Užijte si skvělou odpočinkovou dovolenou v Podhájske. Ubytujete-li se ve zcela nových Apartmánech Pulse, budete od populárního termálního koupaliště jen 400 metrů, blízko budete mít také Římské lázně. Navíc můžete využívat výhody nedalekého Penzionu Pulse - třeba venkovní bazén, za příplatek pak i polopenzi.

O ubytování

Ubytujte se ve zcela nových Apartmánech Pulse, které se nacházejí ve skvělé části obce Podhájska, jen 400 m od populárního termálního koupaliště.

Kde budete spát?

Budete ubytováni v jednom ze 4 apartmánů (z nichž ve dvou je možnost přistýlky). Ty se nacházejí na nejvyšším patře budovy s výtahem. Každý apartmán má vlastní kuchyňku s potřebným vybavením (mikrovlnka, varná deska, lednička), pohodlnou postel, gauč, televizi, klimatizaci, WiFi připojení a samozřejmostí je také vlastní koupelna. Je zde také nadstandardně prostorná terasa.

Na čem si pochutnáte?

Na chutné jídlo se zastavte v Penzionu Pulse, který se nachází asi 1,5 km od Apartmánů Pulse. Pokud se vám nebude chtít vařit, můžete si dokoupit snídaně či večeře, v restauraci připravují tradiční speciality jižního Slovenska i mezinárodní pokrmy a pochutnáte si zde i na dobrém víně od místních vinařů.

Apartmány Pulse

Apartmány Pulse

Pod Vinohradmi 973 , Podhájska
Slovenská republika

+421 905 277 257

penzion.pulse@gmail.com

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Wellness
Venkovní bazén
Lázně

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od lázní
0,4 km
Zastávka
0,6 km

Tipy na výlet

Termální koupaliště Podhájská

Termální koupaliště PodhájskáTip na výlet

Areál lázní se rozprostírá na 12 ha. Najdete zde několik bazénů s termální vodou – sedací, ochlazovací i dětský bazén. Dále také tobogány, sportovní hřiště a spoustu atrakcí. Voda v lázních se často srovnává s vodou z Mrtvého moře. Unikátní složení vody pozitivně působí na kožní onemocnění, choroby dýchacích cest, bolesti kloubů a zad a pobyt zde pomohl tisícům návštěvníkům.V tomto areálu najdete také Wellness centrum Aquamarín s 9 bazény a množstvím vodních atrakcí (vířivky, trysky, fontánky, venkovní i vnitřní bazény a bohaté wellness).

Otevírací doba: (do 30.9.2021)

  • PO: 13:00 - 22:00 hodin
  • ÚT - NE: 9:00 - 19:00 hodin

Vstupné na koupaliště:

  • ve všední dny: dospělí: 6 €/celodenní vstup, snížené vstupné: 5,5 €/celodenní vstup, děti do 15 let: 3,5 €/celodenní vstup
  • víkendy a svátky: dospělí: 6 €/celodenní vstup, snížené vstupné: 6 €/celodenní vstup, děti do 15 let: 4 €/celodenní vstup

Vstupné do wellness centra:

  • Bazénový svět: dospělí: 10€/vstup na 3 h, děti do 15 let: 5 €/vstup na 3 h
  • Vitální svět: 9 €/jednotný samostatný vstup, 6 €/doplatek ke vstupu do bazénového světě

Pozor, termální koupaliště je otevřené, ale bazény s termální vodou jsou až do odvolání mimo provoz. Více informací zde.

Více informací
Římské lázně v Podhájské
Římské lázně v Podhájské
Levický hrad
Levický hrad
Skalní obydlí Brhlovce
Skalní obydlí Brhlovce