dobová vesnička

Nově byly v areálu instalovány sauny v dubových sudech s ochlazovacími bazénky se studniční vodou. Chvíle relaxu si dopřejete i v Kozlovických bečkách s vodou o teplotě 39 °C.

Procházejte se po malebných zákoutích s rybníčky, mlýnskými náhony, záhony či kapličkou sv. Floriana. V areálu vás také čekají dobová stavení, kovárna, bednárna či venkovní posezení u grilu. Zahrát si můžete minigolf nebo venkovní šachy.

Dodatečné info

 • Po zakoupení pobytu si rezervujte termín u ubytovacího zařízení (arealnamlyne@seznam.cz, +420 732 825 030). K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací a při nástupu je nutné prokázat se vytištěným kupónem.

 • S rezervací vám ochotně pomůže naše zákaznická podpora (+420 538 880 980, info@travelking.cz). Stačí nám jen zaslat číslo kupónu, jméno, počet osob a termín pobytu.

 • Venkovní relaxační bečka nejde využít v případě silného mrazu.

 • 1.11.2018 - 30.4.2019 je areál vždy v pondělí a úterý uzavřen, v provozu není v tyto dny ani recepce.

 • Příplatky za děti se platí až na místě.

 • Dítě do 2,9 let zdarma bez nároku na lůžko a stravu.

 • Dítě do 17,9 let 499 Kč/noc na lůžku včetně polopenze.

 • Zapůjčení postýlky pro dítě do 2,9 let 99 Kč/noc po předchozí domluvě.

 • Příplatky se platí až na místě.

 • Místní poplatek 15 Kč/osoba/noc.

 • Víkendový příplatek 500 Kč/osoba/pobyt.

 • Sváteční příplatek (1.5., 8.5., 5.7., 6.7., 28.9., 28.10., 17.11., 27. - 30.12.) 500 Kč/2 osoby/pobyt.

 • Vánoční, silvestrovský a velikonoční příplatek (24. - 26.12., 31.12. - 1.1. a 19. - 22.4.) 1 000 Kč/2 osoby/pobyt.

 • Kupony je možné do 14 dní od zakoupení vrátit, pokud termín nebyl rezervován u hotelu.

 • Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

 • Domácí mazlíček za poplatek 100 Kč/noc (malá plemena), 200 Kč/noc (velká plemena)

 • Hotel je částečně bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou je možná

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Hana W.)

S přítelem jsme byli velmi spokojeni, úžasný romantický pobyt ve starém mlýně s dobovým vybavením, krásným prostředím a milým a ochotným personálem. Už jste někdy usínali za zvuku mlýnského kola? Ne? Tak zde máte příležitost. Zatím nejlepší pobyt, který jsme v České republice zažili. Domácí strava byla vynikající, wellness ve vyhřívaných kádích a sauna v dřevěných sudech byla super. Rozhodně doporučujeme!!!

Vynikající (Eva T.)

Dovolená byla super. Byli jsme překvapeni krásným prostředím a milou obsluhou vždy ochotnou. Strava byla výborná, snídaně velkolepé. Určitě doporučujeme dalším klientům. V Beskydech je spousta krásných míst a v okolí Mlýna v Kozlovicích též např. Hukvaldy hrad i obora krásná. Vřele doporučuji vše.

Vynikající (Šárka ?.)

Prostředí hotelu nádherné, vyšperkované, nic nechybělo, služby nadstandartní a personál velmi ochotný, milý a vstřícný. Zatím jsem se nikdy nesetkala s téměř domácím prostředím...vřele doporučuji.

Tipy na výlet

Hukvaldy

Hukvaldy

Nejen milovníkům historie doporučujeme návštěvu hradu Hukvaldy, který byl založen ve 13. století a je již po mnoho desetiletí oblíbeným turistickým cílem výletníkům všech věkových kategorií. Celá obec Hukvaldy i hrad jsou spjaty s životem hudebního skladatele Leoše Janáčka, naleznout zde můžete dům, ve kterém bydlel, nebo například i památník Lišky Bystroušky Leoše Janáčka.

Technické muzeum Tatra

Technické muzeum Tatra

Rádi se obdivujete automobilovým veteránům a fandíte české Tatře? Zavítejte do Kopřivnice na výstavu, která mapuje historii fenomenální automobilky a může se pochlubit sbírkou šedesáti osobních a nákladních automobilů různých historických etap a dalšími modely, designerskými návrhy nebo dobovými fotografiemi. Děti si výstavu ještě více užijí díky pracovnímu sešitu Dráček Tatrováček.

Pustevny

Pustevny

Vyšlápněte si kopec (nebo se nechte pohodlně vyvést lanovkou až nahoru) a obdivujte unikátní dřevěné stavby ve stylu lidové architektury od slovenského architekta Dušana Jurkoviče. Najdete zde horskou chalupu Maměnka a také Libušín, který se nyní dočká obnovy po požáru v roce 2014. Místo je pojmenováno po poustevnících, kteří zde žili a patří k němu také sto let stará hojně zdobená dřevěná valašská zvonička.